اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
    نمایشگر ولوم ایفون 5 اسم پر رنگه و زیرش دیده نمیشه و این وقتی یه کلیپ کوتاه مدت رو میبینی خیلی اعصاب خورد کنه.ایا تنظیماتی هست که شفافیت اون رو زیاد بکنه تا زیرش تا حدی پیدا باشه؟یه ایفون 4 دارم که برای اون روشنه و زیرش تا حدی پیداست و به همین دلیل احتمال میدم که تنظیماتی داشته باشه.من که هر چی سعی کردم پیداش نکردم.به امید کمک شما
    سلام

صدا از اسپیکر هم نمیاد؟

نظر

• چندین بار تا حالا خاموش روشن کردم

نظر

• سلام
        به نظر من ایفون خیلی گوشی خوبیه ولی از وقطی رفتم ios8 دلم میخواد سامسنگ بخرم نوت4 البته ios8 برای ایفون6 و 6+ خوبه ولی برای 5s اصلا خیلی باگ و لگ داره اپل اینجوری اپدیت میده که کاربرای گوشی های قدیمیش مجبور بشن ایفون جدید بخرن و این کار خیلی نامردیه و بی احترامی به مشتری هرکی 5s داره ios7 بمونه به نظر شما درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام
        به نظر من ایفون خیلی گوشی خوبیه ولی از وقطی رفتم ios8 دلم میخواد سامسنگ بخرم نوت4 البته ios8 برای ایفون6 و 6+ خوبه ولی برای 5s اصلا خیلی باگ و لگ داره اپل اینجوری اپدیت میده که کاربرای گوشی های قدیمیش مجبور بشن ایفون جدید بخرن و این کار خیلی نامردیه و بی احترامی به مشتری هرکی 5s داره ios7 بمونه به نظر شما درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
          password hint خود پسورد نیست مثل یدونه راهنمایی در مورد پسورد می مونه که خود شما انتخاب کردین.
          حالا شما اومدین خود پسورد رو گزاشتین رو password hint به خاطر همون وقتی اشتباه می زنین نشون می ده.
          با توجه به این که من هیچ تغییری تو password hint ندادم، شاید برای این دوست عزیزمونم خود پسورو رو نشون بده...
          امیدوارم مشکل حل بشه

نظر

• دوستان چه جوری میشه زنگ های نوتیفیکیشن برای برنامه های مختلف تغییر داد؟؟؟ زنگ جدید بزاریم میشه؟؟؟اگه میشه چه جوری؟

نظر

• اپدیت ایفون با ایتیوز

سلام
              من نسخه 8.1.3 برای ایفونم از انجمن دانلود کردم نسخه فعلی گوسی 7.1.2 می باشد و روی گوشی 18 گیگ بازی و برنامه نصب است حالا اگه من ایفون به کمک فایل دانلود شده وبا ایتیوز اپدیت کنم بازی و برنامه هام پاک نمیشن البته بک اپ دارم فقط میخوام بدونم بعد بروز رسانی به 8.1.3 برنامه ها پاک میشن یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
                سلام
                من نسخه 8.1.3 برای ایفونم از انجمن دانلود کردم نسخه فعلی گوسی 7.1.2 می باشد و روی گوشی 18 گیگ بازی و برنامه نصب است حالا اگه من ایفون به کمک فایل دانلود شده وبا ایتیوز اپدیت کنم بازی و برنامه هام پاک نمیشن البته بک اپ دارم فقط میخوام بدونم بعد بروز رسانی به 8.1.3 برنامه ها پاک میشن یا نه؟
                اگه ریستور کنید پاک میشن ولی اگه Shift+Update(در مک Option) رو بگیرید مانند OTA فقط آپدیت میشه و اطلاعاتی حذف نمیشه.

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم میخوام این مدل گوشی رو بگیرم باطریش چند ساعت اسکرین میده؟
                  با چت و واتساب اینا؟؟؟؟

نظر

• سلام به همگی
                    دوستان من روی 5s الان 8.1.3 رو نصب دارم ولی مشکلی که هست اینه که ارتباطم با وایفایم در زمان کار با نت قطع میشه و این قطع شدن به این صورت هست که چراغ وایفای و علامت وصل بودنم به شبکه پابرجاست ولی هیچ داده ای به گوشی نمیاد برای مثال توی برنامه اینستاگرام همه عکسارو نمایش میده یهو از جایی به پایینتر همه عکسها علامت ریلود میشه و وقتی هم روشون تاچ میکنم به سرعت علامت ریلود میمونه و تا وقتی یکبار ارتباطمو با وایفای قطع و بعد وصل نکنم درست نمیشه
                    این مشکل رو توی اپ استور هم دارم مثلا دارم توی استور میچرخم که یهو میزنه ارتباطم با اپ استور قطعه
                    نتوورک ستینگمو ریست هم کردم بازم درست نشده میخواستم بپرسم راهی هست که بشه این مشکل رو درست کرد ؟ من ota آپدیت کردم ، ممکنه با پی سی و آیتونز ری استور کنم درست بشه؟
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                      دوستان چه جوری میشه زنگ های نوتیفیکیشن برای برنامه های مختلف تغییر داد؟؟؟ زنگ جدید بزاریم میشه؟؟؟اگه میشه چه جوری؟
                      جیلبریبک کنید برنامه های زیادی داخل سیدیا در این مورد هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amirkik نمایش پست ها
                      سلام دوستان یه سوال داشتم میخوام این مدل گوشی رو بگیرم باطریش چند ساعت اسکرین میده؟
                      با چت و واتساب اینا؟؟؟؟
                      اگه مثل من همش وصلی به اینترنت و کلش بازی کنی یه روز بیشتر شارژ نگه نمیداره
                      اما اگه استفادت معمولیه دو روز

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                      سلام به همگی
                      دوستان من روی 5s الان 8.1.3 رو نصب دارم ولی مشکلی که هست اینه که ارتباطم با وایفایم در زمان کار با نت قطع میشه و این قطع شدن به این صورت هست که چراغ وایفای و علامت وصل بودنم به شبکه پابرجاست ولی هیچ داده ای به گوشی نمیاد برای مثال توی برنامه اینستاگرام همه عکسارو نمایش میده یهو از جایی به پایینتر همه عکسها علامت ریلود میشه و وقتی هم روشون تاچ میکنم به سرعت علامت ریلود میمونه و تا وقتی یکبار ارتباطمو با وایفای قطع و بعد وصل نکنم درست نمیشه
                      این مشکل رو توی اپ استور هم دارم مثلا دارم توی استور میچرخم که یهو میزنه ارتباطم با اپ استور قطعه
                      نتوورک ستینگمو ریست هم کردم بازم درست نشده میخواستم بپرسم راهی هست که بشه این مشکل رو درست کرد ؟ من ota آپدیت کردم ، ممکنه با پی سی و آیتونز ری استور کنم درست بشه؟
                      ممنون
                      یکبار با پی سی ریستور کنید نباید مشکلی داشته باشین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
                      سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                      اصلا اینطوری نیست الان من 5s دارم با ios 8.1.2 بدون هیچ باگی
                      شما احتمالا به اخرین ورژن اپدیت نکردی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
                      سلام به همه دوستام من با نت سیم کارتتم از app store چند تا گیم و برنامه دانلود کردم.. اما وقتی تو بعضی ازون ها میرم یدفعه میاد بیرون !!! نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟
                      ربطی به اینترنت گوشی نداره
                      برنامه کرش می کنه
                      از داخل مولتی تسکینگ برنامه ها رو ببندین دوباره اجرا کنین
                      اگر مشکل باقی بود گوشی را خاموش روشن کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
                      نمایشگر ولوم ایفون 5 اسم پر رنگه و زیرش دیده نمیشه و این وقتی یه کلیپ کوتاه مدت رو میبینی خیلی اعصاب خورد کنه.ایا تنظیماتی هست که شفافیت اون رو زیاد بکنه تا زیرش تا حدی پیدا باشه؟یه ایفون 4 دارم که برای اون روشنه و زیرش تا حدی پیداست و به همین دلیل احتمال میدم که تنظیماتی داشته باشه.من که هر چی سعی کردم پیداش نکردم.به امید کمک شما
                      تغییر پس زمینه رنگ ولوم در حالت عادی امکان پذیر نمی باشد
                      باید جیلبریک کنید

نظر

• احتمالا اگه گوشیت جیلبریک نیست داره اخرین ورژن ای او اس را دانلود میکنه

نظر

• آقا من یه سوال میکنم اگه میشه کامل جواب بدید... من گوشی رو که خریدم ایتونز هم رو کامپیوتر نصب کردم بعدش طبق معمول گوشی را با آیتونز برای کامپیوتر آتوریزور کردم الان بعد 6 ماه ویندوزمو عوض کردم بعدش دوبار ایتونز روی ویندوز جدید نصب کردم برای نصب برنامه آیتونز ازم خواست که آیتونز رو برای کامپیوتر آتوریزور کنم که همین کارم انجام دادم و پیغام اومد آتوریزور برای 2سیستم ست شد وانجام شد .......حالا با توجه به اینکه میگن عمل اتوریزور برای 5 تا سیستم بیشتر نمیشه...من هر وقت ویندوز عوض کنم و ایتونز نصب کنم یعنی میشه ارتوریزو 3..4..5.................. میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟؟ من که فقط با یه کامپیوتر کار میکنم.!!!!!!!!!!!!لطف راهنمایی کنید اینجوری من 5 تا ویندوز عو کنم دیگه نمیتونم آتوریزور کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                            آقا من یه سوال میکنم اگه میشه کامل جواب بدید... من گوشی رو که خریدم ایتونز هم رو کامپیوتر نصب کردم بعدش طبق معمول گوشی را با آیتونز برای کامپیوتر آتوریزور کردم الان بعد 6 ماه ویندوزمو عوض کردم بعدش دوبار ایتونز روی ویندوز جدید نصب کردم برای نصب برنامه آیتونز ازم خواست که آیتونز رو برای کامپیوتر آتوریزور کنم که همین کارم انجام دادم و پیغام اومد آتوریزور برای 2سیستم ست شد وانجام شد .......حالا با توجه به اینکه میگن عمل اتوریزور برای 5 تا سیستم بیشتر نمیشه...من هر وقت ویندوز عوض کنم و ایتونز نصب کنم یعنی میشه ارتوریزو 3..4..5.................. میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟؟ من که فقط با یه کامپیوتر کار میکنم.!!!!!!!!!!!!لطف راهنمایی کنید اینجوری من 5 تا ویندوز عو کنم دیگه نمیتونم آتوریزور کنم؟؟؟؟
                            سلام.
                            بنده هم قبلا اینو پرسیده بودم جواب هم گرفتم اینجا رو چک کنید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post993181

نظر

• تنظيمات اپل آيدي کجاست؟؟؟ Authorized Devicesپیدا نکردم؟

نظر

• سلام
                                دوستان من یه گیف کارت خریدم و حسابه اپل آیدیم رو شارژ کردم و حالا که میخام خرید کنم به دلیل استفاده نکردن از حسابم ازم سوال امنیتی میپرسه و متاسفانه ایمیل ریکاوریم هم یاهو است و اون هم چون مدت طولانیه که بازش نکردم ازم سوال امنیته میپرسه ،حالا نمیدونم چیکار کنم.؟؟؟؟تو رو خدا کمکم کنید که اصلا هنگ کردم و نمیدونم چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X