اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    می خواستم ببینم نرم افزار های آیفون روی آیپد2 به صورت تمام صفحه اجرا میشه یا به اندازه صفحه نمایش آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط sinass نمایش پست ها
      با سلام
      می خواستم ببینم نرم افزار های آیفون روی آیپد2 به صورت تمام صفحه اجرا میشه یا به اندازه صفحه نمایش آیفون
      اگر برنامه ها يونيورسال باشن روي آيپد كامل خواهند بود در غير اينصورت فقط وسط صفحه

نظر

• چه برنامه هایی یونیورسال هسنتد؟

نظر

چه برنامه هایی یونیورسال هسنتد؟
          برنامه هايي كه هم با آيپد و هم با آيفون سازگاري دارن...

نظر

• شما یه من کمک بزرگی کردین واقعا ممنونم

نظر

• میشه چند تا از یرنامه های یونیورسال رو معرفی کنید

نظر

میشه چند تا از یرنامه های یونیورسال رو معرفی کنید
                خيلي از بازيها مثل فيفا١٢
                توي سايت آيتونز يا اپتركر اگه نگاه كنيد مثلا نوشته compatible with iphone,ipad ....
                يعني اينكه روي هر دو قابل اجراس

نظر

• سلام دوستان من چند وقته که نبودم و 2 تا سوال دارم:
                  1-بعد 4.3.3 چه ورژن هایی جیلبریک شده اند و ایا با jailbreakme.com جیلبریک شده اند یا با استفاده از red snow و ...
                  2-ایا تماس تلفنی هنوز واسه ایپد 2 فعال نشده؟

نظر

• با سلام
                    میخواستم بدونم تبلت چیه و بیشتر به درد کدام اقشار جامعه می خوره و آیا آیپد2 16gbبهتره یا آیپد 64gb

نظر

• سلام من رستور كردم به ٥ قبلا ٤.٣.٣ بودم shsh هم ندارم خواهش مىكنم ىكى كمكم كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                        سلام دوستان من چند وقته که نبودم و 2 تا سوال دارم:
                        1-بعد 4.3.3 چه ورژن هایی جیلبریک شده اند و ایا با jailbreakme.com جیلبریک شده اند یا با استفاده از red snow و ...
                        2-ایا تماس تلفنی هنوز واسه ایپد 2 فعال نشده؟
                        ١. هنوز چيزى نيومده
                        ٢. خير

نوشته اصلی توسط elimortal_777 نمایش پست ها
                        سلام من رستور كردم به ٥ قبلا ٤.٣.٣ بودم shsh هم ندارم خواهش مىكنم ىكى كمكم كنه
                        ديگه توفيق اجبارى شده پس! فعلا دوست عزيز راهى جز صبر كردن نداريد، بدون جيلبريك هم او اس كامليه... مى تونيد برنامه هايى كه خيلى نياز داريد را خريدارى كنيد، برنامه هاى مجانيه جالب و كارامد هم كم نيستن

نظر

• سلام دوستان
                          من مدتی هست که وقتی Ipad 2 رو میزنم به شارژ دستگاه آداپتور خیییلی داغ میشه.یکی از دوستام گفت احتمال داره از کابل USB باشه که به شارژر وصله.چون بعضی وقت ها توی آیتیونز ارور 2005 میده
                          ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من مدتی هست که وقتی Ipad 2 رو میزنم به شارژ دستگاه آداپتور خیییلی داغ میشه.یکی از دوستام گفت احتمال داره از کابل USB باشه که به شارژر وصله.چون بعضی وقت ها توی آیتیونز ارور 2005 میده
                            ممنون میشم راهنماییم کنید.
                            نه مشکل خاصی نداره ماله من هم گاهی اوقات اونطوری میشه فقط همیشه چک کن که تمام نمام اتصالات تا اخر وصل شده باشنکابل usb تا اخر داخل رفته باشه اما بهتره که از بقیه دوستان یا کسی که بیشتر از من بلده هم بپرسی

نظر

با سلام
                              میخواستم بدونم تبلت چیه و بیشتر به درد کدام اقشار جامعه می خوره و آیا آیپد2 16gbبهتره یا آیپد 64gb
                              خلاصه و خودمونی بهت می گم نه علمی:
                              تبلت یک چیزی بین لب تاب و گوشی
                              در اصل نباید قابلیت تماس رو داشته باشه اما هکر ها روی ایپد1 تماس تلفنی رو فعال کردن و سامسونگ گالاکسی تب با نقض قوانین خودش داره
                              خوبی که نسبت به گوشی داره کارایی بیشتر امکانات بیشتر سرعت گرافیک و از همه مهمتر صفحه ی بزرگتره
                              اما خوب از اون جایی که سیستم عامل تبلت ها ویندوز نیست با pc و لی تاب زیاد قابله مقایسه نیست.
                              اما به نظر من اگه یک pc خوب داشته باشید(مثل من:دی)تبلت از لب تاب بهتره چون:
                              سبک تره حملش راحت تره شارژش بیشتره(به استثنا مک بوک ها)و برای بازی با حال تره:دی
                              راستش به نظر من برای افرادی که به تکنولوژی علاقمند هستند خیلی مناسبه
                              نمیگم واسه ی بقیه ی افراد خوب نیست اما اگه بتونی از کل امکاناتش استفاده کنی (بلد باشه)یک چیزی که داشتنش از موبایل مهم تره.
                              و حالا راجع به انتخابت باید یگم:
                              من خودم ایپد 2 3g wifi 64g دارم
                              کاملا راضیم
                              ایپد 2 از یک خیلی بهتره اون از اون
                              واسه خارج از ایران حتما 3g بخرید داخل ایران ترجیحا 3g باشه بهتره
                              حافظش به جیبتون بستگی داره چون واقعا نمی تونید پرش کنید من خودم پشیمونم که 64 خریدم اگه 16 میخریدم می تونستم با اضافه ی پولش لوازم جانبی براش بخرم.
                              امیدوارم که جوابتو داده باشم اگه نتونستم راضیت کنم شرمنده همین قدر بیشتر اطلاعات ندارم :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                                خلاصه و خودمونی بهت می گم نه علمی:
                                تبلت یک چیزی بین لب تاب و گوشی
                                در اصل نباید قابلیت تماس رو داشته باشه اما هکر ها روی ایپد1 تماس تلفنی رو فعال کردن و سامسونگ گالاکسی تب با نقض قوانین خودش داره
                                خوبی که نسبت به گوشی داره کارایی بیشتر امکانات بیشتر سرعت گرافیک و از همه مهمتر صفحه ی بزرگتره
                                اما خوب از اون جایی که سیستم عامل تبلت ها ویندوز نیست با pc و لی تاب زیاد قابله مقایسه نیست.
                                اما به نظر من اگه یک pc خوب داشته باشید(مثل من:دی)تبلت از لب تاب بهتره چون:
                                سبک تره حملش راحت تره شارژش بیشتره(به استثنا مک بوک ها)و برای بازی با حال تره:دی
                                راستش به نظر من برای افرادی که به تکنولوژی علاقمند هستند خیلی مناسبه
                                نمیگم واسه ی بقیه ی افراد خوب نیست اما اگه بتونی از کل امکاناتش استفاده کنی (بلد باشه)یک چیزی که داشتنش از موبایل مهم تره.
                                و حالا راجع به انتخابت باید یگم:
                                من خودم ایپد 2 3g wifi 64g دارم
                                کاملا راضیم
                                ایپد 2 از یک خیلی بهتره اون از اون
                                واسه خارج از ایران حتما 3g بخرید داخل ایران ترجیحا 3g باشه بهتره
                                حافظش به جیبتون بستگی داره چون واقعا نمی تونید پرش کنید من خودم پشیمونم که 64 خریدم اگه 16 میخریدم می تونستم با اضافه ی پولش لوازم جانبی براش بخرم.
                                امیدوارم که جوابتو داده باشم اگه نتونستم راضیت کنم شرمنده همین قدر بیشتر اطلاعات ندارم :دی
                                كاملا موافقم .فقط يه مورد. 16gb به نظر من كمه.32gb بهتره.من با اينكه تازه كارم الان حجم كم اوردم.جيلبريك هم نكردم.البته من برنامه هاي بزشكي زياد استفاده ميكنم حجمشون زياده.حالا در مورد 64gb نظري ندارم اما خوبه خيالت راحته حافظه كم نمياري.

نظر

صبر کنید ..
                                X