اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام.من دیروز از دیجیکالا آیفون 6 -64gbبا گارانتی وقایع گستر فارس با شرایط 6 ماهه طلایی تعویض و یک سال گارانتی خریدم.قبلا اندروید داشتم و با دنیای اپل آشنا نیستم هنوز.تنها کاری که کردم این بود که سریال نامبرش رو تو سایت اپل زدم و دیدم که فعال نشده است.میشه راهنماییم کنین که بعد از این باید چی کار کنم؟ نرم افزار آی تیونز رو هم دانلود کردم ولی هنوز رو سیستم ویندوزم نصبش نکردم.یه راهنمایی کلی بکنین ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
      با سلام.من دیروز از دیجیکالا آیفون 6 -64gbبا گارانتی وقایع گستر فارس با شرایط 6 ماهه طلایی تعویض و یک سال گارانتی خریدم.قبلا اندروید داشتم و با دنیای اپل آشنا نیستم هنوز.تنها کاری که کردم این بود که سریال نامبرش رو تو سایت اپل زدم و دیدم که فعال نشده است.میشه راهنماییم کنین که بعد از این باید چی کار کنم؟ نرم افزار آی تیونز رو هم دانلود کردم ولی هنوز رو سیستم ویندوزم نصبش نکردم.یه راهنمایی کلی بکنین ممنون میشم.
      مبارک تون باشه دوست من

این تاپیک هارو مطالعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread53647.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread70621.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread80841.html

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
        با سلام.من دیروز از دیجیکالا آیفون 6 -64gbبا گارانتی وقایع گستر فارس با شرایط 6 ماهه طلایی تعویض و یک سال گارانتی خریدم.قبلا اندروید داشتم و با دنیای اپل آشنا نیستم هنوز.تنها کاری که کردم این بود که سریال نامبرش رو تو سایت اپل زدم و دیدم که فعال نشده است.میشه راهنماییم کنین که بعد از این باید چی کار کنم؟ نرم افزار آی تیونز رو هم دانلود کردم ولی هنوز رو سیستم ویندوزم نصبش نکردم.یه راهنمایی کلی بکنین ممنون میشم.
        پشت جعبه گوشی شما iccid وجود داشت آیا ؟ و اینکه اگر امکانش هست بگید ک پارت نامبر مربوط ب چه کشوری هست ...

با توجه ب گارانتی ، سلفون رو باز کرده بودن ؟ یا خیر ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
          پشت جعبه گوشی شما iccid وجود داشت آیا ؟ و اینکه اگر امکانش هست بگید ک پارت نامبر مربوط ب چه کشوری هست ...

با توجه ب گارانتی ، سلفون رو باز کرده بودن ؟ یا خیر ؟
          نه نداشت.پارت نامبر آمریکا رنگ خاکستری-گارانتی طلایی وقایع گستر فارس -بله سلفون رو باز کرده و توش هم مثل اینکه سیم کارت انداخته بودن و از 25 روز پیش هم اکتیو بوده مثل این که.

نظر

• با سلام خدمت دوستان
            من با گوشیم هرکاری که میکنم نمیتونم اهنگ یا موزیک ویدئو دانلود کنم
            اصلا میشه با آیفون همچین کاری کرد؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط SIABALA نمایش پست ها
              با سلام خدمت دوستان

ممنون میشم پاسخ بدید
              با آیفون نمیشه بدون اپلیکیشن دانلود منیجر موزیک یا ویدیو از سایت ها دانلود کرد باید یه دانلود منیجر از اپ استور دانلود کنی با مرورگر تعبیه شده در اون به سایت مورد نظرت سر بزنی و شروع به دانلود فایل کنی و بعد از دانلود می تونی موزیک و غیره رو فقط تو همون برنامه باز کنی و بشنوی

نظر

• یا سلام خدمت اساتید محترم لطفا کمکم کنید. بنده یه گوشی ال جی جی3 دارم که میخوام تعویضش کنم با یه اپل5اس. دیروز یه نفر بهم زنگ زد و گفت یه گوشی فایو اس داره در حد که فقط هندسفریش گم شده و با گوشیم تعویض کی.میکنه.ازش پرسیدم گوشیش لاک یا انلاک که گفت انلاک فقط گفتش یه بار گوشی باز شده واسه اینکه ای سی انتن تقویت بشه چون انتن دهیش ضعیف شده بوده و چیز مهمی نیست و الان اکثر گوشی ها باز شده هستن. حالا میخواستم کمکم کنید چون واقعا هیچ اطلاعاتی ندارم.همچنین گفت که گوشیش پارت lla هست و اصلی و به شرط رفرش نبودن.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sorena13 نمایش پست ها
                  یا سلام خدمت اساتید محترم لطفا کمکم کنید. بنده یه گوشی ال جی جی3 دارم که میخوام تعویضش کنم با یه اپل5اس. دیروز یه نفر بهم زنگ زد و گفت یه گوشی فایو اس داره در حد که فقط هندسفریش گم شده و با گوشیم تعویض کی.میکنه.ازش پرسیدم گوشیش لاک یا انلاک که گفت انلاک فقط گفتش یه بار گوشی باز شده واسه اینکه ای سی انتن تقویت بشه چون انتن دهیش ضعیف شده بوده و چیز مهمی نیست و الان اکثر گوشی ها باز شده هستن. حالا میخواستم کمکم کنید چون واقعا هیچ اطلاعاتی ندارم.همچنین گفت که گوشیش پارت lla هست و اصلی و به شرط رفرش نبودن.ممنون
                  شما گوشی آکبند بخرید. ریسک خرید اینجور دستگاه ها را نکنید. آشنایی هم ندارید و ممکن است مشکل ساز شود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sorena13 نمایش پست ها
                    یا سلام خدمت اساتید محترم لطفا کمکم کنید. بنده یه گوشی ال جی جی3 دارم که میخوام تعویضش کنم با یه اپل5اس. دیروز یه نفر بهم زنگ زد و گفت یه گوشی فایو اس داره در حد که فقط هندسفریش گم شده و با گوشیم تعویض کی.میکنه.ازش پرسیدم گوشیش لاک یا انلاک که گفت انلاک فقط گفتش یه بار گوشی باز شده واسه اینکه ای سی انتن تقویت بشه چون انتن دهیش ضعیف شده بوده و چیز مهمی نیست و الان اکثر گوشی ها باز شده هستن. حالا میخواستم کمکم کنید چون واقعا هیچ اطلاعاتی ندارم.همچنین گفت که گوشیش پارت lla هست و اصلی و به شرط رفرش نبودن.ممنون
                    خرید نکنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط SIABALA نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان

ممنون میشم پاسخ بدید
                    iDownloader را از اپ استور دانلود کنید
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان من گوشيمو در ٢/٥/٩٤يا July 24 2015 خريدم قبل خريدن با فروشنده چك كردم اكتيو نبود بعد فردا خودم توسايت اپل چ كردم ميزنه repair and services coverages active 28 June 2016 يعني 23 روز قبل خريد اكتيو شده در ضمن سيم شارژر هم مثل ايفون 5s نرم نيست كمي خشكتره انگار كيفيتش پاينتره كسي اگه نظري ميدونه بگه با تشكر

نظر

• سلام
                        دوستان من تا حالا ایفون دست دوم نخریدم،میخوام یه ۵ بگیرم
                        اما نمیدونم به چه نکاتی باید توجه کرد!؟
                        و از همه مهم تر از کجا بفهمم باطریش سالم هست یا نه؟
                        و به نظرتون زمان اکتیو تا چند سال پیش باشه خوبه؟
                        رنگ سفید رو پیشنهاد میکنید یا سیاه رو؟
                        مرسی(یه خورده عجله دارم ممنون میشم سریع تر جواب بدید)

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان من تا حالا ایفون دست دوم نخریدم،میخوام یه ۵ بگیرم
                          اما نمیدونم به چه نکاتی باید توجه کرد!؟
                          و از همه مهم تر از کجا بفهمم باطریش سالم هست یا نه؟
                          و به نظرتون زمان اکتیو تا چند سال پیش باشه خوبه؟
                          رنگ سفید رو پیشنهاد میکنید یا سیاه رو؟
                          مرسی(یه خورده عجله دارم ممنون میشم سریع تر جواب بدید)
                          با سلام
                          اول از همه بهتون پیشنهاد میدم که ایفون5 دسته دو نخرید یا حداقل 5اس بخرید
                          من خودم ایفون5 داشتم خیلی سالمو نو ولی پاییز امسال بخاطر باتری عوضش کردم باتریش فوق العاده ضعیف شده بود
                          معمولا2 یا سه سال پیش اکتیو شدن همشون چون دیگه با اومدن 5اس تولید نشد
                          به هیچ عنوان مشکی 5 نگیرید از همون اول مشکل ریخته شدن رینگو داشت و مطمعنا کسی که مشکی داره و میخواد بفروشه اینو خوب میدونه
                          سفیدش خوبه
                          واسه باتری هم از فروشنده مهلت تست بخواهید
                          موفق باشید
                          ویرایش توسط shayan-mo : https://i-phone.ir/forums/member/175833-shayan-mo در ساعت 20-08-2015, 10:53 PM

نظر

• من 5s هم دارم نسبت به 6خيلي خوش دست تره ولي باطريش كمي ضعيفتره رنگ هم سليقه اي

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
                              با سلام
                              اول از همه بهتون پیشنهاد میدم که ایفون5 دسته دو نخرید یا حداقل 5اس بخرید
                              من خودم ایفون5 داشتم خیلی سالمو نو ولی پاییز امسال بخاطر باتری عوضش کردم باتریش فوق العاده ضعیف شده بود
                              معمولا2 یا سه سال پیش اکتیو شدن همشون چون دیگه با اومدن 5اس تولید نشد
                              به هیچ عنوان مشکی 5 نگیرید از همون اول مشکل ریخته شدن رینگو داشت و مطمعنا کسی که مشکی داره و میخواد بفروشه اینو خوب میدونه
                              سفیدش خوبه
                              واسه باتری هم از فروشنده مهلت تست بخواهید
                              موفق باشید
                              خیلی ممنون
                              والا قبلا ۵ اس و ۶ پلاس داشتم الان میخوام ۵ بگیرم
                              اتفاقا ۵ اس که داشتم سفید بود،نمیدونم چرا از سفید خوشم نمیاد
                              یه چند موردی که پیدا کردم رنگشون سالمم هست
                              اما واقعا در مورد باطری نمیدونم چیکار کنم،چونکه معامله احتمالا حضوری نیست،میتونید پیشنهاد کنید که چطور به مشکل بر نخورم؟
                              نمیدونید با دکترباطری ایفون۵ دقیقا چند ساعت شارژ نگه میداره؟ میگم به طرف بگم گوشی رو کامل شارژ کنه و عکس از دکتر باطری بگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya shahbazi نمایش پست ها
                                من 5s هم دارم نسبت به 6خيلي خوش دست تره ولي باطريش كمي ضعيفتره رنگ هم سليقه اي

ممنون پویا جان
                                توی پست قبلی هم اشاره کردم قبلا آیفون 5s داشتم،و از وضع باطری آیفون ها کاملا با خبرم
                                حتی الان هم که پلاس دارم باز وضع باطری اذیتم میکنه
                                اما خب برای تنوع میخوام 5 بگیرم،بدجوری رفته تو دلم
                                فقط امیدوارم چیزی که میخوام گیر بیارم باطریش خراب نشده باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X