اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ، اگر از ژاپن ایفون ۶ بیاریم مشکلی نداره و پارت نامبرش اکی هست؟ ، مثل اینکه بهترین قیمت رو داره

نظر

• اگه که آنلاک باشه مشکلی نداره.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• والا نوشته sim free

نظر

• نوشته اصلی توسط tamimi213 نمایش پست ها
          والا نوشته sim free
          پارت نامبر ژاپن آنلاک فکتوری است و مشکلی ندارد.

نظر

• سلام. دوستان خیلی دقت کنید بلای من سرتون نیاید. همین الان دارم از مرکز موبایل ایران تو جمهوری میام. بعد از کلی گشتن و قیمت گرفتن آخرش رفتم تو یکی از این فروشگاه های بزرگ و باکلاسش !!! که خیر سرم یه دونه آیفون 5s 16gig سیلور بخرم. خلاصه گوشی آورد نگاه کردم دیدم سلفون T هست و آکبنده. پارت نامبر گفت LLA و CCID هم نداشت. تا اینجای کار همه چیز خوب بود. قیمت هم 2085 . من ساده هم کارت کشیدم و پولو دادم. بعدش شانس آوردم بازش نکردم. چون یه لحظه یادم افتاد میشه تو سایت اپل اکتیو بودنو چک کرد. خدایی یادم نبود. بس که ذوق و شوق داشتم. خلاصه دیدم یارو که گوشیو باز میکنه سرش شلوغه از فرصت استفاده کردم سریع سریال گوشیو زدم تو سایت اپل یعنی وقتی زد گوشی اکتیو شده و تا 3 4 ماه دیگه دوره گارانتیش تموم میشه کم مونده بود بیهوش بشم. خلاصه به یارو گفتم گوشی اکتیو شده و من نمی خوامش. گفت مشکلی نداره و چیز خاصی نیست تو گمرک !!! باز می کنن. گفتم من نمی دونم یا پولمو پس بدید یا حداقل گوشیو عوض کنید. 4 تا گوشیو دیگه هم چک کردیم همه همین جوری بودن. من زیر بار نرفتم. الانم دارم میمرم از استرس. چون گوشیو ازم گرفت برام فرم مرجوعی پر کرد که شنبه پولو به حسابم بریزه. نمیدونم چیکار کنم. ضد حال خوردم. تمام ذوق و شوقم کور شد. و استرس پولمو هم دارم. چون بجز یک کپی فاکتور هیچی دستم نیست. نمی دونم اگه پولو نده یا دبه کنه یا کمتر بریزه به حساب چه خاکی سرم کنم. ترو خدا راهنمایی کنید من کجا برم خرید کنم که 100 درصد مطمئن باشم جنس درست و سالم و حتما بدون ICCID پارت آمریکا بده. یه مورد دیگه پشت گوشی A1453نوشته شده بود. در حالی که گوشی دوستم A1533 است. کلا مشکوک بود. تا شنبه می میرم. خیلی مراقب باشید. حتما با فروشنده شرط کنید قبل از واریز پول active بودنو چک کنه. خدا میدونه می خواست گوشی چی بهم بندازه. من دیگه اعتماد به هیچ کس ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید من دنبال آیفون 5S سیلور 16G و حتما حتما بدون ICCID و ترجیحا LLA و Deactive هستم. ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
              سلام. دوستان خیلی دقت کنید بلای من سرتون نیاید. همین الان دارم از مرکز موبایل ایران تو جمهوری میام. بعد از کلی گشتن و قیمت گرفتن آخرش رفتم تو یکی از این فروشگاه های بزرگ و باکلاسش !!! که خیر سرم یه دونه آیفون 5s 16gig سیلور بخرم. خلاصه گوشی آورد نگاه کردم دیدم سلفون T هست و آکبنده. پارت نامبر گفت LLA و CCID هم نداشت. تا اینجای کار همه چیز خوب بود. قیمت هم 2085 . من ساده هم کارت کشیدم و پولو دادم. بعدش شانس آوردم بازش نکردم. چون یه لحظه یادم افتاد میشه تو سایت اپل اکتیو بودنو چک کرد. خدایی یادم نبود. بس که ذوق و شوق داشتم. خلاصه دیدم یارو که گوشیو باز میکنه سرش شلوغه از فرصت استفاده کردم سریع سریال گوشیو زدم تو سایت اپل یعنی وقتی زد گوشی اکتیو شده و تا 3 4 ماه دیگه دوره گارانتیش تموم میشه کم مونده بود بیهوش بشم. خلاصه به یارو گفتم گوشی اکتیو شده و من نمی خوامش. گفت مشکلی نداره و چیز خاصی نیست تو گمرک !!! باز می کنن. گفتم من نمی دونم یا پولمو پس بدید یا حداقل گوشیو عوض کنید. 4 تا گوشیو دیگه هم چک کردیم همه همین جوری بودن. من زیر بار نرفتم. الانم دارم میمرم از استرس. چون گوشیو ازم گرفت برام فرم مرجوعی پر کرد که شنبه پولو به حسابم بریزه. نمیدونم چیکار کنم. ضد حال خوردم. تمام ذوق و شوقم کور شد. و استرس پولمو هم دارم. چون بجز یک کپی فاکتور هیچی دستم نیست. نمی دونم اگه پولو نده یا دبه کنه یا کمتر بریزه به حساب چه خاکی سرم کنم. ترو خدا راهنمایی کنید من کجا برم خرید کنم که 100 درصد مطمئن باشم جنس درست و سالم و حتما بدون ICCID پارت آمریکا بده. یه مورد دیگه پشت گوشی A1453نوشته شده بود. در حالی که گوشی دوستم A1533 است. کلا مشکوک بود. تا شنبه می میرم. خیلی مراقب باشید. حتما با فروشنده شرط کنید قبل از واریز پول active بودنو چک کنه. خدا میدونه می خواست گوشی چی بهم بندازه. من دیگه اعتماد به هیچ کس ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید من دنبال آیفون 5S سیلور 16G و حتما حتما بدون ICCID و ترجیحا LLA و Deactive هستم. ممنونم.
              تجربه به من ثابت کرد پایتخت بهترین جا هستش برا خرید قیمت ها بهتره حقه بازی هم کمتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان آیفون های لاکشری هم عین اینا هستند مشخصاتشون یا فرق میکنند؟ یکی از دوستام میخواد یه 5s لاکشوری بخره ازمن راهنمایی خواست ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• سلام
                  دوستان اگر من از سایت اپل یک ایفون 99 دلاری بخرم بجر اون 99دلار چه هزینه هایی رو باید بپردازم؟ در اخر ایا انلاک می شه؟ یا خیر؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farzin11 نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان اگر من از سایت اپل یک ایفون 99 دلاری بخرم بجر اون 99دلار چه هزینه هایی رو باید بپردازم؟ در اخر ایا انلاک می شه؟ یا خیر؟
                    این تاپیک رو توصیه میکنم حتما مطالعه کنید.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread98657.html
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• اقا من امروز رفتم ایفون 5 اس بخرم.بفروشنده گفتم اکتیو نشده است قبلش سریال نامبر بزن تو سایت اپل مطمئن بشم...قبول کرد ولی یه حرفی زد تو مخم رفت گفتش برای اینکه تو سایت اپل نشون بده گوشی قبلا اکتیو نشده برای اونم راهی براش هست؟؟!دوستان راهنمایی کنن طرف راست میگفته؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                        اقا من امروز رفتم ایفون 5 اس بخرم.بفروشنده گفتم اکتیو نشده است قبلش سریال نامبر بزن تو سایت اپل مطمئن بشم...قبول کرد ولی یه حرفی زد تو مخم رفت گفتش برای اینکه تو سایت اپل نشون بده گوشی قبلا اکتیو نشده برای اونم راهی براش هست؟؟!دوستان راهنمایی کنن طرف راست میگفته؟؟؟
                        من منظورتون رو دقیق متوجه نشدم.
                        برای چک کردن این که اکتیو شده یا نه به لینک زیر برید:
                        https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y
                        و طبق مطالب صفحه نخست ببینید اکتیو شده یا خیر.

نظر

• بله منم همین لینک رو گفنم...که فروشنده گفت برای همین کارم ترفندی هست که میشه کاری کرد که سایت اپل نشون بده گوشی اکتیو نیست...ایا ممکن یعنی سایت اپل انقد بی درو پیکر که میشه اینکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• سلام دوستان به نظر شما اساتید محترم ... با ورود ایپد مینی 3 . قیمت ایپد مینی 2 کاهش پیدا میکنه ؟ یه فروشنده گفت چون دیگه تولید نمیشه ممکنه گرون هم بشه . دوستم میخواد بگیره به شدت منتظر جواب شما است . و به چه نکته هایی دقت کنیم تو خرید . مرسی کلی

نظر

• بله منم همین لینک رو گفنم...که فروشنده گفت برای همین کارم ترفندی هست که میشه کاری کرد که سایت اپل نشون بده گوشی اکتیو نیست...ایا ممکن یعنی سایت اپل انقد بی درو پیکر که میشه اینکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نظر

• دوستان لطفا یکی جواب منو بده.لطفا کسی که اطلاعات کامل داره جواب بده.من امروز 20ابان 93 رفتم یه iphone5S بخرم به فروشنده گفتم قبل خرید سریال نامبر پشت جعبه رو تو سایت اپل قسمت ساپورت وارد کنه(( https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y )) تا مطمئن بشم قبلا گوشی اکتیو نشده باشه ..به شرط نواکتیو بودن بخرم....فروشنده قبول کرد ولی گفتش تو بازار الان ترفندی هستش که میشه کاری کرد گوشی که قبلا اکتیو شده ،،،رو کاری کرد تو سایت اپل وقتی سریال نامبرو میزنی نو اکتیو نشون بده؟!؟!؟! امکان این هستش؟!؟!؟ در ضمن من یه سوال دیگم برام پیش اومده الان اکثر iphone5S بازار اونا که اکتیو نشدن باید کدوم ورژن IOS روش نصب باشه!؟!؟!؟!.

نظر

صبر کنید ..
                                X