اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در ایپد از processeor a4 استفاده شده اما ایپد2 دارای processeor a5 هستش.
    اگه دیوایستون نوع اول هست این قابلیت رو ساپورت نمیکنه اما شما میتونید در صورت jailbreak با نصب iFile از سیدیا کلیپهای 1080p رو بصورت پیشفرض نگاه کنید و یا از برنامه های مثل av player استفاده کنید که در این زمینه بهترین هستش.

اما اگه دیوایستون نوع دوم (ipad 2) هستش برای استفاده از این قابلیت باید بر روی ios 5 به بالا باشید و تیک ...standard video از سربرگ summery غیر فعال باشه تا شما بتونید کلیپهای 1080p رو sync کنید.

موفق باشید

نظر

• عزيز من ايپد ٢ دارم و روي ios5 هستم. ولي در قسمت summary فقط اولين تيك فعال شده و بقيه خاموشه.
      تيك prefer standard definition videos خاموشه
      ویرایش توسط hamed57 : https://i-phone.ir/forums/member/21726-hamed57 در ساعت 07-11-2011, 08:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
        عزيز من ايپد ٢ دارم و روي ios5 هستم. ولي در قسمت summary فقط اولين تيك فعال شده و بقيه خاموشه.
        تيك prefer standard definition videos خاموشه
        Summary دقيقا كجاست؟؟!!

نظر

• از ایتیونز 10.5.1 استفاده کنید.

نظر

• تو برنامه ايتيونز وقتي ايپد وصله روش كليك كن اولين منو summary هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              از ایتیونز 10.5.1 استفاده کنید.
              شما امتحان كردي روي ١٠.٥.١ جواب ميده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                Summary دقيقا كجاست؟؟!!
                موقع ایی که دیوایستون به سیستم وصله با باز کردن برنامه ی itunes و کلیک بر روی دیوایستون، از سمت راست در عنواین میتونید summary رو ببینید.

نظر

شما امتحان كردي روي ١٠.٥.١ جواب ميده؟
                  روی iTunes 10.5 هم جواب میده الانم که دارم از iTunes 10.5.1 استفاده میکنم جواب داده.

نظر

• شايد فيلمي كه من گرفتم با canon 5d mark2 هست. با ايپد سازگاري نداره؟؟ ولي با avplayer به خوبي نشون ميده. بايد يك فيلم ديگه 1080 كه با وسيله ديگه اي گرفته شده بريزم ببينم سينك ميكنه يا نه!!

نظر

شايد فيلمي كه من گرفتم با canon 5d mark2 هست. با ايپد سازگاري نداره؟؟ ولي با avplayer به خوبي نشون ميده. بايد يك فيلم ديگه 1080 كه با وسيله ديگه اي گرفته شده بريزم ببينم سينك ميكنه يا نه!!
                      احتمالش هست، درسته که پردازشگر a5 فرمت 1080p رو ساپورت میکنه اما به این معنی نیستش که تمامی دستگاههایی که با این فرمت فیلم میگیرن رو ساپورت میکنه
                      مثلا در بعضی از دستگاه ها درسته کیفیت رو زده 1080p اما وقتی که مشخصات کامل ویدیو رو چک میکنید میبینید که format type نوع دیگری هستش که میتونه h.264,mp4 و... باشه.
                      ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 07-11-2011, 09:29 PM

نظر

• دوربینی رو که شما معرفی کردید واقعا میشه گفت بی نظیره، کیفیت 21mp برای عکاسی و فیلمبرداری full hd که یه دوربین ...pro هستش،
                        فیلم گرفته شده با این دوربین برای PA5 بصورت پخش پیشفرض امکان پذیر نیست مگه کیفیت رو پایین بیارید یا format type رو تغییر بدید
                        (روی خود دوربین هم میشه این کار رو کرد چون 3 نوع فرمت Quicktime رو ساپورت میکنه)
                        یه مسعله ی دیگه ام هست اونم این هستش که 1080 یا 720 سایز تصویر هستش نه نوع فرمت، مثلا در 1080 کلیپ میتونه HD یا Avi یا هر فرمت دیگه ای باشه، در حال حاضر فرمت bluray
                        بالاترین کیفیت هستش.
                        برای اطلاع از نوع فرمت فیلمبداری به سایت زیر مراجعه کنید:
                        Canon EOS 5D Mark II: 21MP and HD movies: Digital Photography Review

موفق باشید

نظر

• من فایل حاوی آپدیت ios5 رو از سایت اپل دانلود کردم..نسخه 10.5 آیتیونز رو هم دانلود کردم...وقتی میخواستم آپدیت کنم دکمه پاور و home رو نگه داشتم تا آیتیونز آی پد رو شناخت...شیفت رو نگه داشتم و ری استور رو زدم و آدرس فایل رو دادم...بعد از چند دقیقه آی پد ریست شد و یه صفحه اومد که آرم اپل بود و زیرش یک نوار که درصد انجام عملیات رو نشون میداد..اما بدون اینکه کاری انجام بشه آیتیونز ارور 1603 داد...کابل یو اس بی رو جدا کردم و با گرفتن دکمه پاور و home دستگا رو خاموش کردم..اما بعد از اینه روشنش میکنم صفحه ایتیونز بالا میاد...نمیدونم چکار کنم...خیلی هول شدم...هیچ بک آپی هم ندارم...البته آی پدم نو بود و اطلاعاتی نداشت...آیا راه حلی هست که درستش کنم...لطفا کمکم کنید...آیا مشکل بوجود آمده ربطی به v پی ان داره...من v پی ان نداشتم
                          ویرایش توسط persis : https://i-phone.ir/forums/member/78446-persis در ساعت 08-11-2011, 02:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط persis نمایش پست ها
                            من فایل حاوی آپدیت ios5 رو از سایت اپل دانلود کردم..نسخه 10.5 آیتیونز رو هم دانلود کردم...وقتی میخواستم آپدیت کنم دکمه پاور و home رو نگه داشتم تا آیتیونز آی پد رو شناخت...شیفت رو نگه داشتم و ری استور رو زدم و آدرس فایل رو دادم...بعد از چند دقیقه آی پد ریست شد و یه صفحه اومد که آرم اپل بود و زیرش یک نوار که درصد انجام عملیات رو نشون میداد..اما بدون اینکه کاری انجام بشه آیتیونز ارور 1603 داد...کابل یو اس بی رو جدا کردم و با گرفتن دکمه پاور و home دستگا رو خاموش کردم..اما بعد از اینه روشنش میکنم صفحه ایتیونز بالا میاد...نمیدونم چکار کنم...خیلی هول شدم...هیچ بک آپی هم ندارم...البته آی پدم نو بود و اطلاعاتی نداشت...آیا راه حلی هست که درستش کنم...لطفا کمکم کنید...آیا مشکل بوجود آمده ربطی به v پی ان داره...من v پی ان نداشتم
                            با برنامه ی
                            Fix recovery
                            از این حالت خارج شید (از رد اسنو هم می تونید استفاده کنید) و بعد با چیز پی ان مجددا سعی کنید.
                            راستی ورژن قبلی تون چی بوده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                              با برنامه ی
                              fix recovery
                              از این حالت خارج شید (از رد اسنو هم می تونید استفاده کنید) و بعد با چیز پی ان مجددا سعی کنید.
                              راستی ورژن قبلی تون چی بوده؟
                              ممنون از لطفتون...ورژن قبلی 4.3.5 بود که به خاطر اینکه جیل نمیشد ترجیح دادم به 5 برم

نظر

• نوشته اصلی توسط persis نمایش پست ها
                                ممنون از لطفتون...ورژن قبلی 4.3.5 بود که به خاطر اینکه جیل نمیشد ترجیح دادم به 5 برم
                                دوست عزیز این ارور بخاطر تحریمهای امریکا علیه ایران هست واسه همین به دیوایسهایی که با ای پی ایران وصل هستند سرویس نمیده واسه همین باید از چیز پی ان استفاده کنی.

نظر

صبر کنید ..
                                X