اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    ٥ اس من كه ٨٠١هست و كمتر از دوماه عمرشه، از ٢٠درصد كه ميزنم به شارژ، تا ١٠٠ بشه ٢ ساعت طول ميكشه و از وقتي ١٠٠ ميشه باتري دكتر رو باز ميكنم،٤٠ دقيقه طول ميكشه بگه گوشي رو از برق جداكن، حالا سوالم اينه، مقدار زماني كه دكتر باتري بعد از رسيدن به ١٠٠ ميگه نگهدار تو شارژ، به نفع عمر باتريه يا نه؟
    تا جایی که من در مورد باطری آیفون تو سایتهای تخصصی خوندم بهترین حالت اینه اصلا نذارین باطری به 100% برسه... یعنی درصد باطری بین 20% تا 80% بهترین بازه شارژ باطری رو تشکیل میده... این در مورد باطری های نسل جدید هستن

نظر

• فقط بعضی از برنامه ها اینجوری میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
        اینم عکس
        دوباره با پانگو ریجلبریک کن

نظر

• توییکیه که رو ورژن 8 دیدم که در حالت مولتی تاسکینگه واسه ورژن 7.1.2 میخام اگه باشه . اینم شات خدمتتون

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            ریست کامل کنید گوشی رو یا دوباره ریستور کنید.
            ریستور هم کردم اما فرقی نکرد ...

نظر

• بعد از ریستور بک آپ رو استفاده می کنید؟ بهتر برنگردونید.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• اون مدت زمان بیشتر بعد از ۱۰۰٪ رو زمانی استفاده کنید که بخواین باتری رو کالیبره کنید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من یه ایفون5s دارم جیلبریک شدس از توی گوشی رسیتش کردم خاموش روشن شد یه صفحه اومد با عکس ایتونز و یه کابل الان نمیدونم چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره ممنون میشم کمکم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                    دوباره با پانگو ریجلبریک کن
                    یعنی من اون بالا فرهاد و شیرین تعریف کردم دیگه؟؟؟ گفتم که ریجیلبریک نمیشه هرکاری که کردمو راهی که رفتم گفتم که دوباره نگید انجام بدم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط 0003a نمایش پست ها
                    سلام من یه ایفون5s دارم جیلبریک شدس از توی گوشی رسیتش کردم خاموش روشن شد یه صفحه اومد با عکس ایتونز و یه کابل الان نمیدونم چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره ممنون میشم کمکم کنه
                    گوشی جیلبریک شده رو نباید تنظیمات کارخانه بزنی تنها راه روشن شدنش هم ریستور به آخرین ورژنه راه دیگه ای هم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط rector نمایش پست ها
                      فقط بعضی از برنامه ها اینجوری میشه
                      برنامه ها رو به آخرین نسخه آپدیت کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                        یعنی من اون بالا فرهاد و شیرین تعریف کردم دیگه؟؟؟ گفتم که ریجیلبریک نمیشه هرکاری که کردمو راهی که رفتم گفتم که دوباره نگید انجام بدم

- - - - - - - - - -

گوشی جیلبریک شده رو نباید تنظیمات کارخانه بزنی تنها راه روشن شدنش هم ریستور به آخرین ورژنه راه دیگه ای هم نیست

تنها راه اینه گوشی رو ببر به حالت dfu با ایتونز ریستور کن دوباره جیلبریک کن
                        اگه نشد دیگه راهی به زهنم نمیرسه
                        ویرایش توسط reza_1364 : https://i-phone.ir/forums/member/104807-reza_1364 در ساعت 17-11-2014, 12:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                          بعد از ریستور بک آپ رو استفاده می کنید؟ بهتر برنگردونید.
                          نه set as new iphone رو میزنم..

نظر

• ممنون امتحان می کنم...
                            البته الآن دوباره درست شد خود به خود اما مهم اینه که بدونم مشکل خاصی برای گوشی پیش اومده باشه یا نه!!

نظر

• بله یکی از برنامه ها که میدونم آخرین ورژنش چیه مثله واتس آپ 2.11.12
                              اما اون یکی یه گیم هست بنام ice trucker که نمیدونم ورژن اخرش چنده ...
                              البته باید بگم قبلا این بازیو از سیبچه گرفته بودم میپرید بیرون اما از وقتی که از app store گرفتم نپریده
                              ولی مشکل اینجاست واتس آپ رو از app store گرفتم ولی بعضی وقتا میپره بیرون از برنامه
                              نظر شم چیه ؟؟؟

نظر

• ورزن گوشی شما ۸.۰ هست
                                update کنید به ۸.۱ درست میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X