اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر درست گفته باشم اگر شما backup گرفته باشید که یا از طریق کامپیوتر یا icloud میتونید عکسها رو برگردونید.

نظر

• نوشته اصلی توسط milady2006 نمایش پست ها
      سلام
      بله امکانش هست. شما این باید این کارا رو انجام بدید:
      idm
      options
      general
      و در قسمت capture downloads from .....
      روی add browser کلیک کن و برنامه آیتونز را اضاف کن.
      برای من جواب داده و دارم اینطوری دانلود میکنم فقط یه چیزی هست موقع دانلود اسم اون برنامه یا بازی تو دانلود idm نمیاد که مثلا اینوری میاد sdaskje23juljlkj.ipa
      با این روش آیا برنامه ها توسط آیتونز نصب میشه!!؟
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من گوشی آیفون 5اس دوستمو با جدید ترین نسخه پانگو8 1.2.1 جیلبریک کردم سیدیا و پانگو هم نصب شدند اما بعد از باز کردن وسیدیا و بعد از لود سیدیا گوشی خاموش و روشن شد و سیدیا و تماس و مخاطبین و عکس ها و پیام ها و سافاری و یکی دوتا برنامه سیستمی دیگه غیب شدن و وقتی که کسی به گوشیم زنگ میزنه پیش تماس گیرنده زنگ میخوره اما گوشی من چیزی نشون نمیده و پیامک ها هم گزارش تحویل میدن ولی چیزی به دستم نمیرسه سایر برنامه های نصب شده از ایتیونز به خوبی کار میکنن و مشکلی هم که دارم قبل از جیلبریک بکاپ نگرفتم و الان بخوام ریستور کنم باید به آخرین نسخه برم و اینکه اطلاعاتمو لازم دارم.. چندین بار دیگه با پانگو آخرین نسخه زدم دوباره جیلبریک کنم که ادو ارور تایم آوت و یه ارور دیگه میده که هیچ تغییری نکردو با آیفون باکس و سایر برنامه ها نه به فایل های سیستمی و نه به اس اس اچ دسترسی ندارم دوستان اگه راه حلی ویا تجربه ای دارن کمک کنن که آبروم رفت.. ممنون میشم
        در ضمن الان پانگو نصبه ولی اس اس اچ و سیدیا نصب نیستن و یه چیزی نوشته راجع به نصب سیدیا ولی سیدیا رو نصب نمیکنه

نظر

• اشکال در اجرا و پریدن برنامه وسط اجرا

سلام
          بعضی وقتا وسط اجرای یه برنامه یا گیم یهو صفحه میپره رو منو
          قضیه چیه مشکلی هست ؟؟؟ ایفون 5اس
          ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• ورژن؟

نظر

• کسی نیست جواب بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                کسی نیست جواب بده؟
                عکس بگیر بزار ببینیم

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
                  عکس بگیر بزار ببینیم
                  اینم عکس

نظر

• ورژن 8.1

نظر

• مشکل شارژ باطری ایفون 5s بعد از اپدیت به 8.1

سلام
                      ایفون 5s من بعد از اپدیت به 8.1 به طرز خیلی وحشتناکی مصرف شارزش افزایش پیدا کرده ..
                      به نظز شما مشکل نرم افزاری هست یا از گوشی من هست.. ممنون میشم سریعتر کمکم کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط wild-child نمایش پست ها
                        اصلا مشکل اینجا ست که detect نمیشه گوشی !! کابل و itunes و کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم ! آیفون دیگه می زنم Detect میگنه !
                        دوستان چیزی به ذهنتون میرسه ؟

نظر

• دوستان من وقتي نت خطمو هات اسپات ميكنم روي خود گوشي ديگه نت ندارم ولي بقيه ديوايسها كه به هات اسپاتم وصلن نت خطمو دارن قبلا تو ٧.١.٢ اينجوري نبود خود گوشي هم موقع هات اسپات نت داشت نميدونم تنظيمي چيزي داره!؟
                          مثلا تو وايبر اينا ميرم اگر هات اسپات روشن باشه و ديوايسي به گوشيم وصل باشه يه پيغام هم ميده كه سلولار نميتونه الان رو گرشي كار كنه ولي اون گوشي كه به من وصله نت داره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• ریست کامل کنید گوشی رو یا دوباره ریستور کنید.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط rector نمایش پست ها
                              ورژن 8.1
                              در همه ی برنامه ها این اتفاق میوفته یا توی برنامه خاصی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                                با این روش آیا برنامه ها توسط آیتونز نصب میشه!!؟
                                بله توسط آیتونز نصب میشه.
                                ویرایش توسط milady2006 : https://i-phone.ir/forums/member/69247-milady2006 در ساعت 05-12-2014, 10:06 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X