اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک کنید لطفا

سلام من از افغانستان هستم از طریق web surfer card میخوام خرید درون برنامه ای کنم ولی با این ارور رو به رو میشم ارور your purchase could not be completed لطفا کمک کنید

نظر

• وشی ، آیکون Wi-Fi رو نشون میده اما اینترنت نداره

درود به دوستان گرامی

تازه با انجمن تخصصی آیفون آشنا شدم و امروز هم عضو شدم. خیلی خوشحال هستم که جایی پیدا کردم که بتونم کمک بگیرم و کمک کنم در راستای مسایل مختلف گوشی آیفون. ممنون از گردانندگان این انجمن.

دلیل اصلی این عضویت ایجاد یک مشکل بود واسه گوشی آیفونم. مدل گوشیم، 5s هستش.
      داستانش از این قراره امروز اینترنت adsl راه اندازی کردم. مودمی که ازش استفاده می کنم، مودمم، netis هست.

و اما مشکل اصلی : گوشی ، آیکون Wi-Fi رو نشون میده اما اینترنت نداره. نتورک رو ریست کردم اما درست نشد. دوستان لطفا کمک کنید.
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
        Backup:c:\\users\name user\appdata\locall roming\ Apple computer

Sent from my iPhone 5S
        دوست عزیز همچین ادرسی وجود نداره واسه من(ویندوز 7)

نظر

• سلام. دوستان کمک کنید لطفا. امروز صبح هر کاری میکنم نمیتونم داخل وایبر برم. نرم افزار 19تا مسیج جدید نشون میده. اما روش کلیک میکنم فقط یک صفحه سفید میاد که بالاش خط بنفشه وایبره. یعنی کامل لود نمیشه. بعد از 20 ثانیه هم بسته میشه. خاموش روشن کردم. هرکاری میکنم داخل نرم افزار نمیره. راه حلی هست؟؟ ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
            سلام. دوستان کمک کنید لطفا. امروز صبح هر کاری میکنم نمیتونم داخل وایبر برم. نرم افزار 19تا مسیج جدید نشون میده. اما روش کلیک میکنم فقط یک صفحه سفید میاد که بالاش خط بنفشه وایبره. یعنی کامل لود نمیشه. بعد از 20 ثانیه هم بسته میشه. خاموش روشن کردم. هرکاری میکنم داخل نرم افزار نمیره. راه حلی هست؟؟ ممنون میشم کمک کنید.
            وایبر رو یکبار حذف کنید و دوباره نصب کنید.

نظر

• متاسفانه نمي تونم حذف كنم. چون پيامهاي كاري و شخصي مهمي داخلش دارم كه برام حياتي هستن. به تيم ساپورت وايبر ايميل زدم و براشون توضيح دادم و يه فيلم كوتاه هم ضميمه كردم. جالبه چند تا ديگه از دوستامم دقيقا همين مشكل منو دارن. اميدوارم خودشون حل كنن، آخرين راه حلم پاك كردن و نصب دوباره است.

نظر

• چشم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                  دوستان من یک مشکلی با این mail دارم وقتی ایمیل جدید که میاد میخونم پاکش میکنم بعد چند ثانیه دوباره همون ایمیل به عنوان ایمیل جدید نشان میده.
                  مشکل از کجا میتونه باشه

نظر

• بدون جیلبریک میشه از بلوتوث استفاده کرده حتی اگه پولی باشه؟

نظر

• دوستان من از assistive touch استفاده ميكنم وقتى دكمه هوم رو روى assistive touch ميزنم با تاخير از روى صفحه ميره
                      واسه همه اینطوریه؟

نظر

• دوستان تو قسمت usage که میرم میبینم که زده واتس اپ 1.7 گیگ جا اشغال کرده داکیومنت هاش ! در حالیکه من کلیپ ها و عکس ها همه رو خالی کردم...
                        مثل اندروید هم هیچ گزینه ای نیست که که بشه خالی کرد اینا رو.فقط remove هست که کل برنامه رو پاک میکنه.
                        من چطوری پاک کنم الان ؟
                        و اینکه الان گوشیم 7.1.1 جیلبریک هست...وقتی کاری باهاش ندارم صفحه اش قفل نمیشه خود به خود.همینجور روشن میمونه...تنظیماتش کجاست؟

مرسی پیشاپیش

نظر

• نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                          بدون جیلبریک میشه از بلوتوث استفاده کرده حتی اگه پولی باشه؟
                          برای انتقال خیر

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط yekdost نمایش پست ها
                          دوستان من از assistive touch استفاده ميكنم وقتى دكمه هوم رو روى assistive touch ميزنم با تاخير از روى صفحه ميره
                          واسه همه اینطوریه؟
                          بله
                          یک مقدار تاخیر خیلی کم داره
                          نگران نباشین

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                            دوستان تو قسمت usage که میرم میبینم که زده واتس اپ 1.7 گیگ جا اشغال کرده داکیومنت هاش ! در حالیکه من کلیپ ها و عکس ها همه رو خالی کردم...
                            مثل اندروید هم هیچ گزینه ای نیست که که بشه خالی کرد اینا رو.فقط remove هست که کل برنامه رو پاک میکنه.
                            من چطوری پاک کنم الان ؟
                            و اینکه الان گوشیم 7.1.1 جیلبریک هست...وقتی کاری باهاش ندارم صفحه اش قفل نمیشه خود به خود.همینجور روشن میمونه...تنظیماتش کجاست؟

مرسی پیشاپیش
                            برنامه icleanear pro رو بگیر باهاش clean کن تمام این فضاهای مرده توی گوشی رو برمیگردونه

تنظیمات هم

setting
                            general
                            auto-lock بزارش رو هر چند دقیقه که میخوای
                            ویرایش توسط reza_1364 : https://i-phone.ir/forums/member/104807-reza_1364 در ساعت 10-01-2015, 01:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                              متاسفانه نمي تونم حذف كنم. چون پيامهاي كاري و شخصي مهمي داخلش دارم كه برام حياتي هستن. به تيم ساپورت وايبر ايميل زدم و براشون توضيح دادم و يه فيلم كوتاه هم ضميمه كردم. جالبه چند تا ديگه از دوستامم دقيقا همين مشكل منو دارن. اميدوارم خودشون حل كنن، آخرين راه حلم پاك كردن و نصب دوباره است.
                              دوستان بعد از کلی مذاکره با مسئول فنی وایبر آخرش تنها راهی که بهم معرفی کرد همین پاک کردن و نصب کردن دوباره است. برای دوستانی که پیامهای مهمی در وایبر دارن میگم، حتما از پبامهای خودشون یک نسخه پشتیبان تهیه کنند. روش تهیه نسخه پشتیبان هم تو لینک زیر هست. البته با بک آپ های خود آیتونز هم میشه ولی این راه پیشنهادی در لینک زیر خیلی راحت تر و دم دست تره.

https://support.viber.com/customer/p...s#.VLBDP9KUfu0

روش استخراج فایلهای بک آپ وایبر از بک آپهای آیتونز هم تو این لینک ارائه شده ، امیدوارم هر دو لینک مفید واقع بشن.

http://www.itunes-data-recovery.net/...itunes-backup/

در ضمن اگه دوستان خواستن از نرم افزار tenorshare iphone data که تو لینک دوم معرفی شده برای استخراج فایل خاصی از بک آپ موجود استفاده کنن می تونن نسخه کرک شده این نرم افزار از سایت ایرانی زیر (یا سایتهای مشابه) دانلود کنند.

http://www.downloadsoftware.ir/tenor...a-recovery.php
                              ویرایش توسط ronin2607 : https://i-phone.ir/forums/member/119178-ronin2607 در ساعت 10-01-2015, 10:49 AM

نظر

• دوستان من چون تازه از تاچ ای دی استفاده میکنم این سوال رو دارم که حتما باید یه بار دکمه هوم رو فشار بدیم که بعد انگشت رو شناسایی کنه ؟
                                اونجوری نیست که بدون فشار دادن و فقط با گذاشتن انگشت کار کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X