اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahid_hv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا سعی کنید حتما قوانین رو رعایت کنید ... دوما متاسفانه راهی ندارید که بتونید ios 5.0 رو نصب کنید و باید همون 5.0.1 رو نصب کنید .. فرقی آنچنانی هم نداره
    یه فرق کوچولو البته داره اونم اسمش : جیلبرکه ! Ios5.0.1 احتمالش برای آزادی خیلی کمه .

نظر

• سلام
      من ايپد2 ور**ژن 5 دارم
      رفتم توي ستينگ قسمت جنرال توي قسمت آپديت
      حالا شروع كرده به اپگريد ديوايس به ورژن 5.0.1
      ولي من نميخوام به اين ورژن برم
      هركاري ميكنم اپگريد رو كنسل نميكنه حتي سه يا چهار بار هم خاموش روشن كردم ولي باز به محض اينكه
      به اينترنت وصل ميشه شروع ميكنه به اپگريد كردن
      ايا راهي هست كه بشه اپگريد رو متوقف كرد؟؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
        سلام
        من ايپد2 ور**ژن 5 دارم
        رفتم توي ستينگ قسمت جنرال توي قسمت آپديت
        حالا شروع كرده به اپگريد ديوايس به ورژن 5.0.1
        ولي من نميخوام به اين ورژن برم
        هركاري ميكنم اپگريد رو كنسل نميكنه حتي سه يا چهار بار هم خاموش روشن كردم ولي باز به محض اينكه
        به اينترنت وصل ميشه شروع ميكنه به اپگريد كردن
        ايا راهي هست كه بشه اپگريد رو متوقف كرد؟؟
        ممنون
        برای جلوگیری از آپدیت نشدن ناگهانی

general/about/diagnostics & usage/dont send

نظر

• اقا کی خبر از جیلبرک ios5 داره برای ipad2?

نظر

• بچه ها صدای داخل app ها قطع شده اما تو videos & ipod صداش درسته !!!! کمک کنییید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_king123 نمایش پست ها
              بچه ها صدای داخل app ها قطع شده اما تو videos & ipod صداش درسته !!!! کمک کنییید لطفا
              برو تو ستینگ اون پایین اسم برنامه ها هست برو رو اونا sound رو on کن.

نظر

• سلام من ايپد ٢ ورژن ٤.٣.٥ دارم كه جليبرك نميشه كرد ، هر كاري ميكنم نرم افزار هاي مجاني اپل استور هم روش نصب نميشه مي خواستم دليلش رو بدونم لطفاً راهنماييم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
                  سلام من ايپد ٢ ورژن ٤.٣.٥ دارم كه جليبرك نميشه كرد ، هر كاري ميكنم نرم افزار هاي مجاني اپل استور هم روش نصب نميشه مي خواستم دليلش رو بدونم لطفاً راهنماييم كنيد
                  اگه ارور ١٠٠٩ ميده بايد از وي پ ان استفاده كنيد..

--------------------------------------------------------

Apple-iMoP
                  Website

نظر

• نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
                    سلام من ايپد ٢ ورژن ٤.٣.٥ دارم كه جليبرك نميشه كرد ، هر كاري ميكنم نرم افزار هاي مجاني اپل استور هم روش نصب نميشه مي خواستم دليلش رو بدونم لطفاً راهنماييم كنيد
                    فقط 4.3.3 جیلبرک می شود

نظر

• چه پیغامی میده؟ رایگانهاش که دیگه مشکلی نداره.

نظر

• اتصال به اینترنت وای فای دانشگاه

سین لام الف میم
                        دوستان اگه روش اتصال به وای فای دانشگاه رو بلدن .... کمک کنند !
                        چطوری میشه تنظیمات دایلر یا کانکشن رو در ایپد یا ایفون ایجاد کرد ؟؟؟
                        هیچ نرم افزاری برای راحتی کار وجود نداره ؟؟؟
                        چون برای وی*پی*ان نیز از از اپ استور خرید کردم که هم راحت بود هم سرعتش خوبه !
                        همه جا رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم ، با تشکر .:d

....

نظر

• نوشته اصلی توسط afee نمایش پست ها
                          سین لام الف میم
                          دوستان اگه روش اتصال به وای فای دانشگاه رو بلدن .... کمک کنند !
                          چطوری میشه تنظیمات دایلر یا کانکشن رو در ایپد یا ایفون ایجاد کرد ؟؟؟
                          هیچ نرم افزاری برای راحتی کار وجود نداره ؟؟؟
                          چون برای وی*پی*ان نیز از از اپ استور خرید کردم که هم راحت بود هم سرعتش خوبه !
                          همه جا رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم ، با تشکر .:d

....
                          کاری نداره
                          از قسمت ستینگز وای فای رو روشن کن شبکه مورد نظر رو انتخاب کن
                          اگه شبکه دارای wep-wpaیا هر گونه تنظیم امنیتی هست از ادمین شبکه بگیر بعد حالشو ببر

نظر

• سلام ببینید این چیزهایی که میگم درسته یا غلطه و کجاش غلطه؟
                            1-"برای جیل بریک کردن آیپد 2 تری جی باید به سایت cydia برویم و آنرا اینستال کنیم سپس ما می توانیم با کامپیوتر به سایت apptrackr.org برویم و برنامه ها را دانلود کنیم سپس آیپد را به کامپیوتر وصل کنیم و آیتونز را باز کنیم سپس روی فایل .ipa دابل کلیک میکنیم و خود به خود به آیتونز منتقل میشود سپس با زدن دکمه سینک به آیپد منتقل شده و می توان آنرا اجرا کرد (البته بدون داشتن اکانت اپل هم این کار را میتوان کرد)"
                            2-"برای ریختن فیلم و موسیقی و کتاب و ... به آیپد باید آنها را به آیتونز(یعنی به داخل یکی از پلیرها یا برنامه ها) درگ و دراپ کرد سپس گزینه سینک را زد تا به آیپد منتقل شود(برای این کار به اکانت اپل نیازی نیست)"

نظر

• نوشته اصلی توسط alich نمایش پست ها
                              سلام ببینید این چیزهایی که میگم درسته یا غلطه و کجاش غلطه؟
                              1-"برای جیل بریک کردن آیپد 2 تری جی باید به سایت cydia برویم و آنرا اینستال کنیم سپس ما می توانیم با کامپیوتر به سایت apptrackr.org برویم و برنامه ها را دانلود کنیم سپس آیپد را به کامپیوتر وصل کنیم و آیتونز را باز کنیم سپس روی فایل .ipa دابل کلیک میکنیم و خود به خود به آیتونز منتقل میشود سپس با زدن دکمه سینک به آیپد منتقل شده و می توان آنرا اجرا کرد (البته بدون داشتن اکانت اپل هم این کار را میتوان کرد)"
                              2-"برای ریختن فیلم و موسیقی و کتاب و ... به آیپد باید آنها را به آیتونز(یعنی به داخل یکی از پلیرها یا برنامه ها) درگ و دراپ کرد سپس گزینه سینک را زد تا به آیپد منتقل شود(برای این کار به اکانت اپل نیازی نیست)"
                              اولی غلطه (خیلی!)، ولی دومی درسته.

نظر

• سلام
                                آیپد 2 دارم که 4.3.5 ه، کلا می دونم بعده 4.3.3 هیچی جیل آنتتری نیومده، می خوام تتر جیل کنم، فرقی هم نمی کنه واسم الان 4.3.5 باشه یه برم 5، میشه کلا تتر جیل کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X