اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان ایپد 2 3جی دارم که ورژنه 4.3.3 هست اونقدر بهش برنامه و چرت و پرت زدم که سرعتش کم شده میخوام دوباره به 4.3.3 ریستور کنم میشه اگه اره باید به ورژنه 5.0.1 برم و بعدش برگردم به 4.3.3 والبته یه برنامه ای رو معرفی کنین که بشه بهش اعتماد کرد که کد shsh رو بگیرم و البته آموزش جامع داشته باشه ...

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط hehe! نمایش پست ها
      دوستان ایپد 2 3جی دارم که ورژنه 4.3.3 هست اونقدر بهش برنامه و چرت و پرت زدم که سرعتش کم شده میخوام دوباره به 4.3.3 ریستور کنم میشه اگه اره باید به ورژنه 5.0.1 برم و بعدش برگردم به 4.3.3 والبته یه برنامه ای رو معرفی کنین که بشه بهش اعتماد کرد که کد shsh رو بگیرم و البته آموزش جامع داشته باشه ...

مرسی
      شما با tinyumbrella میتونی ببینی shsh از چه ورژن هایی داری

کافیه دانلودش و اجراش کنی. بعد آیپد رو وصل کن. از لیست سمت چپ انتخابش کن. بعد save all shsh رو بزن
      اگر ورژن ۴.۳.۳ توی لیست نشون داده شد میتونی به ورژن ۴.۳.۳ ریستور کنی ولی اگه نبود امکانش نیست

در ضمن اگر بری به ورژن ۵ راهی برای برگشت نیست

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
        سوالی داشتم: برای حفظ بهتر باتری بهتره که آیپد را پس از هر بار استفاده خاموش کنیم ؟
        من روزی با آیپد 2 حدود 1 تا 1.5 ساعت کار میکنم
        فقط منظور من این است که باتری در طی سالیان حفظ شود نه اینکه شارژ بیشتری مصرف شود
        با تشکر

نظر

• آقا برای ipad2 ورژن 5 جیل برک نیومده

نظر

• سلام دوستان
            سوالی داشتم: برای حفظ بهتر باتری بهتره که آیپد را پس از هر بار استفاده خاموش کنیم ؟
            فقط منظور من این است که باتری در طی سالیان حفظ شود نه اینکه شارژ بیشتری مصرف شود
            با تشکر

نظر

• سلام
              من وقتی می خوام برم تو برنامه های اپدم یک دفعه صفحه سیاه میشه میاد بیرون!!
              مشکلش چیه؟

نظر

• سلام دوستان راستش من چند وقت نبودم از جزییات جدید خبر ندارم اما تا جایی که یادم میاد اولا از ایپدی که جیلبریک شده باشه نمیشه shsh کرفت(البته آیپد 2)
                درضمن از shsh یک آپد نمیشه واسه داون گرید کردن آیپد های دیگه استفاده کرد
                پس قضیه ی این داونگرید از 5.0.1 به 4.3.3 چیه؟؟
                من آیپد 2 3جی وای فای دارم اما shsh نگرفتم و مستقیم جیلبریکش کردم
                الان می خوام یک طوری ازش shsh بگیرم چه راهی داره؟؟
                اگه به 5.0.1 آپگریدش کنم دوباره می تونم به 4.3.3 برش گردونم و shsh بگیرم؟
                خواهشا کامل توضیح بدید ممنون

نظر

• سلام دوستان
                  با تشکر

نظر

• سلام
                    یه سوال داشتم
                    اینکه برای ipad 2 با آی اس 5 جیل بریک آنترد وجود داره؟
                    و اینکه میشه که یه دونه مودم adsl+wifi بخریم بعد وقتی از اینترنت سرویس adsl خریدیم مثلا دو گیگ اینترنت ای دی اس ال 512 کیلو . بعد این مودم اونو به وای فای تبدیل کنه؟ یا حتما باید سرویس وایرلس خرید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alich نمایش پست ها
                      سلام
                      یه سوال داشتم
                      اینکه برای ipad 2 با آی اس 5 جیل بریک آنترد وجود داره؟
                      و اینکه میشه که یه دونه مودم adsl+wifi بخریم بعد وقتی از اینترنت سرویس adsl خریدیم مثلا دو گیگ اینترنت ای دی اس ال 512 کیلو . بعد این مودم اونو به وای فای تبدیل کنه؟ یا حتما باید سرویس وایرلس خرید؟
                      فعلا جیلبرک آنتتر نشده
                      اگه مودمتون wifi داشته باشه میتونین با آیپدتون از اینترنتش استفاده کنید نیازی به اینترنت وایرلس نیست

نظر

• سلام دوستان
                        با تشکر

نظر

• اگر منظورتون عمر باتری هست که با این کارها به جایی نمیرسین
                          موقعی که آیفون 2g اومد دوستم خرید و هنوز با باتری مشکلی نداره

نظر

• یعنی از نظر عمر باتری فرقی نمیکنه که آیپد2 را خاموش کرد یا روی استندبای گذاشت ؟
                            (من روزی حدود 1تا1.5 ساعت کار میکنم)
                            با تشکر

نظر

• استندبای مشکلی نداره ولی خاموش کردن ضرر بزنه کار دیگه ایی نمیکنه !

نظر

• سلام دوستان راستش من چند وقت نبودم از جزییات جدید خبر ندارم اما تا جایی که یادم میاد اولا از ایپدی که جیلبریک شده باشه نمیشه shsh کرفت(البته آیپد 2)
                                درضمن از shsh یک آپد نمیشه واسه داون گرید کردن آیپد های دیگه استفاده کرد
                                پس قضیه ی این داونگرید از 5.0.1 به 4.3.3 چیه؟؟
                                من آیپد 2 3جی وای فای دارم اما shsh نگرفتم و مستقیم جیلبریکش کردم
                                الان می خوام یک طوری ازش shsh بگیرم چه راهی داره؟؟
                                اگه به 5.0.1 آپگریدش کنم دوباره می تونم به 4.3.3 برش گردونم و shsh بگیرم؟
                                خواهشا کامل توضیح بدید ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X