اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alipipo نمایش پست ها
    من بندرعباسم
    تقريبا هيچ جاي شهر فعال نشد
    يزد هم بودم چند روز پيش اونجا هم تست كردم
    كلا وصل نميشه
    هيچ علامتي مبني بر اينترنت نشون داده نميشه!!

Sent from my iPhone 5s Tapatalk
    من آنتن را از نزدیک دیدم هر چه بلند تر باشه بهتره

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
      با فی پی ان امتحان کردید لطفا دوباره شبکه را قطع دوباره وصل

Sent from my iPhone 5S
      ببخشید من هیچ مشکلی توی نتم ندارم , با پی سی ک میرم همه چی درسته حتی افراد دیگه با گوشی های دیگه به راحتی می تونن به وایرلسم وصل شن , البته در مورد فی پی ان و قند شکن باید بگم فعلا نمی تونم کاری کنم چون هاتس پات رو از اپ استور دان کردم ولی متاسفانه کانکت نمی شه ...
      چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
        در مورد گزینه اول نمیتونم راهنمایی زیادی بکنم٬ اما در مورد گزینه دوم بله برمیگرده
        دوستان میشه در مورد گزینه اول کمکم کنید؟

نظر

• پارت ck ماله کدوم کشوره؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط aligladiator
            سلام
            گوشی من وقتی باهاش کار میکنم صفحه ش آبی میشه و بعد ریستارت میشه!!! مشکل از کجاشه؟چیکار کنم؟
            اگه با ریستور درست نشده سخت افزاریه.
            اگه امکانش هست بفرسنید برای تعویض.

نظر

• نوشته اصلی توسط aligladiator
              دوست عزیز ریستور نکردم آپدیتم با ota کردم.چطوری برا تعویض بفرستم؟
              باید به کشور مرتبط با پارت نامبر،دیوایستون رو ارسال کنید.
              البته اگه دوره 1 ساله گارانتی تموم نشده باشه.

نظر

• اقا قيمت ها چرا بالا رفته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط shaho.Me نمایش پست ها
                  ببخشید من هیچ مشکلی توی نتم ندارم , با پی سی ک میرم همه چی درسته حتی افراد دیگه با گوشی های دیگه به راحتی می تونن به وایرلسم وصل شن , البته در مورد فی پی ان و قند شکن باید بگم فعلا نمی تونم کاری کنم چون هاتس پات رو از اپ استور دان کردم ولی متاسفانه کانکت نمی شه ...
                  چیکار کنم؟
                  شاید بعضی از شرکت های isp دسترسی به این نوع سرویس های شبکه اجتماعی را بسته باشند فقط با فی پی ان میاد

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                    اقا قيمت ها چرا بالا رفته

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    بخاطر دلار

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام
                      دوستان به چه صورت منیتونم به فایل های صوتی voice recorde گوشی دسترسی پیدا کنم ؟؟؟
                      گوشی جیل نیس و تنها گزینه در اون قسمت ایمیل هست که زمانی که ایمیل هم میکنم باز چیزی به ایمیل نمیاد
                      این بک اّپی که ایتونز میگیره دقیقا ادرسش کچاس ؟؟؟اونجا میشه پیداشون کرد ؟؟؟؟؟
                      با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط moh333n نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان به چه صورت منیتونم به فایل های صوتی voice recorde گوشی دسترسی پیدا کنم ؟؟؟
                        گوشی جیل نیس و تنها گزینه در اون قسمت ایمیل هست که زمانی که ایمیل هم میکنم باز چیزی به ایمیل نمیاد
                        این بک اّپی که ایتونز میگیره دقیقا ادرسش کچاس ؟؟؟اونجا میشه پیداشون کرد ؟؟؟؟؟
                        با سپاس
                        Backup:c:\\users\name user\appdata\locall roming\ Apple computer

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام دوستان.یه مقاله خوندم در مورد باتری های موبایل ، نوشته بود باتری های لیتیوم یونی بر خلاف باتری های قدیمی تر احتیاجی ندارن که یه سره فول شارژ شن و قطع و وصل کردن شارژر از عمر این باتری ها کم نمیکنه.یعنی اصطلاحا عمرشون به تعداد دفعات شارژشون نیست.علاوه بر این بهترین میزان شارژ رو بین 20 تا 80 عنوان کرده بود.
                          اما تو این انجمن تو یکی از قسمت ها یکی از دوستان یه مطلبی پست کرده بود که میگفت تعداد چرخه های شارژ رو عمر باتری تاثیر گذاره.
                          اگه کسی اطلاع موثقی در این باره داره لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin_sf نمایش پست ها
                            سلام دوستان.یه مقاله خوندم در مورد باتری های موبایل ، نوشته بود باتری های لیتیوم یونی بر خلاف باتری های قدیمی تر احتیاجی ندارن که یه سره فول شارژ شن و قطع و وصل کردن شارژر از عمر این باتری ها کم نمیکنه.یعنی اصطلاحا عمرشون به تعداد دفعات شارژشون نیست.علاوه بر این بهترین میزان شارژ رو بین 20 تا 80 عنوان کرده بود.
                            اما تو این انجمن تو یکی از قسمت ها یکی از دوستان یه مطلبی پست کرده بود که میگفت تعداد چرخه های شارژ رو عمر باتری تاثیر گذاره.
                            اگه کسی اطلاع موثقی در این باره داره لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم
                            درستش همینه که شما گفتید نباید کمتر از ۲۰ و بیشتر از 100 بشه
                            منظور به ۱۰۰ رسید کابل را بکشید اگر نه همون ۸۰ درست می کردن

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                              درستش همینه که شما گفتید نباید کمتر از ۲۰ و بیشتر از 100 بشه
                              منظور به ۱۰۰ رسید کابل را بکشید اگر نه همون ۸۰ درست می کردن

Sent from my iPhone 5S
                              در مورد قطع و وصل کردن شارژر اطلاعی ندارید؟قبلا میگفتن یه سره شارژ کنید گوشی ها رو و قطع و وصل نکنین.حالا ضد و نقیض میشنوم.مثلا هر بار قطع و وصل کردن به کامپیوتر یه بار شارژ حساب میشه.اگه عمر باتری به تعداد دفعات عمر شارژر باشه اینجوری خیلی عمرش کم میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Amin_sf نمایش پست ها
                                در مورد قطع و وصل کردن شارژر اطلاعی ندارید؟قبلا میگفتن یه سره شارژ کنید گوشی ها رو و قطع و وصل نکنین.حالا ضد و نقیض میشنوم.مثلا هر بار قطع و وصل کردن به کامپیوتر یه بار شارژ حساب میشه.اگه عمر باتری به تعداد دفعات عمر شارژر باشه اینجوری خیلی عمرش کم میشه
                                همیشه با شارژ خودش شارژ کنید با کامپیوتر ضرر بیشتری داره و حالت هواپیما را فعال کن سریع شارژ بشه
                                زیاد قطع و وصل بشه به باتری صدمه می زنه

Sent from my iPhone 5S

نظر

صبر کنید ..
                                X