اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام فایل ipa یه برنامه که روی یه ایپد نصبه رو بردارم تا بتونم روی ایپد خودمم نصب کنم . با توجه به اینکه ایپد توسط فروشنه برنامه ریزی شده ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید ...
    اگر آیپادتان جیلبریک شده باشد و دارای appsync باشد که برنامه را از سایت apptrackr.org دانلود کنید ولی اگر جیلبریک نیست ممکن است بتوانید از راه زیر نصب کنید:
    با برنامه هایی شبیه iFunbox به پوشه اپلیکیشن ها می روید فایل ipa را بر روی سیستم کپی می کنید و سپس با استفاده از همان برنامه بر روی آیپدتان نصب می کنید
    with

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
      اگر آیپادتان جیلبریک شده باشد و دارای appsync باشد که برنامه را از سایت apptrackr.org دانلود کنید ولی اگر جیلبریک نیست ممکن است بتوانید از راه زیر نصب کنید:
      با برنامه هایی شبیه iFunbox به پوشه اپلیکیشن ها می روید فایل ipa را بر روی سیستم کپی می کنید و سپس با استفاده از همان برنامه بر روی آیپدتان نصب می کنید
      سلام ایپد جیلبرک و نسخه 4.3.3 است اما امکان دستیابی به این برنامه از راههای متعارف نیست و تنها راه برداشتن فایل IPA از دستگاه است . تنها راه همان ifunbox هست ؟

نظر

سلام ایپد جیلبرک و نسخه 4.3.3 است اما امکان دستیابی به این برنامه از راههای متعارف نیست و تنها راه برداشتن فایل IPA از دستگاه است . تنها راه همان ifunbox هست ؟
        تا آن جایی که من می دونم فقط iFunbox اجازه نصب برنامه ها را جدا از آی تونز می دهد.
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        with

نظر

سلام دوستان
          من میخوام فایل ipa یه برنامه که روی یه ایپد نصبه رو بردارم تا بتونم روی ایپد خودمم نصب کنم . با توجه به اینکه ایپد توسط فروشنه برنامه ریزی شده ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید ...
          اگه برنامه اوریجیناله نمی تونید. اگر هم نیست که خودتون از اینستالوس دانلود و نصب کنید: راحتترین کار!

نظر

• من هر کاری میکنم که سیم کارت توی آی پد شناسایی بشه اما همش نو سیمکارت هست.این سیم کارت رو توی گوشی میگذارم کار میکنه اما توی آی پد نمیشه.قسمت سلولار دیتا هم توی ستینگ خاموش هست.
            لطفا بگید چی کار باید کرد؟
            در زیر عکسی از قرار گرفتن سیم کارت در غلافش میگذارم ببینید درست هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1983 نمایش پست ها
              من هر کاری میکنم که سیم کارت توی آی پد شناسایی بشه اما همش نو سیمکارت هست.این سیم کارت رو توی گوشی میگذارم کار میکنه اما توی آی پد نمیشه.قسمت سلولار دیتا هم توی ستینگ خاموش هست.
              لطفا بگید چی کار باید کرد؟
              در زیر عکسی از قرار گرفتن سیم کارت در غلافش میگذارم ببینید درست هست؟

این طرز صحیح جاگذاریش. ببین درست جا میذاری؟
              [ATTACH]6266[/ATTACH]

نظر

• بله دقیقا همینجوری هست!!
                این سیم کارت ایرانسل معمولی هست و من خودم بریدمش و انداره مایکرو کردمش.
                کسی هست که ایرانسل انداخته باشه تو آی پد؟؟

نظر

• مشکل

داداش ببخشید من ایفون 4 دارم فردا میخوام ایپد 2 بگیرم ایا ارزش داره جفتشون رو با هم داشته باشم یا خیر؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1983 نمایش پست ها
                    بله دقیقا همینجوری هست!!
                    این سیم کارت ایرانسل معمولی هست و من خودم بریدمش و انداره مایکرو کردمش.
                    کسی هست که ایرانسل انداخته باشه تو آی پد؟؟
                    احتمالاً موقع بریدن زدی ناقصش کردی! برو مخابرات عوضش کن و بده با این سیم پانچ کن ها برات کوچیکش کنن. ۱۵۰۰ تومن ارزششو نداره!

نظر

• من امروز متوجه يه مشكل شدم . اين كه وقتي دستگاه تو شارژه و چيزي تايپ ميكنم يه صداي نويز از اسپيكر پخش ميشه كه با كم و زياد كردن و قطع كردن صدا هم ازبين نميره. به محض اينكه سوكت شارژ رو جدا ميكنم صدا قطع ميشه . به نظرتون از چي ميتونه باشه ؟ دستگاه 3g ios 5 هستش
                      ویرایش توسط hosseinmet : https://i-phone.ir/forums/member/20881-hosseinmet در ساعت 13-11-2011, 01:03 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط سوسول نمایش پست ها
                        داداش ببخشید من ایفون 4 دارم فردا میخوام ایپد 2 بگیرم ایا ارزش داره جفتشون رو با هم داشته باشم یا خیر؟؟؟؟
                        سوسول بستگي به خودت داره
                        ن آيفون نداشتم ولي آيپد خريدم به نظر من داشتن يه آيپد و يه تلفن معمولي براي تماس (حتي1200) ميتونه به كلي نيازتو برطرف كنه
                        راسش از وقتي آي پد گرفتم 800 اصلا راضي نميشم 800 بابت ايفون بدم
                        اما باز بايد مصرفتو ببيني
                        مثلا آيپد تو دانشگاه و خونه و حتي خيايبون كه كيف همراهته برات خوبه اما اگه سوار موتور ميشي يا جابجاييش برات مشكله ميتوني آيفون رو هم داشته باشي

نظر

• دوستان من ipad2 3g 64gig گرفتم. ورژن اش 4.3.5 است الان. میخام اپگرید کنم به 5.0 که بتونم جیلبرک کنم بعدا. اما چون اخرین ورژن 0.1 اومده فکنم ارور میده. فریمور 50. رو دارم رو دستگاهم. با شیفت ریستور که انتخابش میکنم ارور 3194 رو میده... تو بعضی سایتا نوشته بودن فایل هاست رو ادیت کنی درست میشه اما نشد... کلا چه کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط emperatour نمایش پست ها
                            دوستان من ipad2 3g 64gig گرفتم. ورژن اش 4.3.5 است الان. میخام اپگرید کنم به 5.0 که بتونم جیلبرک کنم بعدا. اما چون اخرین ورژن 0.1 اومده فکنم ارور میده. فریمور 50. رو دارم رو دستگاهم. با شیفت ریستور که انتخابش میکنم ارور 3194 رو میده... تو بعضی سایتا نوشته بودن فایل هاست رو ادیت کنی درست میشه اما نشد... کلا چه کنم
                            دیگه نمی تونید به ۵ برید. فقط ۵.۰.۱

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinmet نمایش پست ها
                              من امروز متوجه يه مشكل شدم . اين كه وقتي دستگاه تو شارژه و چيزي تايپ ميكنم يه صداي نويز از اسپيكر پخش ميشه كه با كم و زياد كردن و قطع كردن صدا هم ازبين نميره. به محض اينكه سوكت شارژ رو جدا ميكنم صدا قطع ميشه . به نظرتون از چي ميتونه باشه ؟ دستگاه 3g ios 5 هستش
                              كسي چنين مشكلي نداره ؟ مشكل از سيستم صوتي هست چون موقع پخش آهنگ هم نويز داره

نظر

• سلام بچه ها کسی بلده voice control چطور توی ipad فعال میشه؟لینک زیر رو دیدم ولی کامنتاش ترسناک بود!!!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread19757.html
                                یه راه که ریسک نداشته باشه.اخه نمیتونم ریستور کنم.
                                ipad2 4.3.3

نظر

صبر کنید ..
                                X