اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sirvan نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید این نکاتی که در مورد سلفون آیفون و آیپد فرمودید برای MacBook Pro هم صدق می کند؟؟؟
    یعنی امکان داره جعبه شو باز کرده باشن؟؟؟
    بله فرقی نمیکنه ؛ عموما کسی مک بوک رو باز نمیکنه و همه پلمپ اصلی هستند .

نظر

• درود

دوستان من امروز یه ایپد ایر خریدم از دی جی کالا ، توش سیم کارت وریزون بود ! لاکه یعنی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid71 نمایش پست ها
        درود

دوستان من امروز یه ایپد ایر خریدم از دی جی کالا ، توش سیم کارت وریزون بود ! لاکه یعنی ؟
        نه، آیپد لاک نداره.

نظر

• سلام دوستان.
          من 4 روز پیش یه ایفون 5s خاکستری خریدم.
          تمام نکاتی که گفته بودین هم چک کردم.از t سلفون گرفته تا انلاک بودن.
          اما وقتی گوشی رو باز کردن پلمپشو گوشی اصلا شارژ نداشت و روشن نمیشد.برای اینکه روشن بشه زد تو شارژ تا یکم
          بعد شارژ گرفت و روشن شد جلوی خودم.
          من پرسیدم میگن یه سری ایفون ها رو باز میکنن اما اکتیو نمیکنن فقط روشن میکنن واسه تست(تو ایران) و بعد اینکه باطریش تموم
          میذارن تو خوده جعبه و دوباره پلمپ میکنن.اما چطور ممکنه که سلفونش همونطوری هست که شما گفتین در پست اول.همونطور نازک و یه t بزرک و تمیز.
          لطفا راهنماییم کنید.ممکنه باز شده و بعد پلمپ شده؟
          مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
            سلام دوستان.
            اما وقتی گوشی رو باز کردن پلمپشو گوشی اصلا شارژ نداشت و روشن نمیشد.برای اینکه روشن بشه زد تو شارژ تا یکم
            من پرسیدم میگن یه سری ایفون ها رو باز میکنن اما اکتیو نمیکنن فقط روشن میکنن واسه تست(تو ایران) و بعد اینکه باطریش تموم
            میذارن تو خوده جعبه و دوباره پلمپ میکنن.اما چطور ممکنه که سلفونش همونطوری هست که شما گفتین در پست اول.همونطور نازک و یه t بزرک و تمیز.
            مرسی.
            سلام
            من از شما یک سوالی می پرسم
            چطور امکان داره گوشی شارژ بشه اما بعد از چند ماه شارژش کامل خالی نشه؟
            خیلی سادست گوشیتون توی جعبه شارژش تموم شده
            و شما وقتی بازش کردین که شارژ نداشته
            من خودم گوشیمو که گرفتم بعد از ۱۵ دقیقه که باش کار کردم خاموش شد
            چون شارژ نداشته
            شما وقتی گوشی رو باز می کنید که نباید باتریش ۱۰۰ باشه
            مبارکتون باشه
            از اپل لذت ببرید ، موفق باشید!

نظر

• نوشته اصلی توسط apple1231 نمایش پست ها
              سلام
              من از شما یک سوالی می پرسم
              چطور امکان داره گوشی شارژ بشه اما بعد از چند ماه شارژش کامل خالی نشه؟
              خیلی سادست گوشیتون توی جعبه شارژش تموم شده
              و شما وقتی بازش کردین که شارژ نداشته
              من خودم گوشیمو که گرفتم بعد از ۱۵ دقیقه که باش کار کردم خاموش شد
              چون شارژ نداشته
              شما وقتی گوشی رو باز می کنید که نباید باتریش ۱۰۰ باشه
              مبارکتون باشه
              از اپل لذت ببرید ، موفق باشید!
              ممنون که جواب دادین و مرسی بابت تبریکتون.
              من متوحه هستم که ممکنه گوشی شارژش تموم بشه و خاموش بشه اما وقتی گوشی توی جعبه خاموشه چطور
              ممکنه که شارژش تموم بشه.شما وقتی گوشیت خاموشه که شارژش مصرف نمیشه.اخه تا الان هرچی ایفون دیدم که باز شده و دوستام خریدن
              حداقل 20 یا 30 درصد شارژ داشته وقتی روشن کردن از تو جعبه برای تست.منم شک کردم که شاید شارژش تموم شده
              اما گفتم چطور ممکنه گوشی خاموش شارژش مصرف بشه و خاموش بشه.
              ویرایش توسط lion71 : https://i-phone.ir/forums/member/92456-lion71 در ساعت 16-06-2014, 12:45 PM

نظر

سلام دوستان.
                مرسی.
                تمامی دیوایس های اپل حدود ۸۰ درصد شارژ اولیه دارند، برای تشخیص پلمپ اصلی باید کمی تجربه داشته باشید.
                تعدادی از فروشگاه ها قبل از فروش دیوایس، از پلمپ خارج کرده و بعد از تست دوباره بسته بندی میکنند.
                ولی اینکه باتری و به این صورت تست میکنند، بسیار عجیب.

نظر

ممنون که جواب دادین و مرسی بابت تبریکتون.
                  من متوحه هستم که ممکنه گوشی شارژش تموم بشه و خاموش بشه اما وقتی گوشی توی جعبه خاموشه چطور
                  ممکنه که شارژش تموم بشه.شما وقتی گوشیت خاموشه که شارژش مصرف نمیشه.اخه تا الان هرچی ایفون دیدم که باز شده و دوستام خریدن
                  حداقل 20 یا 30 درصد شارژ داشته وقتی روشن کردن از تو جعبه برای تست.منم شک کردم که شاید شارژش تموم شده
                  اما گفتم چطور ممکنه گوشی خاموش شارژش مصرف بشه و خاموش بشه.
                  چنین چیزی نیست که باتری دیوایس در بسته بندی پلمپ شارژ مصرف کند، با توجه به گفته فروشنده دیوایس قبلا باز و تست شده. اگر مشکل خاصی ندارد جای نگرانی نیست و لذت ببرید.

نظر

• چرا بحث رو پیچیده می کنید؟
                    آقا من خودم مکبوک خریدم همین طور بود
                    دستگاه هم مطمَن بودم باز نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط apple1231 نمایش پست ها
                      چرا بحث رو پیچیده می کنید؟
                      آقا من خودم مکبوک خریدم همین طور بود
                      دستگاه هم مطمَن بودم باز نشده
                      موضوع پیچیده ای مطرح نشده، سری های جدید مک بوک شارژ اولیه ندارند و باید اول شارژ شوند. ولی دیوایسی مانند آیفون اینگونه نیست. شارژ اولیه دارند و مدتی هم که درون پلمپ است شارژ مصرف نمیکند.

نظر

• خود فروشنده نگفت.من بهش گفتم که چرا خاموشه گوشی گفت بعضیاشون اینطورن.
                        اما از کسای دیگه پرسیدم انطور گفتم.اما یعنی انقدر مغازه دارهای داخل ایران پیشرفت کردن که همون پلمپی رو استفاده میکنند که شرکت اپل برای بسته بندی محصولاتش استفاده میکنه.
                        واسه منم جای تعجب داشت که گوشی خاموش چطور ممکنه شارژش تموم شده باشه و خاموش باشه.در صورتیکه نه ICCID داره نه اکتیو شده.
                        عکس از سلفون روی گوشیم:
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...398c59a095.jpg
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...29ec24b841.JPG
                        http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...f0ca05d95d.JPG

نظر

خود فروشنده نگفت.من بهش گفتم که چرا خاموشه گوشی گفت بعضیاشون اینطورن.
                          اما از کسای دیگه پرسیدم انطور گفتم.اما یعنی انقدر مغازه دارهای داخل ایران پیشرفت کردن که همون پلمپی رو استفاده میکنند که شرکت اپل برای بسته بندی محصولاتش استفاده میکنه.
                          واسه منم جای تعجب داشت که گوشی خاموش چطور ممکنه شارژش تموم شده باشه و خاموش باشه.در صورتیکه نه ICCID داره نه اکتیو شده.
                          عکس از سلفون روی گوشیم:
                          http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...398c59a095.jpg
                          http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...29ec24b841.JPG
                          http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...f0ca05d95d.JPG
                          پلمپ t اپل نیست و در ایران بسته بندی شده، برای همین عرض کردم باید تجربه داشته باشید.
                          اگر مشکلی ندارد، زیاد وسواس نداشته باشید و لذت ببرید.

نظر

• ازکجا باید تشخیض بدیم که پلمپ داخل ایران؟اخه با اون عکس پست اول شکل t یه شکله.
                            اگه ممکنه راهنمایی کنی؟

نظر

ازکجا باید تشخیض بدیم که پلمپ داخل ایران؟اخه با اون عکس پست اول شکل t یه شکله.
                              اگه ممکنه راهنمایی کنی؟
                              پلمپ T به اینصورت پیچ خورده و بینظم نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
                                پلمپ t اپل نیست و در ایران بسته بندی شده، برای همین عرض کردم باید تجربه داشته باشید.
                                اگر مشکلی ندارد، زیاد وسواس نداشته باشید و لذت ببرید.
                                به نظر شما ارزش داره من شکایت کنم از فروشنده که گوشی باز شده و پلمپ شده دوباره با توجه به نوع بسته بندی و همون شکل قرار گیری خط t روی سلفون گوشی؟و با توجه به اینکه گوشی باز شده خاموش بوده؟
                                البته 8 روز گذشته از زمان خرید.
                                جایی میتونم شکایت کنم که رسیدگی بشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X