اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در حال جیلبریک ایپد دو و آماده سازی برای نصب 400تا بازی و نرم افزار HD با دو سیستم عامل Snow Leopard و Lion دي:

با تشکر از آقا رضای professional
    همه چی عالی و مرتب کار میکنه
    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 07-07-2011, 03:25 PM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• نوشته اصلی توسط sirsajjad نمایش پست ها
      این امر بخاطر نصب نشدن درست سورس . از سورس http://cydia.hackulo.us
      استفاده کن اگه هم که نصب داری پاک کن دوباره نصب کن
      من متوجه منظورتون نميشم يعني اگه //cydia.hackulo.us درست نصب نشه كمرا كيت كار نميكنه ؟ در ضمن من ناقص نصب كردم باقي چي ؟ حتي خود هكرش كه تويتش هم هست و حتي اگه گشتي تو سايتها بزني خيلي از افراد با اين مشكل مواجه شدند.

نظر

• دوستان بیشتر برنامه هایی که در سورس ها قرار دارند برای ایپد 2 تعریف نشدن پس مشکل از جایی نیست باید صبر کنیم تا برنامه های برای ipad 2 اپدیت بشوند
        ویرایش توسط sirsajjad : https://i-phone.ir/forums/member/45451-sirsajjad در ساعت 07-07-2011, 03:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
          من متوجه منظورتون نميشم يعني اگه //cydia.hackulo.us درست نصب نشه كمرا كيت كار نميكنه ؟ در ضمن من ناقص نصب كردم باقي چي ؟ حتي خود هكرش كه تويتش هم هست و حتي اگه گشتي تو سايتها بزني خيلي از افراد با اين مشكل مواجه شدند.
          برای من این مشکل بود این کارو انجام دادم کار کرد ولی دیگه نمی دونم ببخشید

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
            اولا appsync آيكون نداره
            در ضمن از سورس mobile4persian
            نصب كن

2G iPod touch 8 gb
            Tapatalking
            وقتی میخوام appsync قبلی رو که از همون سورس hackulo.us گرفته بودم remove کنم همون ارورو میده
            بدون ریمو هم که میخوام از سورس mobile4persian دانلود کنم باز همون ارور میده
            هرچی رو که بخوام نصب یا ریمو کنم همین ارورو میده با ان تفاوت که بعضی برنامه ها علی رغم ارور نصب میشن!

نظر

• نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
              در حال جیلبریک ایپد دو و آماده سازی برای نصب 400تا بازی و نرم افزار HD با دو سیستم عامل Snow Leopard و Lion دي:

تو اين مورد فكر كنم از comex بايد تشكر كني

نظر

• نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                در حال جیلبریک ایپد دو و آماده سازی برای نصب 400تا بازی و نرم افزار hd با دو سیستم عامل snow leopard و lion دي:

میشه اسم اون 400 تا برنامه رو حالا نه همشو ولی یکمیشو برای بقیه هم بزارید؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                  pdf patcherv2 رو هم نصب کنید.
                  چج.ری باید نصب کرد؟ لینک سالم داره؟

نظر

• pdf patcherv2 رو در سیدیا سرچ کنید موجود هست و میتونید نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Khodegolam نمایش پست ها
                      وقتی میخوام appsync قبلی رو که از همون سورس hackulo.us گرفته بودم remove کنم همون ارورو میده
                      بدون ریمو هم که میخوام از سورس mobile4persian دانلود کنم باز همون ارور میده
                      هرچی رو که بخوام نصب یا ریمو کنم همین ارورو میده با ان تفاوت که بعضی برنامه ها علی رغم ارور نصب میشن!
                      از اين مسير ببين پاك ميشه
                      Cydia > manage > package > appsync > remove
                      در ضمن ميتوني يكي دو روز ديگه صبر كني بعد امتحان كني

2G iPod touch 8 gb
                      Tapatalking

نظر

• کلا کسانی که با redsn0w جیلبریک کردند دستگاهشون رو من پیشنهاد می کنم این روش رو تست کنند خیلی بهتره سرعتش.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          pdf patcherv2 رو در سیدیا سرچ کنید موجود هست و میتونید نصب کنید
                          سورسش چی هست؟

نظر

• سلام دوستان يه مشكل
                            Infinifolder مشكل داره و تو سورس سايت هم ورژن قديمي هست ١.٣.٣.١
                            مديريت عزيز لطفا اپديت كنيد به ورژن ١.٣.٤.١ فكر مي كنم درست بشه
                            ویرایش توسط parham_926 : https://i-phone.ir/forums/member/4497-parham_926 در ساعت 07-07-2011, 07:30 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                              سورسش چی هست؟
                              تو سورس های دیفالت هست شما سرچ کن پیدا میشه

نظر

• من برنامه swirl sms for ipad نصب کردم هی رسیت میشه الان هم رفته تو ریکاوری چیکارکنم هر چی هم restory ومیکنم error 1303 میده کمک چیکار کنم سیستمم مک هست

نظر

صبر کنید ..
                                X