اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکاتی حایز اهمیت جهت خرید آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    والا قبلا ۵ اس و ۶ پلاس داشتم الان میخوام ۵ بگیرم
    اتفاقا ۵ اس که داشتم سفید بود،نمیدونم چرا از سفید خوشم نمیاد
    یه چند موردی که پیدا کردم رنگشون سالمم هست
    اما واقعا در مورد باطری نمیدونم چیکار کنم،چونکه معامله احتمالا حضوری نیست،میتونید پیشنهاد کنید که چطور به مشکل بر نخورم؟
    نمیدونید با دکترباطری ایفون۵ دقیقا چند ساعت شارژ نگه میداره؟ میگم به طرف بگم گوشی رو کامل شارژ کنه و عکس از دکتر باطری بگیره
    بله دوست عزیز شما میتونید از فروشنده بخواهید ایفون5 رو فول شارژ کنه و وقتی درصد به 20 یا 10 رسید از قسمت usage براتون عکس بفرسته(البته توجه داشته باشد که با ساعات فضایی مثله9 یا 10 کلاه نزاره سرتون چون بعضی وقتا usage دو بار پس از فول شارژ شدن رو نشون میده)

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
      (البته توجه داشته باشد که با ساعات فضایی مثله9 یا 10 کلاه نزاره سرتون چون بعضی وقتا usage دو بار پس از فول شارژ شدن رو نشون میده)
      میشه یه توضیح مختصر بدید؟
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya shahbazi نمایش پست ها
        سلام دوستان من گوشيمو در ٢/٥/٩٤يا July 24 2015 خريدم قبل خريدن با فروشنده چك كردم اكتيو نبود بعد فردا خودم توسايت اپل چ كردم ميزنه repair and services coverages active 28 June 2016 يعني 23 روز قبل خريد اكتيو شده در ضمن سيم شارژر هم مثل ايفون 5s نرم نيست كمي خشكتره انگار كيفيتش پاينتره كسي اگه نظري ميدونه بگه با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
        سلام
        تا اونجایی که من میدونم اگر با گارانتی وقایع گستر هست طبیعیه اما اگه بی گارانتی باشه مشکوکه و بنظرم مرجوع کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
          میشه یه توضیح مختصر بدید؟
          مرسی
          یعنی انتظاره usage بیش از 4 یا 5 ساعت نداشته باشید
          گاهی اوقات وقتی موبایلو فول شارژ از برق میکشید و تا 20 درصد میرسه و مثلا usage میشه4 ساعت و بعد میزنید به شارژ باتری فول میشه ولی usage 0 نمیشه و ممکنه از همون 4 ساعت ادامه پیدا میکنه و ممکنه وقتی باتری دوباره رسید به 20 usage شما رو 8 ساعت نشون بده
          این اتفاق گاهی برای ایفون میوفته که ادامه ی usage شارژه قبلی دنبال کنه
          امیدوار توانسته باشم منظورمو برسونم

نظر

• اقا گارانتي وقايع گستر چي هست من خودم خواستم گوشي بدون گارانتي باشه اول باهم چك كرديم اكتيو نبود

نظر

• با سلام دوستان عزیز
              من قصد خرید ایپد ایر2 دارم
              در شهرستانم و اینجا مدلی که من میخواهم نیست
              برای همین میخواهم از تهران خریداری کنم
              یکبار ایفون5 خریدم رفرش بود(جعبه بسته بندیt داشت همه چیز درست بود ولی وقتی روشن شد صفحه ی اول واسه اکتیو شدن نیومد)
              دقیقا به چه نکاتی برای ایر2 دقت کنم خیلی میترسم که رفرش باشه و اولین باره که میخوام از تهران محصولات اپل بخرم
              ایا با استفاده از imei . Srial code میتونم قبل از باز شدن جعبه بفهمم که رفرش نبوده؟
              همچنین کدوم فروشگاه ها در تهران معتبر هستند و اجناسشون رفرش نیست(به غیر از وقایع گستر فارس)
              ممنون میشم منو راهنمایی کنین

نظر

• تو تهران مير داماد الماس پايتخت طبقه اول من از اونا مك بوك ايپد ميني و ايفون 5s خريدم كه خدمات پس از فروش هم عاليه ولي الان ايفون 6رو رشت خريدم كه تاريخ اكتيو رو 23روز قبل نشون ميده

نظر

تو تهران مير داماد الماس پايتخت طبقه اول من از اونا مك بوك ايپد ميني و ايفون 5s خريدم كه خدمات پس از فروش هم عاليه ولي الان ايفون 6رو رشت خريدم كه تاريخ اكتيو رو 23روز قبل نشون ميده

منظورتون همون الماس پایتخته که تو مجتمع پایتخت هم شعبه داره؟

نظر

• اره تو شمرون و شهرك هم فك كنم شعبه دارن صاحبش هم آقاي رضائي هست

نظر

با سلام دوستان عزیز
                      من قصد خرید ایپد ایر2 دارم
                      در شهرستانم و اینجا مدلی که من میخواهم نیست
                      برای همین میخواهم از تهران خریداری کنم
                      یکبار ایفون5 خریدم رفرش بود(جعبه بسته بندیt داشت همه چیز درست بود ولی وقتی روشن شد صفحه ی اول واسه اکتیو شدن نیومد)
                      دقیقا به چه نکاتی برای ایر2 دقت کنم خیلی میترسم که رفرش باشه و اولین باره که میخوام از تهران محصولات اپل بخرم
                      ایا با استفاده از imei . Srial code میتونم قبل از باز شدن جعبه بفهمم که رفرش نبوده؟
                      همچنین کدوم فروشگاه ها در تهران معتبر هستند و اجناسشون رفرش نیست(به غیر از وقایع گستر فارس)
                      ممنون میشم منو راهنمایی کنین
                      کسی راهنمایی نمیکنه چطوری قبل از باز کردن جعبه بفهمم اکتیو شده یا تازه فروشنده باید اکتیو کنه؟

نظر

• من خودم 6 پلاس رو از یه سایت اینترنتی خریدم که نمیدونم اسمش چی بود،بعد از 1 ماه خرید متوجه شدم که 2 ماه پیش گوشی اکتیو شده
                        ولی دیگه نمیتونستم کاری کنم،و اصلا برام مهم نبود
                        امیدوارم شما به این مشکل بر نخورید
                        به نظرم اگر میخواید خرید کنید از اینترنت به جزء این دوتا سایت از چیزی خرید نکنید
                        اول دیجی کالا بعد آل دیجیتال

نظر

• نه همون جعبه رو قبل از باز كردن سريالشو تو سايت اپل چك كن اكتيو نبود بخر

نظر

• داداش مثل اين عكسه

نظر

داداش مثل اين عكسه

مرسی از راهنماییتون
                              این اکتیو شده اس دیگه درسته؟
                              ایپدی که اکتیو نشده(نو هست) با وارد کردن سریال باید یه صفحه دیگه واسه اکتیو بیاد دیگه؟

نظر

مرسی از راهنماییتون
                                این اکتیو شده اس دیگه درسته؟
                                ایپدی که اکتیو نشده(نو هست) با وارد کردن سریال باید یه صفحه دیگه واسه اکتیو بیاد دیگه؟
                                صفحه اول پست اول همین تاپیک رو بخونید ، کامل توضیح داده ، موارد گفته شده برای همه محصولات اپل یکسان هست .

نظر

صبر کنید ..
                                X