اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل نصب برنامه با آیتیونز

سلام خدمت مدیران سایت ببخشید من یه سوالی داشتم اونم اینکه من برای نصب برنامه همه ی مراحل سینک رو رفتم فقط آخرش میگه که همه ی برنامه ها پاک خواهد شد
    حالا باید چی کار کنم خیلی درگیرش شدم.
    یک بار هم امتحان کردم پاک شد
    اگه میشه کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.sadeghian نمایش پست ها
      سلام خدمت مدیران سایت ببخشید من یه سوالی داشتم اونم اینکه من برای نصب برنامه همه ی مراحل سینک رو رفتم فقط آخرش میگه که همه ی برنامه ها پاک خواهد شد
      حالا باید چی کار کنم خیلی درگیرش شدم.
      یک بار هم امتحان کردم پاک شد
      اگه میشه کمکم کنید
      کامپیوترت رو اتورایز کردی؟ برنامه ها با اکانت خودت نصب شده ن؟

نظر

• بله از کامیوتر کس دیگری نصب شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.sadeghian نمایش پست ها
          بله از کامپیوتر کس دیگری نصب شدن
          پس فراموشش کن. با اولین سینک حذف میشن.

نظر

• دوستانی که ایپد با پارت نامبر امارات دارن تو ای او اس 5 مشکلی دارن با فیس تایم؟یعنی بدون هیچ دردسر و مشکلی فعال میشه؟؟
            لزفا دقیق توضیح بدید فردا قرار خرید دارم و باید از این صدرصد مطمعن بشم
            ممنون

نظر

• بچه هامن اپل آی دی ساختم بعدش می خوام تو itunes ، sign in بشم بهم میگه آی دی review باید بشه بعد باز تو مراحلش شماره کارت اعتباری می خواد چیکار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sahar.65 نمایش پست ها
                بچه هامن اپل آی دی ساختم بعدش می خوام تو itunes ، sign in بشم بهم میگه آی دی review باید بشه بعد باز تو مراحلش شماره کارت اعتباری می خواد چیکار باید بکنم؟
                اگر قبل از ساخت اکانت یه برنامه رایگان برای دانلود انتخاب کرده باشید علاوه بر اون گزینه های کارت اعتباری یه گزینه None هم باید باشه که باید اونو انتخاب کنید.

آموزش کاملش اینجا هست :

http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

• آخه آی دی ثبت شده و ایمیل هم واسم اومده.یعنی باز باید همین مراحل رو برم؟

نظر

• این مراحل payment Method رو قبلا انجام دادید و گزینه none رو انتخاب کردید ؟

اطلاعات اکانتتون کامل نیست که ازتون میخاد review کنید.

نظر

• الان دوباره ساختم یه آی دی جدید. با همین روشی که گفتین . منتظرم ایمیل بیاد تا چک کنمش. بازم ممنون.

نظر

• آخیششششششششش درست شد. یه مشکل دیگه دارم فقط. قبلا یکی واسم آی دی ساخته بود که رمزش رو فراموش کرده. حالا این آی دی پیش فرض مونده تو آیپد . چه جوری عوضش کنم؟

نظر

آخیششششششششش درست شد. یه مشکل دیگه دارم فقط. قبلا یکی واسم آی دی ساخته بود که رمزش رو فراموش کرده. حالا این آی دی پیش فرض مونده تو آیپد . چه جوری عوضش کنم؟
                          ایمیلی که داده نفر قبلی یا جواب سوالات امنیتی رو دارید ؟ چون از یکی از این دو تا راه می تونید پسورد رو عوض کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                            دوستانی که ایپد با پارت نامبر امارات دارن تو ای او اس 5 مشکلی دارن با فیس تایم؟یعنی بدون هیچ دردسر و مشکلی فعال میشه؟؟
                            لزفا دقیق توضیح بدید فردا قرار خرید دارم و باید از این صدرصد مطمعن بشم
                            ممنون
                            فیس تایم آیپد هایی که از مغازه ها به صورت قانونی خریداری شده توسط اتصالات بسته اس. ولی اگه غیرقانونی یا آنلاین خریداری بشه فیس تایم باز هست. البته نکته اینجاست که فیس تایم بسته هست ولی اسکایپ که اینجا ممنوعه اتوماتیک روی ایپد هست.

نظر

• نه کلا نمیتونم آی دی پیش فرض رو عوض کنم و آی دی جدید بذارم؟

نظر

نه کلا نمیتونم آی دی پیش فرض رو عوض کنم و آی دی جدید بذارم؟
                                https://appleid.apple.com/cgi-bin/We...MyAppleId.woa/

این لینک رو ببینید.

نظر

صبر کنید ..
                                X