اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط dyaa نمایش پست ها
    سلام واسه داشتن یه اپل ایدی جدید باید چکار کنم
    از طریق آموزش زیر یدونه اکانت دیگه بسازید:
    http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

• سلام
      مشکل من اینه که وقتی میزارم رو 3g و آنتن ضعیف هست سریع میره رو 2g

لطفا کمک کنید.
      جیل بریک نمیخوام بکنم

iphone 5s
      ویرایش توسط Darkeliden : https://i-phone.ir/forums/member/4320-darkeliden در ساعت 11-12-2014, 02:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Darkeliden نمایش پست ها
        سلام

لطفا کمک کنید.
        جیل بریک نمیخوام بکنم

iphone 5s
        خب شما توی نقطه ی ضعیف آنتن دهی هستین.جایی که آنتن قوی باشه این اتفاق نمیفته

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
          خب شما توی نقطه ی ضعیف آنتن دهی هستین.جایی که آنتن قوی باشه این اتفاق نمیفته

اینو خودم میدونم. تو اندروید میشه تعیین کرد فقط رو wcdma باشه . اما ios واسه خودش تصمیم میگیره

نظر

اینو خودم میدونم. تو اندروید میشه تعیین کرد فقط رو wcdma باشه . اما ios واسه خودش تصمیم میگیره
            خوب نکته این هست که اگر کاور شبکه ۳ جی ضعیف باشه و عمل انتقال به ۲ جی انجام نشه, اینترنت شما یا اصلا کار نمی کنه یا با سرعت کمی معادل ۲ جی کار می کنه و علاوه بر اون وقتی سرعت ۳ جی در حد ۲ جی پایینه, منطقی هست از ۲ جی استفاده بشه بخاطر مصرف باطری بالایی که ۳ جی داره
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام

لطفا کمک کنید.
              جیل بریک نمیخوام بکنم

iphone 5s
              دوست عزیز منم این مشکل رو دارم مربوط به اینه که برخی مناطق ۳جی رو ساپورت نمیکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                خوب نکته این هست که اگر کاور شبکه ۳ جی ضعیف باشه و عمل انتقال به ۲ جی انجام نشه, اینترنت شما یا اصلا کار نمی کنه یا با سرعت کمی معادل ۲ جی کار می کنه و علاوه بر اون وقتی سرعت ۳ جی در حد ۲ جی پایینه, منطقی هست از ۲ جی استفاده بشه بخاطر مصرف باطری بالایی که ۳ جی داره
                تبلت من با ۱ انتن تری جی هم زنگ میزنه هم اس هم نت

این که اتوماتیک سوییچ شه یعنی همون تیک تری جی تو ios قبلی

از وقتی استیو مرد اپل دگ به درد نمیخوره

نظر

تبلت من با ۱ انتن تری جی هم زنگ میزنه هم اس هم نت

این که اتوماتیک سوییچ شه یعنی همون تیک تری جی تو ios قبلی

از وقتی استیو مرد اپل دگ به درد نمیخوره
                  دوست عزیز ۳ جی که ۱ یا ۲ انتن ندازه اون آنتن ها که میبینید به کاور شبکه خطتون مربوط میشه و نه برای ۳ جی یا ۲ جی
                  و این به مرگ استیو جابز ربطی نداره و اگر واقعا به درد نمی خوره من موندم که چرا عوضش نمی کنین
                  اون تیک ۳ جی در مدل های که ۴ جی رو ساپورت می کنن برداشته شده و حالا تیک ۴ جی اومده
                  از دید مردم خارج از ایران ۴ جی الان باید تیک خاموش روشن داشته باشه و نه ۳ جی
                  اگر ۴ جی کاور مناسبی نداشته باشه آنتن سویچ میشه به ۳ جی و اگر باز هم کاور مناسبی نباشه سویچ میشه به ۲ جی
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• 1.من تو سافاري كه آدرس يه سايت رو ميزنم اون سايت رو نصفه مياره انگار عمودي از وسط نصف شده فقط تو بعضي سايت ها اينطور هست مثل بانك كوثر يا ايسام.
                    2.ایمیل رو خیلی کند آپ میکنه قبلا به نت که وصل میشدم خودش نشون میداد چند تا میل اومده بهم ولی الان باید برم داخل اینباکس تا checking for mail مینویسه که خیلی طول میکشه دلیلش چیه؟
                    3.یکی هم اینکه وقتی یکی تماس ناموفق گرفته بهش که زنگ میزنم بازم نشون میده که یه تماس ناموفق دارم و باید حتما برم داخل log تا بعدش اون تماس ناموفق رو نشون نده این مشکلش کجاس؟
                    گوشی هم جیل نیست
                    اين مشكل رو فقط در ورژن ٨.١ دارم ورژن قبلي اين مشكل نبود
                    براي رفع اين مشكل چيكار ميشه كرد؟
                    دوستان واسه رفع این مشکلات کسی نظری نداره؟

نظر

• برنامه ای بجز آیتونز هست که بشه باش بطور کامل بک اپ گرفت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_aloneboy77 نمایش پست ها
                        برنامه ای بجز آیتونز هست که بشه باش بطور کامل بک اپ گرفت؟
                        بله

tangbu
                        moborobo

نظر

• نوشته اصلی توسط singles نمایش پست ها
                          1.من تو سافاري كه آدرس يه سايت رو ميزنم اون سايت رو نصفه مياره انگار عمودي از وسط نصف شده فقط تو بعضي سايت ها اينطور هست مثل بانك كوثر يا ايسام.
                          2.ایمیل رو خیلی کند آپ میکنه قبلا به نت که وصل میشدم خودش نشون میداد چند تا میل اومده بهم ولی الان باید برم داخل اینباکس تا checking for mail مینویسه که خیلی طول میکشه دلیلش چیه؟
                          3.یکی هم اینکه وقتی یکی تماس ناموفق گرفته بهش که زنگ میزنم بازم نشون میده که یه تماس ناموفق دارم و باید حتما برم داخل log تا بعدش اون تماس ناموفق رو نشون نده این مشکلش کجاس؟
                          گوشی هم جیل نیست
                          اين مشكل رو فقط در ورژن ٨.١ دارم ورژن قبلي اين مشكل نبود
                          براي رفع اين مشكل چيكار ميشه كرد؟
                          دوستان واسه رفع این مشکلات کسی نظری نداره؟
                          با ورژن ۸.۱.۲ همین مشکل را دارید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• من در iCloud هیچ چیزی رو منتقل نکردم و فقط اپل آیدی من در قسمت آیکلود وارد شده و حالا میخام که کلا آیکلود گوشیم هیچ آیدی ای توش نباشه
                            در قسمت Setting > iCloud وقتی که روی Sign Out میزنم, این سوال میاد:
                            Deleting this account will remove its data from your phone
                            و دو تا گزینه Delete Account و Cancel داره
                            اگر روی Delete Account بزنم , یعنی تمام اطلاعات گوشیم پاک میشه؟

نظر

• شما اگر از آیکلود خارج بشید تمام بک آپ ها و اطلاعات ذخیره شده در گوشی حذف میشه. اگر لازم ندارید اکانت رو حذف کنید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• باسلام مشکل ارور 3014 در هنگاه رییستور کردن چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید . ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X