اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
    شما از آیتیونز برای برنامه ریختن استفاده نکن و وقتی برنامه آیتیونز باز شد دشتگاهتو که شناخت روی دستگاهت کلیک کن و توی صفحه سمت راست سمت بالا رو گزینه appکلیک کن
    تو صفحه جدید کلیک App Sync رو بردار ز ین به بعد برنامه هات پاک نمیشه و برنامه ها تو با همون اینستالوس بریز
    تو همین سایت روش تبدیل برنامه های نصب شده با نرم افزار pc suitبه فایل های ipaوجود داره
    اگه فایل های ipaرو سیو کنی بعدا میتونی دوباره و هزار باره هم نصب کنی البته قابل ذکره که درصورتی که دیوایست جیلبریک باشه این برنامه ها نصب میشن
    دوست گرامی ،
    شما که اطلاعات کافی در زمینه ایسنتالوس ندارید ، بهتره اجازه بدید که اطلاعات صحیح داده بشه.
    با روشن کردن تیک iTunes Sync در ایسنتالوس ، و زدن ترنسفر پورچسز در آیتونز ،
    شما مشکلی برای سینک کامل با کامپیوتر نخواهید داشت.

مورد دوم ،
    اپ های پک شده با iFunbox در بیشتر مواقع تنها برای اضافه شدن به دیتابیس آیتونز و جلوگیری از پاک شدن اونها در سینک میشند و استفاده عملی کمی دارند.
    و امتحانش هم خرجی نداره.
    دوست گرامی ، ممنون از لطف شما درباره اطلاعات و کمک دادن به دوستان ، اما کمی بیشتر تحقیق بقرمایید.
    ممنونم.

موفق و پیروزباشید.

نظر

• درخواست كمك فوري

سلام
      من ايپد 2 ور**ژن 4.3.3. جيلبريك شده دارم
      متاسفانه به خاطر كنجكاوي ريست ال كردم از توي ستينگ حالا هر كاري ميكنم بالا نمياد
      راهش چيه؟ چيكار بايد بكنم تا درست بشه؟؟
      خواهش ميكنم سريعتر جوابمو بدين
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
        سلام
        من ايپد 2 ور**ژن 4.3.3. جيلبريك شده دارم
        متاسفانه به خاطر كنجكاوي ريست ال كردم از توي ستينگ حالا هر كاري ميكنم بالا نمياد
        راهش چيه؟ چيكار بايد بكنم تا درست بشه؟؟
        خواهش ميكنم سريعتر جوابمو بدين
        ممنون
        باید رستور کنید
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

• چطور بايد ديوايس رو رستور كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
            چطور بايد ديوايس رو رستور كرد؟
            عزیز توی تاپیک های مختلف سوالتون رو تکرار کردید

http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post511313
            Rest in peace Steve
            Do What You Love
            Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
              نشد
              چه بدبختی؟
              اگه رمزت عددي توجه داشته باش كه كيبردت حتما بايد رو حالت انگليسي باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                دوست گرامی ،
                شما که اطلاعات کافی در زمینه ایسنتالوس ندارید ، بهتره اجازه بدید که اطلاعات صحیح داده بشه.
                با روشن کردن تیک itunes sync در ایسنتالوس ، و زدن ترنسفر پورچسز در آیتونز ،
                شما مشکلی برای سینک کامل با کامپیوتر نخواهید داشت.

مورد دوم ،
                اپ های پک شده با ifunbox در بیشتر مواقع تنها برای اضافه شدن به دیتابیس آیتونز و جلوگیری از پاک شدن اونها در سینک میشند و استفاده عملی کمی دارند.
                و امتحانش هم خرجی نداره.
                دوست گرامی ، ممنون از لطف شما درباره اطلاعات و کمک دادن به دوستان ، اما کمی بیشتر تحقیق بقرمایید.
                ممنونم.

موفق و پیروزباشید.
                دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون
                اما من همین کار رو کردم ولی متاسفانه با سینک کردن هشتاد تا از اپ هام که فروشنده نصب کرده بود پاک شد بقیه هم داشت پاک میشد که کنسل کردم ایشون اگه فایل اصلی رو خدشته باشن با ترنسفر پورچیسز چیزی تغییر نخواهد کرد
                این نظر منه ولی شما اطلاعات بیشتر دارید حتما راه شما هم درسته

نظر

• سلام دوستان عزیز.
                  یه سوال داشتم.
                  میخواستم ببینم برنامه هایی که روی آیپد هست بصورت دیفالت، مثل ایفونه یا فرق داره؟ چون یکی به من گفن برنامه آفیس داره که من یه کمی شک کردم.
                  ممنون میشم اگه بتونید یه لیست از برنامه های دیفالت ایپد رو برام بذارید.
                  ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 29-10-2011, 07:22 PM

نظر

• سلام دوستان
                    می خوام آیپد2 بگیرم اما بین رنگ سفید و مشکی موندم و مشکل اینجاست که به نظر من هر دو رنگ قشنگ هستند
                    می خوام نظر شما رو بدونم که کدوم بهتره
                    لطفا دلیل بیارید برای حرفتون
                    ممنون
                    ویرایش توسط sinass : https://i-phone.ir/forums/member/76321-sinass در ساعت 29-10-2011, 08:03 PM دلیل: اشتباه تایپی

نظر

• یک دو سه
                      صدا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                        سلام دوستان عزیز.
                        یه سوال داشتم.
                        میخواستم ببینم برنامه هایی که روی آیپد هست بصورت دیفالت، مثل ایفونه یا فرق داره؟ چون یکی به من گفن برنامه آفیس داره که من یه کمی شک کردم.
                        ممنون میشم اگه بتونید یه لیست از برنامه های دیفالت ایپد رو برام بذارید.
                        دوست گرامی به جز فون و اس ام اس و وتر ، بقیه موارد همه موجوده.
                        و آفیسی هم جز در تخیلات بعضی ازدوستان گرامی وجود نداره

نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        می خوام آیپد2 بگیرم اما بین رنگ سفید و مشکی موندم و مشکل اینجاست که به نظر من هر دو رنگ قشنگ هستند
                        ممنون
                        دوست گرامی سفید دیرتز خش میافته و جلب توجه بیشتری میکنه.
                        ولی در کتاب خوندن چشم به علت رنگ خاص دور صفحه کمی چشم اذیت میشه.
                        در مشکی با وجود شیک بودن بیشتر ، کمی به تبلت های دیگه شبیهه و زود ازش خسته میشید.
                        درآخر ، سلیقه شما انتخاب میکنه
                        نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
                        یک دو سه
                        صدا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        بله.

موفق و پیروز باشید.
                        ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 29-10-2011, 10:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          ممنون
                          دوست عزیز این کاملا به سلیقه شما مربوطه اما من مشکی رو به چهار دلیل خریدم
                          ۱-به نظر من زیبا بود
                          ۲-در رنگ مشکی دوربین جلو کمتر تو چشمه
                          ۳-به نظر من در رنگ مشکی کاذر بندی اطراف بهتره یعنی مرز صفحه مشخص تره
                          ۴-مشکی دیرتر کثیف میشه
                          اما سلیقه شما حرف اول رو میزنه

نظر

• سلام
                            من دوستم آيپد٢ داره به ورژن ٥ آپديدش كردم ولي الان متوجه سدم برنامه آب و هوا رو نداره.اين مشكل هست يا طبيعي هست؟اگر هست چرا نداره
                            ميخواستم توي نوتوفيكيشن بيارمش

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                              سلام
                              من دوستم آيپد٢ داره به ورژن ٥ آپديدش كردم ولي الان متوجه سدم برنامه آب و هوا رو نداره.اين مشكل هست يا طبيعي هست؟اگر هست چرا نداره
                              ميخواستم توي نوتوفيكيشن بيارمش
                              ايپد اب و هوا نداره و مثل ايفون نميشه اب و هوا رو توي notificationاورد.
                              مي تونيد از برنامه ي the weather channel استفاده كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط hmalekny نمایش پست ها
                                ايپد اب و هوا نداره و مثل ايفون نميشه اب و هوا رو توي notificationاورد.
                                مي تونيد از برنامه ي the weather channel استفاده كنيد.
                                توي سايديا هم چيزي براش نيست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X