اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Cydya نصب نميشه همش invalid checksum ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال که البته میدونم جاش اینجا نیست و البته کمی خنده داره!ولی من وقتی با ایتونز میخوام حتی یه اهنگ رو سینک کنم 10 دقیقه طول میکشه چون تمام نرم افزارها رو دوباره سینک میکنه!وقتی تیک سینک نرم افزار رو بردارم میپرسه که ایا مطمئنم که میخوام نرم افزارها رو پاک کنم!!!!هیچ راهی وجود نداره هی سینک نکنه؟!؟!وقت گیره!الان 52 بازی و نرم افزار که بعد از جیلبریک ریختم به خاطر یه اهنگ دوباره سینک شدند!!!!!!
      زير ليست برنامه هات كه تيك نصبشون رو ميزني يه گزينه هست فكر كنم auto sync هست
      تيك اون رو بردار ببين حل ميشه

2G iPod touch 8 gb
      Tapatalking

نظر

• نوشته اصلی توسط Arvin59 نمایش پست ها
        واسه من كه تو appstore و itunes نميره از داخل آيپد
        خب آخه نوكرت چيز پنير نون مي خواد ديگه طبيعيه
        گرفتي؟

2G iPod touch 8 gb
        Tapatalking

نظر

• نوشته اصلی توسط hadibahal نمایش پست ها
          سلام
          appsync 4.0 رو بعد از جیلبریک نصب کردم ولی زمان نصب نرم افزار های کرک شده ارور میده ؟
          مشکل از چیه؟
          پاك كن دوباره از سورس آقا رضا حرفه اي نصب كن

2G iPod touch 8 gb
          Tapatalking

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
            بالاخره منم يه دور ريستور كردم و بعد با موفقيت جيل كردم فقط الان كمرا كيتم ديگه كار نميكنه احتمال داره پچي بياد كه فيكسش كنه؟
            مال منم همينطور شده خبري شد لطفا به منم اطلاع تا حالا هر چي گشتم تو سايتها چيزي پيدا نكردم

نظر

• نوشته اصلی توسط prince3_love نمایش پست ها
              سلام
              ببخشید جای مناسبی برای پرسش سوالم پیدا نکردم من از صبح با آی پد ور رفتم تو سورسا نشد که نشد چهار تاشونو پاک کرئم حالا ریسرت شده بالا نمیاد و رو لوگوی اپل گیر کرده،ای تونز هم نمیشناستش که ری استوریش کنم باید چیکار کنم؟داره قلبم میاد تو دهنم
              نگران نباش درست ميشه
              يه بار در وقتي كه كابل وصله برو تو dfu تا دستگاه پيغام بده كه نميتونه ريستور كنه بعد پاور و هوم اينقدر نگه دار تا بره رو كابل و آيتوز حالا آمادس كه ريستور كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                لطفا بدون فکر حرفی نزنید . همچین مشکلی وجود ندارد
                ما هم اين مشكلو داريم لطفا در صورتي كه روشي پيدا شد به نحو مقتضي اطلاع رساني بفرماييد.

نظر

• رفع مشکل appsync در 4.3.3 بعد از jb با jailbreak Me3

به این پست مراجعه کنید
                  ویرایش توسط badsatan_3000 : https://i-phone.ir/forums/member/4598-badsatan_3000 در ساعت 07-07-2011, 07:15 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
                    مال منم همينطور شده خبري شد لطفا به منم اطلاع تا حالا هر چي گشتم تو سايتها چيزي پيدا نكردم
                    گویا خود کامکس هلام کرده که مشکل داره

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                      بچه ها کسی تونسته بعد از جیل مولتی جسچرو انجام بده
                      من رو 4.3.1 فعال کرده بودم وقتی هم خواستم برم به 4.3.3 آپدیت کردم نه ریستور. به محض اینکه رفتم رو 4.3.3 چک کردم بدون مشکل کار میکرد بعدشم جیلبرک کردم. (iPad2 3g)

نظر

• Ipad2 3g 4.3.3.
                        MT GEstures
                        Iphone.gsm.vn

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          لطفا بدون فکر حرفی نزنید . همچین مشکلی وجود ندارد
                          بدون فکر!
                          کمرا کیت رو چک کنید !
                          کار نمیکنه !

نظر

• هیچ مشکلی نداره مثل بنز کار میکنه
                            شایعه سازی نکنید

نظر

• با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران محترم.دیروز پس از جیلبرک ایپد2 و نصب برنامه هایactivatorوsbsettingوbarrelوsafari download managerوهفت صفحه اپلیکیشن متوجه شدم وقتی میخوام برنامه ای را به صورت دستی از روی ایپد حذف کنم لرزش بعضی اپلیکیشن ها شدید و غیر طبیعیه و بعضی ها عادی.گفتم نکنه به دستگاه اسیب بزنه.نمی دونم بعد از نصب cydia اینجوری شده یا برنامه های بالا.راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

نظر

• بچه ها من آیفون 4 رو با این روش جیلبرک کردم ولی وقتی callerid fix رو نصب میکنم نصب میشه ولی وقتی ریسپرینگ میکنم متوجه میشم که نصب نشده.دو دوباره باید نصب کنم.در کل اصلا کار نمیکنه.چی کار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X