اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من وقتی برنامه میخرم به غیر از پول برنامه چیزی به این عنوان بهش اضافه میکنه به پول برنامه.مثلا
    subtotal:1
    tax:0.10 این برا چیه؟
    store crid cart:1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
      سلام
      من وقتی برنامه میخرم به غیر از پول برنامه چیزی به این عنوان بهش اضافه میکنه به پول برنامه.مثلا
      subtotal:1
      tax:0.10 این برا چیه؟
      store crid cart:1.1
      tax مالیات اون کشوره دیگه

نظر

• سلام
        من شارژر آیپدمو گم کردم
        در موقع خرید چجوری بفهمم شارژری که میگیرم متعلق به آیپده؟؟؟
        اینو به این خاطر میپرسم که چند جا خوندم نباید از شارژر آیفون و آیپد به صورت مشترک استفاده کرد

نظر

• دوستان سلام.من يه 4اس دارم وقتي إز FaceTime استفاده ميكنم مشكلي ندر ارم ولي وقتي ميخوام إز facetimeايپدم استفاده كنم بعد إز ٣ثانيه قطع ميكنه اصلا وقت نمشيه طرف مقابل وصل كنه ارتبا طو.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.اعصابم ريخته بهم.با تشكر

---
          I am here: http://maps.google.com/maps?ll=35.748697,51.525474

نظر

• سلام
            من وقتی ipad را به ایتونز وصل میکنم شروع می کنه به بکاپ گرفتن چطوری باید غیر فعالش کنم؟
            ممنون

نظر

• [QUOTE=hessam1;568663]دوستان سلام.من يه 4اس دارم وقتي إز FaceTime استفاده ميكنم مشكلي ندر ارم ولي وقتي ميخوام إز facetimeايپدم استفاده كنم بعد إز ٣ثانيه قطع ميكنه اصلا وقت نمشيه طرف مقابل وصل كنه ارتبا طو.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.اعصابم ريخته بهم.با تشكر

---
              دوستان اين سؤال كي بي جواب موند ولي خودم درستش كردم.ممنون.....
              اگر امكانش هست يه توضيحي در مورد multitasking gestures كه در iOS 5.0.1 در ايپد ٢موجوده بديد و اينكه چه كاري انجام ميده ؟؟؟؟ممنون ميشم

Sent from my iPad2 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi500 نمایش پست ها
                سلام
                من وقتی ipad را به ایتونز وصل میکنم شروع می کنه به بکاپ گرفتن چطوری باید غیر فعالش کنم؟
                ممنون
                شما آیتونز رو باز کنین , از نوار بالا Edit سپس Preference رو انتخاب کنین بعد تو تب Devices تیک Prevent iPods , iPhone ,... رو بزنید .

نظر

• سلام
                  چجوری میشه از طریق خود (idevice(ipad2 دستگاه آپدیت کرد ؟
                  هر کاری میکنم ارور میده
                  از طریق کامپیوتر که میخوام ریستور کنم اول ارور 3194 میده که با tiny umberalla رفع میشه بعد ارور 3014 میده بعد ارور 1600 که با هر روشی که تو این سایت و سایت های دیگه بود رفتم رفع نشد

نظر

• دوستان یه سوال دارم. من چجوری می تونم بصورت وایرلس آیپد را با آیتونز سینک کنم. منظورم استفاده از خاصیت iTunes wi-fi Sync هست که تو ورژن ۵به بعد اومده. من به هیچ صورت نمی تونم وایرلس سینک کنم با کامپیوترم

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                      دوستان یه سوال دارم. من چجوری می تونم بصورت وایرلس آیپد را با آیتونز سینک کنم. منظورم استفاده از خاصیت iTunes wi-fi Sync هست که تو ورژن ۵به بعد اومده. من به هیچ صورت نمی تونم وایرلس سینک کنم با کامپیوترم
                      ---بهipad به دستگاه وصل کن بعد itunes باز کن ipad انتخاب کن تو قسمت summary ( بالای itunes) تو پاییین این صفحه تیک دکمهsync whith ipad over wifi بزن
                      ویرایش توسط lad3000 : https://i-phone.ir/forums/member/71133-lad3000 در ساعت 07-01-2012, 10:09 PM

نظر

• ایپد 4.3.3 به 5.0.1 ریستور کردم میخوام از 5.0.1 shsh بگیرم ...

یه لینک اموزشی پیدا نکردم...چه طوری و با چه برنامه ای میشه shsh 5.0.1 گرفت؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lad3000 نمایش پست ها
                          ---بهipad به دستگاه وصل کن بعد itunes باز کن ipad انتخاب کن تو قسمت summary ( بالای itunes) تو پاییین این صفحه تیک دکمهsync whith ipad over wifi بزن
                          خوب اینو که میدونستم. پس وایرلس یعنی چی؟ با سیم و usb که قبلاً هم سینک میشد. من میخوام هر وقت خواستم بدون سیم سینک کنم. اولش فکر کردم فقط باید بار اول این کار رو بکنم. اما هربار که کابل رو جدا میکنم گزینه سینک غیرفعال میشه
                          ویرایش توسط archipay : https://i-phone.ir/forums/member/61575-archipay در ساعت 07-01-2012, 10:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pejm@n0321 نمایش پست ها
                            ایپد 4.3.3 به 5.0.1 ریستور کردم میخوام از 5.0.1 shsh بگیرم ...

یه لینک اموزشی پیدا نکردم...چه طوری و با چه برنامه ای میشه shsh 5.0.1 گرفت؟
                            با تینی آمبرلا. تو انجمن بگرد لینک دانلودش هست. جاوا باید نصب باشه. آنتی ویروس و فایروال خاموش. برنامه رو باز کن. تو تب advvance همه تیکها غیر از اولی رو بردار. بعدش save shsh رو بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                              خوب اینو که میدونستم. پس وایرلس یعنی چی؟ با سیم و usb که قبلاً هم سینک میشد. من میخوام هر وقت خواستم بدون سیم سینک کنم. اولش فکر کردم فقط باید بار اول این کار رو بکنم. اما هربار که کابل رو جدا میکنم گزینه سینک غیرفعال میشه
                              شما باید مودم وایرلس داشته باشید ( مودم لبتاب یا مودم اینترنت وایرلس فرقی نمیکنه) تابتونید از این قابلیت استفاده کنید (مثل اینکه وقتی usb وصل هست از itunes استفاده کنید اگه فایل منتقل نشد بعد از اتمام کار روی کامپیوتر در idevice تون برید تو قسمت setting بعد general بعد itunes wifi sync بزنید

نظر

• دوستان ipad 2 4.3.3 jalbreak

الان نزدیک یه هفته هست برنامه های کرک شده با itunes سینک نمیکنه

چه از itunes به ipad
                                چه از ipad به itunes

باید چی کار کرد؟؟؟

همtransfer purchase from ipad امتحان کردم
                                هم sync

!!!!!!
                                ?????

قبلا یه ۶،۷ ماهی که میکردم همه چی ok بود

از سیدیا اینو هم نصب کردم
                                appsync 4.0
                                ویرایش توسط pashnetala : https://i-phone.ir/forums/member/39518-pashnetala در ساعت 07-01-2012, 11:17 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X