اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    ۱۰ وات هست
    این سایت گفته که ۱۲ وات هست ...

http://www.gottabemobile.com/2013/11...s-12w-charger/

Sent from my iPhone 5

نظر

• درود بر همه
      ببخشید دوستان هدفون آیفون در بازار موجود هست ؟
      هدفون آیفون روی آیپد جواب میده ؟
      حدود قیمتش هم رو بگید ممنون میشم

نظر

• نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
        درود بر همه
        ببخشید دوستان هدفون آیفون در بازار موجود هست ؟
        هدفون آیفون روی آیپد جواب میده ؟
        حدود قیمتش هم رو بگید ممنون میشم
        بله موجوده
        جواب ميده!
        اصليش ٩٠ به بالا هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 05-01-2014, 05:51 PM
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• واقعا زحمت کشیدین ممنون

نظر

• سلام من تا حالا آیفون نداشتم و میخوام یه 5اس بخرم.طبق گفته های شما اگه iccid داشته باشه لاکه ولی میگن تی موبایل رو آنلاک ها هم سیم میذاره(البته بعضی هاش)حالا سوال من اینه اگه لاک باشه و آنلاک کرده باشن مشکلی پیش میاد و اینکه اگه پلمپ t شکل باشه (5اس)هنوز هم احتمال داره باز شده باشه؟اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم واقعا نگرانم

نظر

• با سلا خدمت شما دوستان
              من قصد خرید ایپد ایر رو دارم و امروز داشتم تو پایتخت میگشتم که همه تقریبا ۱۵۹۰۰۰۰ ۱۶ وای فای رو میگفتن که یه مغازه گفت من برات فردا ۱۴۰۰۰۰۰ میارم و بهت میدم
              با توجه به اینکه قیمت ایپد ۴۹۹$ هست یه ذره مشکوک میزنه میخواستم ببینم چه جوریاس؟ منطقیه؟
              ممنون

نظر

• سلام
                میخواستم بدونم تمامی ایفون 5sدر ایران پشت جعبه زده شده ؟؟ assembeld in china
                از اپل استور در شیراز پرسیدم عکس پشت جعبه هم اینجوری بود :

پارت نامبر
                سریال نامبر
                IMEI
                زیر هم بودند

سلفون هم به شکل T بود . مشکلی نداره ؟؟
                توی چک کردم اینو نشون میده :

ازنظر شما اساتید مشکلی نیست جهت خرید ؟
                ویرایش توسط kimia2005 : https://i-phone.ir/forums/member/88911-kimia2005 در ساعت 13-01-2014, 06:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kimia2005 نمایش پست ها
                  سلام
                  میخواستم بدونم تمامی ایفون 5sدر ایران پشت جعبه زده شده ؟؟ assembeld in china
                  از اپل استور در شیراز پرسیدم عکس پشت جعبه هم اینجوری بود :

پارت نامبر
                  سریال نامبر
                  IMEI
                  زیر هم بودند

سلفون هم به شکل T بود . مشکلی نداره ؟؟
                  توی چک کردم اینو نشون میده :

ازنظر شما اساتید مشکلی نیست جهت خرید ؟
                  نه دوست عزيز مشكلي نداره
                  درسته آيفون رو چين توليد ميكنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza apple نمایش پست ها
                    نه دوست عزيز مشكلي نداره
                    درسته آيفون رو چين توليد ميكنه.
                    ممنونم دوست عزیز از پاسخگویی شما یعنی تمام ایفون 5s ها ساخت چین هستند و به سفارش شرکت اپل امریکا ؟؟؟
                    همونطور که بر روی برچسب پشت جعبه قید شده :
                    DESIGEND BY APPLE IN CALIFORNIAI
                    ASSEMBELD IN CHINA

در عکس زیر چرا در مورد کشور سازنده اطلاعاتی نداده با وجودی که پارت نامبر گوشی lla هستش و نیز در مورد ظرفیت و رنگ گوشی مشخص نکرده ؟؟

و در عکس carrierبه چه معنی هستش ؟؟
                    ویرایش توسط kimia2005 : https://i-phone.ir/forums/member/88911-kimia2005 در ساعت 13-01-2014, 08:58 PM

نظر

• تمام گوشى هاى iPhone موجود در تمام كشور هاى دنيا در چين توليد ميشن
                      ديگه چه اطلاعى بايد بده وقتى پشت تمام آيفون ها نوشته Assembled in China !؟
                      lla هم نشون ميده كه گوشى براى فروش در بازار امريكا در نظر گرفته شده بوده.
                      Carrier به معنى اپراتور مخابراتى هست كه چون گوشى آنلاك هست، نوشته آنلاك.
                      ویرایش توسط ALI_BraveHeart : https://i-phone.ir/forums/member/42649-ali_braveheart در ساعت 13-01-2014, 09:38 PM

نظر

• دوست عزیزاینی که رویروی carrier نوشته RETAIL UNLOCK یعنی چی با UNLOCK چه فرقی داره؟؟

ویرایش توسط kimia2005 : https://i-phone.ir/forums/member/88911-kimia2005 در ساعت 13-01-2014, 10:00 PM

نظر

دوست عزیزاینی که رویروی carrier نوشته RETAIL UNLOCK یعنی چی با UNLOCK چه فرقی داره؟؟

حتی اگه retail رو تو دیکشنری میزدی راحت تر به جواب نمیرسیدی؟
                          اینفقدر هم حساس نباش. فروشنده ها هم میدونن ما رو چه جور راضی کنن. الان واس یه خرید فقط چند تا پست دادی. زیاد نیست ؟

Sent from my Desire S using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
                            اینفقدر هم حساس نباش. فروشنده ها هم میدونن ما رو چه جور راضی کنن. الان واس یه خرید فقط چند تا پست دادی. زیاد نیست ؟

دقیقا پرسش های ایشون چه ضرری به شما رسونده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها

داداش بجای اینکه به خودت زحمت بدی و دو خط بنویسی بهتر نبود اگر اطلاع داشتی جواب من رو میدادی !!!؟؟؟ در ضمن قبل از مطرح کردن سوال دیگشنری رو هم بررسی کردم و معنی خرده فروشی رو برای retail در اوردم ولی نیاز به توضیح بیشتری در این خصوص توسط اساتید این بخش بود

نظر

داداش بجای اینکه به خودت زحمت بدی و دو خط بنویسی بهتر نبود اگر اطلاع داشتی جواب من رو میدادی !!!؟؟؟ در ضمن قبل از مطرح کردن سوال دیگشنری رو هم بررسی کردم و معنی خرده فروشی رو برای retail در اوردم ولی نیاز به توضیح بیشتری در این خصوص توسط اساتید این بخش بود
                                همون توضیحات پست اول کفایت میکنه دوست عزیز
                                این retail هم قاعدتا توسط همین خرده فروش ها انلاک شده و انلاک فکتوری نیست اما تفاوتی هم ندارن با انلاک فکتوری در هر صورت مهمترین نکته برای شما موقع خرید اینه که پلمپ دستگاه اصلی باشه و اکتیو نشده باشه اون بخش simlock هم که زده unlock دیگه کفایت میکنه.
                                حالا اگه رو این قضیه حساس هستین میتونید ایفون بدون iccid بگیرین که انلاک فکتوری باشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X