اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینستالوس 4 برای من هم ارور میده!2 تا ارور در هنگام نصب!!من pdf patcher 2 رو همون موقع جیلبریک نصبیدم! appsync رو هم دارم !مشکل از چیه؟!همین الان چیزای دیگه رو راحت از سیدیا میتونم بگیرم!فقط اینستالوس ارور میده!!

نظر

• مشکل حل شد!دوستان اول appsync 4 باید پاکش کنید!اونوقت اینستالوس 4 رو نصب کنید که همزمان خودش appsync 4+ ipad رو نصب میکنه!

نظر

• دیگه چی نیازه و خفنه که باید بگیریم از سیدیا!دوستان بگین!

نظر

• تو ایناستالوس که همه برنامه ها پولین!!

نظر

• مدیران عزیز لطفا تایپیک رو پاکسازی بکنند .

نظر

• آقا اين ايناستالوس رو إز كجا بايد نصب كنيم؟ چه جوري بايد نصب كنيم ؟ يكي إز صفر صفر لطف كنه توضيح بده

نظر

• سلام امروز یه چیزی پیدا کردم. برای احتیاط خوبه. همه فایل های پی دی اف و دب jailbreakme3
                دانلود کنید داشته باشید. (هم pdf هم deb)
                Index of /saffron/_/
                از سرور خودشه. (احتیاط برای اینکه یه وقتی برداشت, داشته باشید)

نظر

• نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                  نه امکان نداره!!!!5 دلار پولشه!!!تو سرچ سیدیا یه دونه پیدا میکنه!که پولیه!!باور کنید!اگه از سورس دیگه ای سراغ دارید سورسشو بدید یه تست کنم!مرسی
                  Cydia.mobile4persian.net
                  OR
                  Sinfuliphonerepo.com

2G iPod touch 8 gb
                  Tapatalking

نظر

• اگه اپ سينك. هم داشته باشم ميتونم برنامه كرك نشده بگيرم ؟؟؟؟

نظر

• اگر از 4.2.1 به 4.3.3 آپگرید کنم آیا کلیه اطلاعات قبلی پاک میشود؟

اگر از 4.2.1 به 4.3.3 آپگرید کنم آیا کلیه اطلاعات قبلی پاک خواهد شد و نحوه استفاده از فایل فریم ور 4.3.3 به چه نحوی است ؟

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                      بالاخره jailbreakme 3.0 برای جیلبریک ipad 2 به صورت untethered منتشر شد !

سلام عزیزان
                      بسیار خرسندم که این خبر خوب رو بهتون میدم که بعد از مدتی انتظار بالاخره جیلبریک ipad 2 این دستگاه محبوب توسط هکر معروف comex منتشر شد.
                      این جیلبریک فعلا فقط سازگار 4.3.3 میباشد. ( به دلیل مشکلات پیش آمده)
                      این هم لیست کامل دستگاه هایی که پشتیبانی می شوند:

ipad 1g: 4.3,3
                      ipad 2: , 4.3.3
                      iphone 4: 4.3.3
                      iphone 3gs: 4.3.3
                      ipod touch 3g: 4.3.3
                      ipod touch 4g: 4.3.3

قبل از هرچیز از همه عزیزانی که در این مدت در تاپیک اخبار جیلبرک به ما کمک کردند تشکر می کنم و همچنین جا داره از comex به خاطر بیش از ۷۰۰۰ ساعت تلاش و p0sixninja به خاطر کمک هاش تشکر کنیم.

چند نکته رو لازم می دونم قبل از جیلبریک مطرح کنم:
                      - حتما قبل از شروع به جیلبریک یک بار دستگاه خود را با itunes سینک کنید تا از اطلاعاتتون back up بگیره تا در صورت برخوردن به مشکل بتونید از اول اقدام کنید.
                      - این جیلبریک به صورت web based هست یعنی شما برای انجام جیلبریک نیاز به دانلود برنامه ای روی کامپیوتر خودتون ندارید و کافیه به سایت اصلی جیلبریک مراجعه کنید.

مراحل جیلبریک:

۱. اینترنت دستگاه خودتون رو وصل کنید و با safari به سایت اصلی جیلبریک به آدرس زیر رفته و روی گزینه free کلیک کنید:
                      http://www.jailbreakme.com

۲. همون طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید انگشتتون رو روی گزینه install زده و منتظر بمانید تا عملیات جیلبریک انجام بشه:

۳. حالا یک بار دستگاه را خاموش و روشن کنید.

۴. پس از روشن کردن دستگاه ایکون cydia را روی صفحه مشاهده خواهید کرد:

۵. اینترنت دستگاه خود را متصل کنید و گزینه user را انتخاب کنید.

۶. حالا صفحه اصلی cydia را مشاهده خواهید کرد:

برای نصب برنامه های کرک شده نیاز به برنامه app sync دارید که برای این کار اول سورس زیر رو به لیست سورس هاتون اضافه کنید:
                      http://cydia.hackulo.us

سپس برنامه + app sync for 4.0 رو نصب کنید ؛ دستگاه ریسترت می شود و از این به بعد خواهید توانست برنامه های کرک شده را با دستگاهتون sync کنید.

نکته مهم: دوستانی که از این جیلبریک استفاده کرده اند بعد از عملیات جیلبریک حتما این برنامه رو از cydia نصب کنند.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط tavileh نمایش پست ها
                        اگه اپ سينك. هم داشته باشم ميتونم برنامه كرك نشده بگيرم ؟؟؟؟
                        شما حتي در صورت جيل بريك كردن هم ميتوني بازي و برنامه ارجينال نصب كني

2G iPod touch 8 gb
                        Tapatalking

نظر

• اما خداییش جیلبرک های dev-team یه چیز دیگست....
                          نه جِِئو هاتز و نه کامکس هیچ وقت نتونستن جبلرک کامل و بی نقص مانند رد اسنو بدن...

نظر

• اینستالوس همه چیزش پولیه که!!از کجاش کرک شده ها رو بگیریم؟؟؟؟؟

نظر

• آیپد من رفته تو safe mode درم نمیاد!
                              اون بالا نوشته it safe mode وقتی هم لمس میکنم تا sbsettings ظاهر بشه بجاش یه ارور میاد که الان تو safe mode هست
                              زیرشم نوشته سیستو رو ریستارت کنید اما ریستارت هم 3بار کردم در نیومد!
                              We apologize for the incovenience but springborad has just crashed
                              MobileSubstrate did not cause this problem it has protected you from it
                              your device is now running in safe mode all extension that support this safety system are desabled
                              rebot or restart springboard to return to the normal board

چکارکنم از این حالت خارج بشه؟
                              ویرایش توسط Khodegolam : https://i-phone.ir/forums/member/60743-khodegolam در ساعت 08-07-2011, 06:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                                بچه ها من اخرین با که اپل داشتم 2 سال پیش بود!و از از سیدیا همین سورس ادد کردنش یادم بوده!واسه همین سوالام ممکنه خنده دار باشن!دوستان اینستالوس چیه؟که دو صفحه همش بحث در موردش بوده؟!میشه یه توضیحی بدین؟!
                                در ضمن من باور میکنید فیلم و اهنگ ریختن رو دستگاه رو به روش انتقال از طریق یه نرم افزار مثلا vlc از ایتونز تازه یاد گرفتم!!در این حد بلد نیستم!واسه همین سوالام ابکیه !
                                ظاهرا این تاپیک از 27 صفحه 20 صفحش اسپمه !!!

وقتی شما عمل جیلبریک رو روی iDevice خودتون انجام میدین , برای نصب بازی های کرک شده اعم از Angry Birds HD یا RealRacing 2 HD و ... باید برنامه Installous رو از طریق سایدیا نصب کنید
                                همزمان با نصب اینستالوس باید AppSync 4 هم نصب بشود و اگه نشد از طریق یکی از سورس های موجود میتونید نصبش کنید

سورس اینستالوس

http://cydia.hackulo.us

هرگونه سوالی داشتید بپرسید ...

شاد و کامیاب باشید ...

نظر

صبر کنید ..
                                X