اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• میشه یک لینک سالم از این بازی ها بزارید چون من لینکها رو بررسی کردم خراب بودن. بازم مرسی دوستان

نظر

• دوستان جواب منو نميدين؟

من اينستالوس ٤٠٣ دارم....اما يه ماهيه نميتونم دان كنم چيزي رو...جيلبرك هم كردم.مشكل از جل برك بد هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
        دوستان جواب منو نميدين؟

من اينستالوس ٤٠٣ دارم....اما يه ماهيه نميتونم دان كنم چيزي رو...جيلبرك هم كردم.مشكل از جل برك بد هست؟
        گاهی اشکال از اینستالوسه. دوباره نصبش کنید.

نظر

• کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان
            هفته پیش که آیپد 2 خریدم ، فهمیدم که ورژنش 5 است .
            حالا آیا جیلبریکی برای آن وجود دارد؟

نظر

• کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mat yari نمایش پست ها
                سلام دوستان
                هفته پیش که آیپد 2 خریدم ، فهمیدم که ورژنش 5 است .
                حالا آیا جیلبریکی برای آن وجود دارد؟
                خیر. فقط ۴.۳.۳ جیلبریک میشه.

نظر

• سلام
                  تو اینترنت که آدم راجع به جیلبریک سرچ میکنه ، انقدر سایت های مختلف میاد که همشون میگن جیلبریک آیپد 2 و آیفون 4اس و ... (کم مونده جیلبریک آیفون 5 و 6 را هم بگن داریم.....:d)
                  آیا سایت معتبر و خاصی وجود داره که جیلبریک میکنه و کارش هم بدجور درست باشه؟
                  آیا اگر آیپد 2 جیلبریک بشه ، مشکلی براش پیش میاد؟
                  آخه امروز یکی بهم گفت که هر موقع آیپد 2 جیلبریک را خاموش و روشن میکنی،همه برنامه هاش میره .
                  با تشکر فراوان فراوان

نظر

سلام
                    تو اینترنت که آدم راجع به جیلبریک سرچ میکنه ، انقدر سایت های مختلف میاد که همشون میگن جیلبریک آیپد 2 و آیفون 4اس و ... (کم مونده جیلبریک آیفون 5 و 6 را هم بگن داریم.....:d)
                    آیا سایت معتبر و خاصی وجود داره که جیلبریک میکنه و کارش هم بدجور درست باشه؟
                    آیا اگر آیپد 2 جیلبریک بشه ، مشکلی براش پیش میاد؟
                    آخه امروز یکی بهم گفت که هر موقع آیپد 2 جیلبریک را خاموش و روشن میکنی،همه برنامه هاش میره .
                    با تشکر فراوان فراوان
                    سلام
                    دوست عزیز ایپد 2 فعلا فقط در فریمور 4.3.3 جیلبریک میشه و اگه شما مثلا یه ایپد2 با فریمور 5 یا 5.0.1 بخرید هیچ راهی برای جیلبریک اون اعم از برگشت به فریمور 4.3.3 یا جیلبریک با نرم افزار نیست البته فعلا.
                    معتبر ترین جایی که می تونم معرفی کنم وبلاگ خود pod2g هست که دوستان خبر هاشو توی بخش"وبلاگ pod2g و اطلاعات جدید"می گذارن.
                    هیچ سات معتبری وجود نداره که جیل بریک کنه چون جیلبریکی نیست.
                    خیر مشکلی سخت افزاری پیش نمیاد ولی مثلا شاید مصرف باتری یه مقدار بیشتر بشه.
                    ایشون منظورشون احتمالا برای دستگاه هایی بوده که تتر جیلبریک میشن.این دستگاه ها وقتی خاموش میشن به طور عادی دوباره روشن نمیشن و باری روشن شدن باید به کامپیوتر وصل شن و به کمک برنامه ای به نام redsnow که خودش هم کار جیلبریک تتر رو انجام میده دوباره روشن بشن.این کار تا وقتی جیلبریک تتر هست بعد هر بار خاموش کردن لازم هست ولی وقتی جیلبریک انتتر بشه دیگه لازم نیست.
                    برای ایپد 2 توی فریمور 4.3.3 جیل بریک انتتر وجود داره خوشبختانه یعنی مشکلی با خاموش و روشن کردن نیست.ولی یرای فریمور های بالا تر هیچ جیلبریکی اراعه نشده.

نظر

• سلام
                      من روزی با آیپد 2 حدود 1تا 2 ساعت کار میکنم
                      آیا بهتره که هردفعه آیپد را خاموش کرد یا روی استند بای گذاشت؟
                      باتشکر

نظر

سلام
                        من روزی با آیپد 2 حدود 1تا 2 ساعت کار میکنم
                        آیا بهتره که هردفعه آیپد را خاموش کرد یا روی استند بای گذاشت؟
                        باتشکر
                        من که فکر میکنم بوت کردن مرتب هر دیوایسی مصرف و استهلاک بیشتری داره . پس روی استند بای باشه بهتره!

نظر

• با سلام . چند روزی میشه آیپد 2 رو به ورژن 5 آپدیت کردم . اما الان دوربین پشتی اون از کار افتاده و روی اون پرده گیر میکنه . مشکلی نداشت یهو این وضعیت پیش اومد دوربین جلو کار میکنه فقط دوربین پشتی از کار افتاده .
                          لطفا کمک کنید ؟l

نظر

• سلام
                            میخواستم ببینم اگر ای پدم رو جیلبریک کنم بعدا اگر بخوام دوباره به ورژن اصلی مثلا 5.0.1 اپگرید کنم میشه یا نه؟؟؟
                            اگر یه لینک از اموزش دانگرید ای او اس 5 به 4.3.3 هم واسم بذارید ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان من تاحالا از بلوتوث استفاده نکردم ولی یه ایپد ۱ و ایپد ۲ نتونستن از طریق بلوتوث همدیگرو بشناسن

نظر

• نوشته اصلی توسط Pooryad نمایش پست ها
                                سلام
                                میخواستم ببینم اگر ای پدم رو جیلبریک کنم بعدا اگر بخوام دوباره به ورژن اصلی مثلا 5.0.1 اپگرید کنم میشه یا نه؟؟؟
                                اگر یه لینک از اموزش دانگرید ای او اس 5 به 4.3.3 هم واسم بذارید ممنون میشم
                                اره میتونی به ورژن اصلی بری اینم لینکی که خواسته بودی

http://www.i-phone.ir/forums/thread50517.html

نظر

صبر کنید ..
                                X