اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

JailbreakMe 3.0 برای جیلبریک iPad 2 به صورت Untethered منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط flydark313 نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نداره مثل بنز کار میکنه
    شایعه سازی نکنید
    آخه خود كامكس تو*ييت كرده كه مشكل داره

مطمنيد مال شما درست كار مي كنه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط flydark313 نمایش پست ها
      هیچ مشکلی نداره مثل بنز کار میکنه
      شایعه سازی نکنید
      اگه منظورتون کمرا کیت هست که کار می*کنه لطفا یه عکس بذارین و لیست برنامه هایی که نصب کردینو بنویسین شاید ما یه چیزی نصب کردیم که باعث این مشگل شده چون خیلیا این مشگلو دارن

نظر

• طی زمانی که جیلبریک ریلیز شده ۱ میلیون نفر استفاده کردند :

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
          اگه منظورتون کمرا کیت هست که کار می*کنه لطفا یه عکس بذارین و لیست برنامه هایی که نصب کردینو بنویسین شاید ما یه چیزی نصب کردیم که باعث این مشگل شده چون خیلیا این مشگلو دارن

بعيد ميدونم كار كنه چون من واسه اينكه شكم برطرف بشه ريستور كردم . شايد ايشون يه چيزي نصب كردن كه هيچكسي هم نميدونه ولي باعث ميشه كمرا كيت فعال بشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            طی زمانی که جیلبریک ریلیز شده ۱ میلیون نفر استفاده کردند :

چرا گفته while its still availble ؟! مگه مي خواد برش داره ؟!

اگه واسه جيل برك ٠.٩٩ دلار مي گرفت الان ١ميليون دلار داشت !!!
            ویرایش توسط mistyc_7 : https://i-phone.ir/forums/member/1383-mistyc_7 در ساعت 07-07-2011, 12:16 PM

نظر

• بعد از جیلبریک همه چیز خوب بود و سایدیا درست کار میکرد اما الان نمیتونم باهاش سورس اد کنم یا اپلیکیشن نصب کنم همش هم یه ارور میده:
              trying to overwrite '/usr/bin/patchsync',which is also in package us.hackulo.appsync40plus
              sub-process/usr/bin/dpkg returned an error code(1)

من همون اول app sync+ رو نصب کردم اما هیچ آیکونی نیومد تو منو الان هم وقتی میخوام از کامپیوتر برنامه بریزم ارور 800800 رو میده که دوستان نوشته بودن برای رفعش باید appsync نصب کرد اما همونطور که گفتم قبلا نصب کرده بودم انا آیکونش نیومده بودالان هم که با سایدیا همش ارور میده نمیتونم چیزی نصب کنم
              چکارکنم
              لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
                بعيد ميدونم كار كنه چون من واسه اينكه شكم برطرف بشه ريستور كردم . شايد ايشون يه چيزي نصب كردن كه هيچكسي هم نميدونه ولي باعث ميشه كمرا كيت فعال بشه .
                این امر بخاطر نصب نشدن درست سورس . از سورس http://cydia.hackulo.us
                استفاده کن اگه هم که نصب داری پاک کن دوباره نصب کن

نظر

• Pdf patcherv2 رو هم نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Khodegolam نمایش پست ها
                    بعد از جیلبریک همه چیز خوب بود و سایدیا درست کار میکرد اما الان نمیتونم باهاش سورس اد کنم یا اپلیکیشن نصب کنم همش هم یه ارور میده:
                    trying to overwrite '/usr/bin/patchsync',which is also in package us.hackulo.appsync40plus
                    sub-process/usr/bin/dpkg returned an error code(1)

من همون اول app sync+ رو نصب کردم اما هیچ آیکونی نیومد تو منو الان هم وقتی میخوام از کامپیوتر برنامه بریزم ارور 800800 رو میده که دوستان نوشته بودن برای رفعش باید appsync نصب کرد اما همونطور که گفتم قبلا نصب کرده بودم انا آیکونش نیومده بودالان هم که با سایدیا همش ارور میده نمیتونم چیزی نصب کنم
                    چکارکنم
                    لطفا کمک کنید
                    اولا appsync آيكون نداره
                    در ضمن از سورس mobile4persian
                    نصب كن

2G iPod touch 8 gb
                    Tapatalking

نظر

• نوشته اصلی توسط sirsajjad نمایش پست ها
                      این امر بخاطر نصب نشدن درست سورس . از سورس http://cydia.hackulo.us
                      استفاده کن اگه هم که نصب داری پاک کن دوباره نصب کن
                      چيو بايد نصب كرد؟

نظر

• یه سوال فکر کنم مربوط به بخش : آیا پیشنهاد میکنید آی فون ۴ (۴.۳.۳.) آنلاک رو که چند روز پیش با "red snow" جیل بریک کردم و البته هیچ مشکلی هم نداره رو ، دوباره آنجیلبریک کنم و با این روش جدید جیل بریکش کنم ؟ آیا مزیتی داره ؟ بهتره ؟ کامل تره ؟ یا چی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh.mirz نمایش پست ها
                          یه سوال فکر کنم مربوط به بخش : آیا پیشنهاد میکنید آی فون ۴ (۴.۳.۳.) آنلاک رو که چند روز پیش با "red snow" جیل بریک کردم و البته هیچ مشکلی هم نداره رو ، دوباره آنجیلبریک کنم و با این روش جدید جیل بریکش کنم ؟ آیا مزیتی داره ؟ بهتره ؟ کامل تره ؟ یا چی ؟
                          اگه راضي هستيد جيلبريك نكنيد چون فرقي ندارد اما مثلا من كه با رد اسنو جيلبريك كردم و مي بينم كه از ٤٠٠ تاي مموري ٢٠ تا مونده برام بهتره ريستور كنم و دوباره جيلبريك كنم (البته الان ريستور هم نمي توانم بكنم)
                          with

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                            چيو بايد نصب كرد؟
                            سورس http://cydia.hackulo.us/رو حذف كن دوباره نصب كن
                            ویرایش توسط sirsajjad : https://i-phone.ir/forums/member/45451-sirsajjad در ساعت 07-07-2011, 03:29 PM

نظر

• دوستان در سیدیا نرم افزاری واسه ارسال و دریافت بلوتوث از هر موبایل و کامپیوتری وجود داره؟!من در سایتها گشتم فقط به چند نرم افزار که برای ارسال ایفون به ایفون بود پیدا کردم!مرسی اگه اسم نرم افزار خاصی رو واسه انتقال از طریق بلوتوث بدین!

نظر

• نوشته اصلی توسط rainysky50 نمایش پست ها
                                دوستان در سیدیا نرم افزاری واسه ارسال و دریافت بلوتوث از هر موبایل و کامپیوتری وجود داره؟!من در سایتها گشتم فقط به چند نرم افزار که برای ارسال ایفون به ایفون بود پیدا کردم!مرسی اگه اسم نرم افزار خاصی رو واسه انتقال از طریق بلوتوث بدین!
                                برنامه celest هست كه نمي دانم كار مي دهد يا نه.(تنها و بهترين برنامه براي ارسال فايل توسط بلوتوث)
                                with

نظر

صبر کنید ..
                                X