اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من گوشیمو وصل کردم به امپیلی خش خش کرد بعد قطع کردم هنذفری خودش رو وصل کردم نمیشناخت بعد چن بار خاموش و روشن کردن حالا تک باند میخونه هنذفری چیزیش سوخته؟ ولی یه دفعه میکشم بیرون یه لحظه صدا میاد.

نظر

• مال منم اكثر اوقات تك باند گوشي كار ميكنه
      نميدونم جريان چيه!!

Sent from my iPhone 5s Tapatalk

نظر

• اساتید گرامی یه سوال

برای نصب نرم افزاری هایی که توی سایت ها هستند و یا توی بازار هستند و از طریق ایتونز یا ایتولز نصب نمیشن و مشکل verfiying eror رو دارند ایا با جیلبریک کردن حل میشه و میشه نصب کرد؟

ممنون

نظر

• آقا سلام.من ی آیفون 5 داشتم32 گیگ بک آپ گرفتم حالا ی 5اس 16 گیگ خریدم وقتی میخام ریستور کنم میگه حافظه گوشی کمه!!!کمکم کنید مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
            اساتید گرامی یه سوال

برای نصب نرم افزاری هایی که توی سایت ها هستند و یا توی بازار هستند و از طریق ایتونز یا ایتولز نصب نمیشن و مشکل verfiying eror رو دارند ایا با جیلبریک کردن حل میشه و میشه نصب کرد؟

ممنون
            بله جیلبریک که کنید مشکل حل میشه

نوشته اصلی توسط hamedkia.d نمایش پست ها
            آقا سلام.من ی آیفون 5 داشتم32 گیگ بک آپ گرفتم حالا ی 5اس 16 گیگ خریدم وقتی میخام ریستور کنم میگه حافظه گوشی کمه!!!کمکم کنید مرسی
            دوست من طبیعی هست خب. چجوری دستگاه میتونه 32 گیگ رو روی 16 گیگ ریستور کنه؟

نظر

• کل بک آپ 12 گیگه حافظه ی گوشی 11.1 گیگه.ینی هیچ راهی نداره؟؟؟؟من ب این بک آپ نیاز دارم.حداقل کانتکتام برگرده.ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedkia.d نمایش پست ها
                کل بک آپ 12 گیگه حافظه ی گوشی 11.1 گیگه.ینی هیچ راهی نداره؟؟؟؟من ب این بک آپ نیاز دارم.حداقل کانتکتام برگرده.ممنون میشم کمکم کنید.
                دوست عزیز اگر آیکلود رو گوشی قبلی فعال بوده به راحتی میتونید با استفاده از سایت آیکلود و اپل آیدی خودتون به دفتر تلفن و دیگر اطلاعاتی که خودتون روی آیکلود فعال کردید دسترسی داشته باشید. البته برنامه های جانبی دیگری هستند که با استفاده از اونها میتونید اطلاعات مورد نظر رو از بک آپ قبلی به راحتی استخراج کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• میشه اون برنامه هارو معرفی کنید؟مرسی.

نظر

• دوستان تو 5S فرستنده FM داریم آهنگی رو ارسال کنیم روی FM PLayer

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin_sf نمایش پست ها
                      در مورد قطع و وصل کردن شارژر اطلاعی ندارید؟قبلا میگفتن یه سره شارژ کنید گوشی ها رو و قطع و وصل نکنین.حالا ضد و نقیض میشنوم.مثلا هر بار قطع و وصل کردن به کامپیوتر یه بار شارژ حساب میشه.اگه عمر باتری به تعداد دفعات عمر شارژر باشه اینجوری خیلی عمرش کم میشه
                      به هر دفعه که باتری از 100 به صفر برسه یه سیکل میگن
                      باتری آیفون برای استفاده از حداکثر توانش 500 سیکل داره و بعد از اون 20 درصد از توانش رو از دست میده

مثلا؛
                      باتری 100 هس و شما تا 65 درصد استفاده میکنی ( تا الان 35 درصد استفاده شده )
                      شارژر رو وصل میکنی و باتری رو به 95 میرسونی. باز هم استفاده میکنی و اینبار تا 30 درصد (65 درصد استفاده)

در کل در طی این مدت 100 درصد از توان گوشی استفاده شده (65+35 = 100) و این یک سیکل هس

زمانی که شما بین 100 تا 20 حرکت کنی هر بار 80 درصد استفاده کردی. یعنی اگه شما 5 بار این دوره شارژ رو انجام بدی، ( 5 ضربدر 80 = 400 ) در مجموع 4 سیکل رو گذروندی.

زیاد هم به فکر تموم شدن عمر باتری نباش. اگر روزانه 1 بار گوشی رو شارژ کنی، حداقل تا 2 سال باتری هنوز بالاترین توان خودشو داره. تا اون موقع هم آیفون 7 میخری

برای اطلاعات بیشتر هم اینا رو بخون:
                      https://www.apple.com/batteries/why-lithium-ion/
                      https://www.apple.com/batteries/maximizing-performance/
                      https://www.apple.com/batteries/service-and-recycling/

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                        دوستان تو 5S فرستنده FM داریم آهنگی رو ارسال کنیم روی FM PLayer
                        نداره فقط ازطریق بلوتوث

Sent from my iPhone 5S

نظر

میشه اون برنامه هارو معرفی کنید؟مرسی.
                          با
                          Dr.fone
                          می تونید اطلاعاتتون را برگردانید با آی دی و پسورد آی کلود

Sent from my iPhone 5S

نظر

میشه اون برنامه هارو معرفی کنید؟مرسی.
                            یکی از این نرم افزارها که خودم تست کردم و کاملاً هم جواب داده :

PhoneRescue v1.7.4 Build 20141211

نظر

• اساتید گرامی یه سوال
                              مگه 8.02 پایین تر از 8.1.1 نیست؟
                              من موقع ریستور کردن اروری داد
                              شمارش یادم نیست 4رفتن نگاه کردم معنیشو نوشته بود به ورژن پایین تر نمیشه ریستور کرد
                              این که از اون بالاتر هستش پس مشکل چیه؟

روی گوشی 8.0.1 هستش
                              من فایل 8.1.1 رو میخوام بریزم این جورشد...

مرسی
                              ویرایش توسط aylar98 : https://i-phone.ir/forums/member/165550-aylar98 در ساعت 28-12-2014, 12:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
                                اساتید گرامی یه سوال
                                مگه 8.02 پایین تر از 8.1.1 نیست؟
                                من موقع ریستور کردن اروری داد
                                شمارش یادم نیست 4رفتن نگاه کردم معنیشو نوشته بود به ورژن پایین تر نمیشه ریستور کرد
                                این که از اون بالاتر هستش پس مشکل چیه؟

روی گوشی 8.0.1 هستش
                                من فایل 8.1.1 رو میخوام بریزم این جورشد...

مرسی
                                یکبار دیگه انجام بده اگه باز ارور داد فایل هاست رو تغییر بده
                                برای من ارور میداد شمارش اصلا نبود تو سیستمشون
                                با فایل هاست ور رفتم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                                X