اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دليل اينكه ميگي چرا نميتونيم اين مشكلو حل كنيم اينه كه اگه هر كسي ميتونست اين مشكلو حل كنه محصولات اپل هيچ امنيتي نداشتن

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
      چون نمیدونستم کجا باید بپرسم اینجا پرسیدم
      بعد از مدتها دوباره ایفون گرفتم و کمی عقبم از تغییرات
      اپل ایدی اینا هم داشتم ولی الان دیگه اصلا یادم نمیاد
      میخواستم بدونم چجوری اپل ایدی بگیرم و اینکه چجوری برنامه نصب کنم روی ایفون؟؟

- - - - - - - - - -

سلام
      چون نمیدونستم کجا باید بپرسم اینجا پرسیدم
      بعد از مدتها دوباره ایفون گرفتم و کمی عقبم از تغییرات
      اپل ایدی اینا هم داشتم ولی الان دیگه اصلا یادم نمیاد
      میخواستم بدونم چجوری اپل ایدی بگیرم و اینکه چجوری برنامه نصب کنم روی ایفون؟؟

نظر

• بهنام جان توصیه میکنم بخش زیر رو ببینید.
        آموزش های مرجع
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
          بهنام جان توصیه میکنم بخش زیر رو ببینید.
          آموزش های مرجع
          خیلی خیلی ممنونم
          یه سوال دیگه هم داشتم
          اگه بخوام برنامه نصب منم حتما باید از ایتیونز مستقیم دانلود کنم تو گوشی؟نمیشه مثلا ادم یه دی وی دی برناه بگیره و راحت بزنه تو گوشی؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 8ehnam نمایش پست ها
            خیلی خیلی ممنونم
            یه سوال دیگه هم داشتم
            اگه بخوام برنامه نصب منم حتما باید از ایتیونز مستقیم دانلود کنم تو گوشی؟نمیشه مثلا ادم یه دی وی دی برناه بگیره و راحت بزنه تو گوشی؟؟
            اگر مي خواهيد از دي وي دي هاي برنامه استفاده كنيد يعني مي خواهيد برنامه ي كرك بريزيد كه مستلزم اينه كه گوشيتونو جيلبرك كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
              من هر نرم افزاری رو که میخام آپدیت کنم یه دایره آبی کوچیک میاد کنارش ولی آپدیت نمیشه اصلا.مشکلش چیه؟
              ویرایش توسط navid-CR7 : https://i-phone.ir/forums/member/119845-navid-cr7 در ساعت 27-01-2015, 09:39 AM

نظر

• دوستان یه مشکل بد پیش اومده..
                من یه 5اس لاک اسپرینت گرفته بودم...7.1.1 بود و جیبلریک شده..
                حالا خواستم اپدیتش کنم به 8.1.2 ...فابل رو از اهمینجا دانلود کردم و ریستور و .. کردم..حالا واسه اکتیو شدن سیم کارت میخواد !! که چون لاک هست نمیشه !
                نمیدونم چرا اینطوری شد...
                من یه 5 لاک کریکت هم دارم...اون رو هم اپدیت کردم منتهی با خود ایتیونز فایل رو دانلود کردم (تنها فرق همین بود) اما راحت اکتیو شد و اصلا نیاز به سیمکارت نداشت واسه اکتیو شدن !
                چرا این دو تا فرق داشتن با هم ؟
                الان من چیکار کنم؟
                اینم عکس از ایتونز :
                http://8pic.ir/images/ewid86bzsnvxgx6ik7qx.jpg
                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 27-01-2015, 06:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط navid-CR7 نمایش پست ها
                  سلام
                  من هر نرم افزاری رو که میخام آپدیت کنم یه دایره آبی کوچیک میاد کنارش ولی آپدیت نمیشه اصلا.مشکلش چیه؟
                  معمولا مشکل از اینترنت میشه. بعدا دوباره امتحان کنید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• من تونستم اپل ایدی که قبلا ( حدود سه سال پیش) ازش براحتی استفاده میکردم و برنامه دانلود میکردم رو پیدا کنم ولی الان مشکلی که پیش اومده اینه که وقتی تو اپ استور خود گوشی وارد میکنم به من ارور payment info میزنه
                    راهی هست این ارور رو با این ایدی حل کنم؟ یا باید با یه ایمیل دیگه اپل ایدی دیگه درست کنم؟؟

نظر

من تونستم اپل ایدی که قبلا ( حدود سه سال پیش) ازش براحتی استفاده میکردم و برنامه دانلود میکردم رو پیدا کنم ولی الان مشکلی که پیش اومده اینه که وقتی تو اپ استور خود گوشی وارد میکنم به من ارور payment info میزنه
                      راهی هست این ارور رو با این ایدی حل کنم؟ یا باید با یه ایمیل دیگه اپل ایدی دیگه درست کنم؟؟
                      مشكلي نيست.
                      بريد و يه آدرس واقعي از گوگل مپ پيدا كنيد و وارد كنيد. بايد زيپ كد، شماره تلفن، آدرس و وي پي ان همه براي يك كشور باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        مشكلي نيست.
                        بريد و يه آدرس واقعي از گوگل مپ پيدا كنيد و وارد كنيد. بايد زيپ كد، شماره تلفن، آدرس و وي پي ان همه براي يك كشور باشه.

دقیقا من تو کدوم قسمت سایت اپل باید برم تا بتونم زیپ کد و شماره تلفن اینا و تغییر بدم؟

نظر

دقیقا من تو کدوم قسمت سایت اپل باید برم تا بتونم زیپ کد و شماره تلفن اینا و تغییر بدم؟
                          آيتيونز كامپيوتر رو باز كنيد. روي اپل آيديتون كه وارد كرديد كليك كنيد. فكر كنم يه گزينه داره به اسم view Apple ID.
                          روي اون كليك كنيد. رمز رو وارد كنيد. بعد قسمت payments info

نظر

• سوال دوست عزيز؟ چرا ios رو آپديت نميكني؟
                            مگه نميگي جيله
                            خوب اگه به ٨ بري جيل اونم اومده دوباره جيل كن
                            هر چي دوس داري روس نصب كن

نظر

• کند بودن بعضی از برنامه های (viber ,line , ...)

سلام خدمت همگی الان چند وقته iphone 5s گرفتم ولی از همون اول بعد نصب برنامه ای مثل وایبر و لاین به یه مشکلی خوردم. مثلا وقتی یه نفر برام پیغامی میفرسته اعلانش برام میاد که میام دارم ولی وقتی باز میکنم 7 یا 8 ثانیه طول میکشه تا پیام بیاد. پا مثلا پیامای که میفرستم و یا برام میفرستند طول میکشه که برای طرف بره یا برام بیاد .

نظر

• نوشته اصلی توسط amirahmadpour نمایش پست ها
                                سوال دوست عزيز؟ چرا ios رو آپديت نميكني؟
                                مگه نميگي جيله
                                خوب اگه به ٨ بري جيل اونم اومده دوباره جيل كن
                                هر چي دوس داري روس نصب كن
                                سلام
                                دوست عزیز
                                گوشی ماله خودم نیست میترسم این وسط یه مشکلی براش پیش بیادو.....
                                مشکلات داغ کردنو بلوتوسو ....!

اگه لطف کنید یک روش اضافه کردن اپ ساینس از سیدیا و همینطور ریستور کردن رو بهم لینک بدید که راحت ترین و کم دردسرترین روشش کدامه ممنون میشم
                                خودم کارای رام و روت اندروید خودم رو راحت انجام میدم و شاید اگه این اپل هم ماله خودم بود و همیشه در اختیارم همینطور بود ولی چون ماله مردمه یکم احتیاط واجبه
                                ممنون از کمک و لطف همگی

نظر

صبر کنید ..
                                X