اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط black2mss نمایش پست ها
    مشکل با ios 8

مشکل با ios 8

دوستان سلام لطفا راهنمایی کنید،من 5اس دارم از ای او اس 7 به اخرین نسخه 8 اپدیت کردم بعداز دانلود شدن و نصب شدن صفحه همونجوری سفید مونده و هر 10 دقیقه تقریبا یک لحظه آبی میشه و بعد مشکی و دوباره از اول سفید با لوگوی مشکی اپل، چی کار باید بکنم؟
    فریمور رو دانلود کنید.به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

• دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید
      2اا سوال داشم
      اول اینکه گوشی روشن نمیشه چطوری متوجه بشم کدوم فریمور و دانلود کنم( منظورم کدوم سریال هستش)
      سوال دوم هم اینکه وقتی به dfu بردم برای استفاده از فریمور مراحل مثل اپدت یا ریستور عادی هستش؟ اگر نه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط black2mss نمایش پست ها
        دوست عزیز ممنون که پاسخ دادید
        2اا سوال داشم
        اول اینکه گوشی روشن نمیشه چطوری متوجه بشم کدوم فریمور و دانلود کنم( منظورم کدوم سریال هستش)
        سوال دوم هم اینکه وقتی به dfu بردم برای استفاده از فریمور مراحل مثل اپدت یا ریستور عادی هستش؟ اگر نه لطفا راهنمایی کنید
        به سریال نامبر نیازی نیست.پشت گوشی مدل رو نوشته.با استفاده از اون فریمور رو دانلود کنید.
        تفاوتی نداره و مثل ریستور عادی هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط AbdoM نمایش پست ها
          دروددوستان به دادم برسیدبدبخت شدم بیچاره شدم من این برنامه1 passwordروگوشیم نصب بودخیلی وقته نرفتم سراغش تاامروزکه یه پسوردرونیازداشتم ولی الان پسوردخودبرنامه یادم نمیادخواهشابگیدچیکارکنم هرچی یوزرپسوردمهم بودتواین برنامه ذخیره کردم الان چیکارکنم راهی روشی خاکی چیزی نیس توسرم بریزم؟؟؟

(مدیران عزیزاگه محل قرارگیری پست جای خوبی نیست خواهشاپست روحدف نکنیدبه جای خودش انتقال بدین مرسی)
          سلام
          من وقتی چندبار پسورد رو اشتباه میزنم، یه پنجره باز میشه و پسورد رو بهم نشون میده!
          شاید یه گزینه بوده که فعال کردم...
          شما ام چندبار پشت سرهم امتحان کن شاید این password hint که واسه من میاد، برای شما هم بیاد.

نظر

• نمایشگر ولوم ایفون 5 اسم پر رنگه و زیرش دیده نمیشه و این وقتی یه کلیپ کوتاه مدت رو میبینی خیلی اعصاب خورد کنه.ایا تنظیماتی هست که شفافیت اون رو زیاد بکنه تا زیرش تا حدی پیدا باشه؟یه ایفون 4 دارم که برای اون روشنه و زیرش تا حدی پیداست و به همین دلیل احتمال میدم که تنظیماتی داشته باشه.من که هر چی سعی کردم پیداش نکردم.به امید کمک شما

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              خب بستگی به استفاده شما هم داره.
              از 3g یا lte ستفاده میکنید؟
              نور صفحه چه قدره؟
              من اصلا از 3g استفاده نمیکنم نور صفحه هام بیشتر از 30% نیست تمام کار های هم برای کاهش مصرف باتری انجام دادم ولی احساس میکنم نسبت به 5s های دیگه سریع تر شارز تموم میکنه حالا نیمیدونم.... برنامه ای هست برای نشان دادن سلامت باتری

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
              برادر شرمنده ها شما توهم نزدی؟رو پلاس کلا با تریجی یوزج ۶ساعت میشه با ۵ اس خیلی بترکه ۴ساعته داشت
              کاملا درسته!شما فکر میکن باید ۹ساعت کارکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk
              من نسبت به 5s های دیگه احساس میکنم شارزم سریع تر خالی میشه حالا نمیدونم.....

نظر

• نوشته اصلی توسط ssssepehrooo نمایش پست ها
                سلام
                من وقتی چندبار پسورد رو اشتباه میزنم، یه پنجره باز میشه و پسورد رو بهم نشون میده!
                شاید یه گزینه بوده که فعال کردم...
                شما ام چندبار پشت سرهم امتحان کن شاید این password hint که واسه من میاد، برای شما هم بیاد.
                password hint خود پسورد نیست مثل یدونه راهنمایی در مورد پسورد می مونه که خود شما انتخاب کردین.
                حالا شما اومدین خود پسورد رو گزاشتین رو password hint به خاطر همون وقتی اشتباه می زنین نشون می ده.

نظر

• مطالب این پست رو با دقت مطالعه نمایید...!!

نظر

• سلام تو ios8.1.3 عکس ها ای که پاک میکنم بازم تو قسمت ریکاوری گالری میاد نمیشه قیر فعالش کنم

نظر

• تست گوشی های اپل

سلام
                      توی اندروید اگه اطلاع دارید یه کدی هست همه چیزه گوشی رو میتونید با اون تست کنید چه صفحه نمایش چه دوربین، میکروفون و...
                      خلاصه خواستم ببینم کدی برای آیفون نیست؟ کد هم اگه نباشه نرم افزار خاصی نیست برای تست ؟ حالا تست هرچی باشه فرقی نمیکنه.

نظر

• شما ميتونيد از برنامه phone doctor استفاده كنيد. البته يك دلار قيمت اين برنامه هست.

Phone Doctor Plus (Check 27 system functions) by Cheng Calvin
                        https://appsto.re/us/GXURH.i

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ممنون

نظر

• مشکل استفاده از اینترنت روی 5s

وقت بخیر دوستان
                            من ی مشکلی با نت گوشیم (5s) دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
                            من هربار از طریق wifi وصل میشم مودم رو که چک می کنم با حداکثر سرعت در حال دانلود هست و دقیقا نمی دونم چی داره دانلود می کنه به طوری که دیگه اصن میترسم حجم نتم به فنا بره و wifi رو خاموش می کنم.
                            ی چرخی تو نت زدم و راهکارها رو خوندم آپدیت آیتونز رو غیر فعال کردم ، بک آپ icloud رو غیر فعال کردم (غیر از doument & data و find my iphon ) و تو قسمت app background refresh هم فقط برنامه های ضروری مث واتس اپ و اینستا on هستن و با همه ی اینها بازم میبینم فایده نداره !
                            حتی در حالت cellular 3g همراه اول هم سرعت به شدت پایینه و حتی گاهی پیج هم باز نمی کنه در حالی که همین سیم کارت روی گوشی اندرویدی که دارم با حداکثر سرعت میشه ازش استفاده کرد !
                            انگار ی برنامه ای چیزی در بک گراند گوشی در حال اجراس که همه ی اینترنت رو خودش مصرف می کنه !

خیلی این مورد برام ضروریه چون بیشترین کارم با نته ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط zetoos نمایش پست ها
                              وقت بخیر دوستان
                              من ی مشکلی با نت گوشیم (5s) دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
                              من هربار از طریق wifi وصل میشم مودم رو که چک می کنم با حداکثر سرعت در حال دانلود هست و دقیقا نمی دونم چی داره دانلود می کنه به طوری که دیگه اصن میترسم حجم نتم به فنا بره و wifi رو خاموش می کنم.
                              ی چرخی تو نت زدم و راهکارها رو خوندم آپدیت آیتونز رو غیر فعال کردم ، بک آپ icloud رو غیر فعال کردم (غیر از doument & data و find my iphon ) و تو قسمت app background refresh هم فقط برنامه های ضروری مث واتس اپ و اینستا on هستن و با همه ی اینها بازم میبینم فایده نداره !
                              حتی در حالت cellular 3g همراه اول هم سرعت به شدت پایینه و حتی گاهی پیج هم باز نمی کنه در حالی که همین سیم کارت روی گوشی اندرویدی که دارم با حداکثر سرعت میشه ازش استفاده کرد !
                              انگار ی برنامه ای چیزی در بک گراند گوشی در حال اجراس که همه ی اینترنت رو خودش مصرف می کنه !

خیلی این مورد برام ضروریه چون بیشترین کارم با نته ممنون میشم کمک کنید.
                              يك بار گوشي رو خاموش،روشن كن شايد درست بشه

نظر

• پیغام گیر صوتی

باسلام و خسته نباشید
                                از شما سوال دارم اینکه چطوری پیغام گیر گوشیم را که 5اس است فعال کنم منظورم در منو شماره گیر فعال نمیشه با روشهای موجود که از اینترنت پیدا کردم انجام داده ام ولی فعال نمیشه با تشکر اگه در این مورد مرا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X