اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mamal.j نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشيد
    ميخواستم راجع ب ورژن جديد ios8.1.2 بدونم،ايا اين ورژن معايبي هم داره يا نه ؟! مثل ورژن قبلي ٨٠١ نباشه ك باعث كند شدن wifi شد،اگر عيبي داره لطفا بگين
    مرسي از راهنماييتون
    سلام. ۸.۱.۲ نسبت به ورژن های قبلی ۸ بهتره در کل.

نظر

• با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من گوشی آیفون 5 اس دارم و حدیدا مشکلی پیدا کرده
      روشنش ک میکنی پیغام میده باید وصلش کنی ب آیتونز
      من با آخرین ورژن آیتونز رستورش کردم ولی در لحظه ی آخر ارور میده
      دوستان لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.a نمایش پست ها
        با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من گوشی آیفون 5 اس دارم و حدیدا مشکلی پیدا کرده
        روشنش ک میکنی پیغام میده باید وصلش کنی ب آیتونز
        من با آخرین ورژن آیتونز رستورش کردم ولی در لحظه ی آخر ارور میده
        دوستان لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
        اروری که میده رو ذکر نید یا اسکرین شات بذارید ازش. تا ندونیم ارور چیه که نمیتونیم راهنمایی کنیم دوست من

نظر

• ارور 3014 میده

- - - - - - - - - -

ارور 3014 میده دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
            اروری که میده رو ذکر نید یا اسکرین شات بذارید ازش. تا ندونیم ارور چیه که نمیتونیم راهنمایی کنیم دوست من
            ارور 3014 میده دوست عزیز

نظر

• the iphone iphone could not be restored . an unknown error occurred (3014
              در پایان رستور گوشی این پیغام میده
              لطفا راهنمایی کنید
              iphone 5 s

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.a نمایش پست ها
                the iphone iphone could not be restored . an unknown error occurred (3014
                در پایان رستور گوشی این پیغام میده
                لطفا راهنمایی کنید
                iphone 5 s
                لطفا مشکلتون رو در یکجا مطرح کنید.
                در تاپیک جواب داده شد

نظر

• سلام دوستان. من یه آیفون 5S دارم که ios 7.1.1 روش نصبه. مشکلی که دارم و البته نمیدونم آیا بشه اسمشو مشکل گذاشت یا نه؟ اینه که گوشی دائما در حال دانلوده !! یعنی علامت ستاره ای چرخان کنار وای فای دائما مثل وقتی که داره دانلود می کنه در حال چرخشه. تازگیا اکانت اینترنتم زود تموم میشه و وقتی چک میکنم نشون میده فایلهای حجیمی دانلود شده که من روحمم خبر نداره. حتی پسورد وایرلسو عوض کردم که نکنه کسی داره غیرمجاز دانلود می کنه. اتوآپدیت هم غیرفعاله. نمیدونم چی داره دانلود میکنه؟؟ البته متوجه شدم گوشی زحمت کشیده آپدیتهای 8 ، 8.1 ، 8.1.1 و 8.1.2 (هرکدام حدود 1 گیگ) دانلود کرده بدون اینکه من بهش اجازه داده باشم. در حال حاضر 8.1.2 با حجم 3.5 گیگ آماده نصبه !!! البته سوال اصلی اینجاست که خب قبول این گوشی آپدبتهای حجیمی دانلود کرده اما دانلود کرده و دیگه تموم شده و آماده نصبه پس چرا دائما در حال دانلوده؟؟کسی می تونه کمکم کنه؟ تو فرومهای خارجی جستجو کردم گفتن باید گوشی خاموش بشه که اون ستاره چرخان دیگه نچرخه. راست هم گفتن خاموش که میکنی خوب میشه اما بعد از یکی دو ساعت به وای فای وصل بودن بازهم شروع میشه. یه سوال دیگه هم دارم، من به 8.1.2 آپدیت کنم یا نکنم؟؟ هرکسی یه چیزی میگه. اکثرا میگن نکن.آیا باگهای ورژن 8 تو 8.1.2 برطرف شده؟؟ با تشکر.
                  ویرایش توسط ronin2607 : https://i-phone.ir/forums/member/119178-ronin2607 در ساعت 24-12-2014, 10:00 PM

نظر

• [QUOTE=ronin2607;988534]سلام. من یه آیفون 5S دارم که ورژن ios 7.1.1 روش نصبه. مشکلی که دارم که البته نمیدونم آیا بشه اسمشو مشکل گذاشت یا نه؟ اینه که گوشی دائما در حال دانلوده !! یعنی علامت چرخان کنار وای فای دائما مثل وقتی که داره دانلود می کنه ائما در حال کاره. تازگیا اکانت اینترنتم زود تموم میشه و وقتی چک میکنم نشون میده فایلهای حجیمی دانلود شده که من روحمم خبر نداره. حتی پسورد وایرلسو عوض کردم که نکنه کسی داره غیرمجاز دانلود می کنه. اتوآپدیت غیرفعاله. نمیدونم چی داره دانلود میکنه؟؟ تازگیا متوجه شدم آپدیتهای 8 ، 8.1 ، 8.1.1 و 8.1.2 دانلود کرده بدون اینکه من بهش اجازه داده باشم. که الان حتی حدود 3 گیگ خالی دارم . البته سوال اصلی اینجاست که خب قبول این گوشی آپدبتهای حجیمی دانلود کرده اما دانلود کرده و دیگه تموم شده و آماده نصبه پس چرا دائمه در حال دانلوده؟؟کسی می تونه کمکم کنه؟ تو فرومهای خارجی جستجو کردم گفتن باید گوشی خاموش بشه که اون ستاره چرخان دیگه نچرخه. راست هم گفتن خاموش که میکنی خوب میشه اما بعد از یکی دو ساعت به وای فای وصل بودن بازهم شروع میشه. یه سوال دیگه هم دارم، من له 8.1.2 آپدیت کنم یا نکنم؟؟ هرکسی یه چیزی میگه. اکثرا میگن نکن.آیا باگها برطرف شده تو 8.1.2؟؟[

آپدیت خودکار دست شما نیست بنده آیپاد ورژن ۷.۱.۱ دارم
                    اما خودش به ۸.۱.۲ را دانلود کرده و آماده نصب شده
                    درباره باگ هر چی گفتن هست ولی انقدر زیاد هم نیست من الان ۸.۱.۲ هستم مشکلی ندارم سال دیگه آپدیت ۸.۲میاد

Sent from my iPhone 5S

نظر

• اپديت ٨.١.٢ هم رو گوشي من خود به خود دانلود شده بود و اماده نصب بود!!
                      اپديت هاي قبلي اينجور نبود
                      جريانش چيه دوستان؟

Sent from my iPhone 5s Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alipipo نمایش پست ها
                        اپديت ٨.١.٢ هم رو گوشي من خود به خود دانلود شده بود و اماده نصب بود!!
                        اپديت هاي قبلي اينجور نبود
                        جريانش چيه دوستان؟

Sent from my iPhone 5s Tapatalk
                        کار خود اپل شما را دعوت می کنه به iOS 8‌ جواب شما در پست قبلی داده شده

Sent from my iPhone 5S

نظر

• دوستان ممنون اما این قضیه علامت کنار آنتن وای فای هم اگه بتونین کمک کنید برطرف شه ممنون میشم. یا حداقل مطمئن شم دانلود نمی کنه. میشه میفهمید گوشی در حال دانلود هست یا نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                            دوستان ممنون اما این قضیه علامت کنار آنتن وای فای هم اگه بتونین کمک کنید برطرف شه ممنون میشم. یا حداقل مطمئن شم دانلود نمی کنه. میشه میفهمید گوشی در حال دانلود هست یا نه؟؟
                            اگر با iOS 8 حل شد که هیچ اگر نه ریستورکنید فقط قفل iCloud که موقع فعال سازی آیفون میخواهد ور دارید اگر رمز ش را یادتون بره آیفون کلا بدون استفاده میشه

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام، خسته نباشيد.
                              من وقتى ميخوام از اينترنت همراه اول استفاده كنم، بااينكه بسته خريدم و سلولار هم روشن مى كنم اما موفق نمى شم و حتى علامت E بالاى گوشى نمياد. ممنون ميشم راهنماييم كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mernoosh نمایش پست ها
                                سلام، خسته نباشيد.
                                من وقتى ميخوام از اينترنت همراه اول استفاده كنم، بااينكه بسته خريدم و سلولار هم روشن مى كنم اما موفق نمى شم و حتى علامت E بالاى گوشى نمياد. ممنون ميشم راهنماييم كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Data Roaming را روشن کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

صبر کنید ..
                                X