اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط haj-amir نمایش پست ها
    امروز یکی از دوستان ایپد ۲ اش رو اورد که براش جلبریک کنم
    ۵۰ تومن داده بود یکی براش برنامه به اصطلاح اورجینال ریخته بود
    کلی هم برنامه روش بود
    اما خبری از سایدیا نبود
    دستگاهشم به ایتیونز وصل میکردم میگفت که این ایپد نمیتونه کانکت بشه و باید حتما ری استور کنید
    براش با جلبریک می جیل کردم
    اپ سینک رو هم ریختم
    و تنی چند از سورس ها رو
    اما بازم نشد به ایتیونز وصل بشه
    میخواستم بپرسم امکانش هست اون بنده خدا که براش برنامه ریخته کاری کرده باشه که نتونه سینک کنه؟
    اخه بهش گفته بود که فقط باید بیاری پیش خودم برات برنامه بریزم بعدا
    جالب بود برام
    نه منظورش از اینکه باید فقط بیاری پیش خودم این بوده که اگه با کامپیوتر دیگه ای سینک کنه ، برنامه هایی که طرف ریخته پاک میشه.

نظر

• چنین چیزی نیست، تیک sync application رو می زنید؟
      در ضمن اگر عکس بذارید بهتر میشه راهنماییتون کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
        چنین چیزی نیست، تیک sync application رو می زنید؟
        در ضمن اگر عکس بذارید بهتر میشه راهنماییتون کرد.

والا عکس که ندارم
        اصلا وصل نمیشه که بخواد به تیک اپلیکیشن برسه
        تا وصل میکنم به کامپیوتر میگه این ایپد باید ری استور بشه نمیتونه کانکت بشه
        ویرایش توسط Haj-amir : https://i-phone.ir/forums/member/31617-haj-amir در ساعت 08-08-2011, 12:23 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
          نه منظورش از اینکه باید فقط بیاری پیش خودم این بوده که اگه با کامپیوتر دیگه ای سینک کنه ، برنامه هایی که طرف ریخته پاک میشه.
          والا نمیدونم منظورش این بوده یا نه
          اما اصلا به هیچ سیستمی کانکت نیمشد که بخواد سینک کنه
          برام خیلی جالب بود

نظر

• من یه آی پد 2 دارم ورژن اش 4.3 ـه. چیکارش می شه کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط xPlod نمایش پست ها
              من یه آی پد 2 دارم ورژن اش 4.3 ـه. چیکارش می شه کرد؟
              طبق گفته سازنده jailbreakme3 فقط 4.3.3 رو جیل می کنه ولی بعضیا حتی 4.3.2 و 4.3.1 هم باش جیلبریک کردن. شما هم یه امتحانی بکن ضرر نداره.

اگه نشده باید به 4.3.3 بری که لازمش داشتن shsh ورژن 4.3.3 هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                طبق گفته سازنده jailbreakme3 فقط 4.3.3 رو جیل می کنه ولی بعضیا حتی 4.3.2 و 4.3.1 هم باش جیلبریک کردن. شما هم یه امتحانی بکن ضرر نداره.

اگه نشده باید به 4.3.3 بری که لازمش داشتن shsh ورژن 4.3.3 هست.
                ممنون بابت جواب. اون جیلبرک روی 4.3 کار نمی کنه. چون دستگاه از ابتدا روی 4.3 بوده قاعدتن shsh ورژن 4.3.3 رو ندارم.

نظر

• هنوز برای 4.3.4 , 4.3.5 هیچی نیومده؟
                  یه سواله دیگه این فروشنده ها که برنامه اصلی میریزن رو دستگاه مثلا 100 تا برنامه میخرن و رو 5 تا دستگاه میتونن نصب کنن ؟و بعد از اون که رو 5 تا سیستم نصب شد سیستم پیغامی چیزی میده؟ و بعد از اون دوباره باید 100 تا برنامه رو از اول دانلود کنن ؟؟؟

نظر

• هنوز برای 4.3.4 , 4.3.5 هیچی نیومده؟
                    یه سواله دیگه این فروشنده ها که برنامه اصلی میریزن رو دستگاه مثلا 100 تا برنامه میخرن و رو 5 تا دستگاه میتونن نصب کنن ؟و بعد از اون که رو 5 تا سیستم نصب شد سیستم پیغامی چیزی میده؟ و بعد از اون دوباره باید 100 تا برنامه رو از اول دانلود کنن ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                      هنوز برای 4.3.4 , 4.3.5 هیچی نیومده؟
                      برای 4.3.4 و 4.3.5 جیلبریک به صورت تتر عرضه شده. و برای برنامه هم اگر روی 5 تا گوشی مختلف نصب کنی اعتبار آن تمام می شود و باید دوباره بخری و دانلود کنی.

نظر

• سلام دوستان. من آپد 2 32 وای فای دارم و روش 4.3 نصبه.. میخوام جیلبرک کنم ولی هرچی سعی میکنم 4.3.3 روش نصب کنم نمیشه آخرش ارور میده.. یعنی الان من 4.3.3 رو از سایتتون دانلود کردم ولی بعد از اینکه به dfu میبرم و همه مراحل رو به درستی اجرا میکنم اخرش یک ارور میده و نصب نمیشه.. دوستان اگر میشه راهنمایی کنید.. ممنون

نظر

• shsh 4.3.3 رو دارید؟
                          چه اروری میده ؟

نظر

• ارور 3194 میده:
                            the iPhone "iPhone" could not be restored. An unknown error occurred (3194)
                            ویرایش توسط immortality_71 : https://i-phone.ir/forums/member/42184-immortality_71 در ساعت 15-08-2011, 02:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط immortality_71 نمایش پست ها
                              ارور 3194 میده
                              شما چون shsh ورژن 4.3.3 ندارید نمی تونید به 4.3.3 برید ( دلیله ارور هم همینه )

فقط می تونید به 4.3.5 آپدیت کنید که جیلبرکش بصورت تتر هست.

نظر

• اهان ممنون عزیز

نظر

صبر کنید ..
                                X