اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من برنامه open d00r رو نصب كردم.اون تبليغات زيرش رو اعصابه چه جور ميشه با adblocker اونو ور داشت؟خودش ورش ميداره ولي با هزينه.راهي نيست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      ممنون من هرتوییکی نصب میکنم داخل کمرا روال عکسهای این قسمتو قفل نمیکنه
      [ATTACH]16060[/ATTACH]
      میخام تو قسمت عکسهام CAMERA ROALبتونم این فولدر هارو قفل کنم که عکسهای خانوادگی بزارم .از سایدیا iprotecto نصب کردم ام این توییک بطور کلی قفل میکنه کمرا رواال رو . بازم ممنون

Sent from my iPhone4s using Tapatalk
      360mobilesafe رو امتحان کردین ؟ فکر کنم از داخل قفل میکنه

نظر

• سلام دوستان من اشتباهی سورس bigboss رو پاک کردم راهی برای add کردن وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aryan daneshvar نمایش پست ها
          سلام دوستان من اشتباهی سورس bigboss رو پاک کردم راهی برای add کردن وجود داره؟
          برید به این آدرس
          cydia/cydia/more package source/ دوباره نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
            360mobilesafe رو امتحان کردین ؟ فکر کنم از داخل قفل میکنه
            نه امتحان نکردم خودتون تست نکردین ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              ممکنه تعداد سورساتون زیاد باشه. یا سرعت اینترنتتون پایین باشه.

میتونید سیدیا رو باز کنید و گزینه سکشن رو انتخاب کنید بعد از اون از بالای صفحه ادیت رو انتخاب کنید . حالا میتونید قسمت های مورد نیاز( مثه تم ها ) رو غیر فعال کنید . اینجوری سرعت لود شدن سیدیا بهتر میشه .
              اینکارو کردم در سرعت تعویض صفحه در سایدیام خیلی بهتر شد اما مشکل من اینه که وقتی تازه میخام وارد سایدیا بشم خیلی طول میکشه لود سایدیا . واسه اون پیشنهادی ندارین ؟
              منظورم این صفحه هستش :
              ImageUploadedByTapatalk1368200125.225660.jpg

نظر

• دلیوری برا ios6 اومده؟ اونی ک تو سورس سایت رو نصب کردم کلا مسیجات قاتی میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
                  دلیوری برا ios6 اومده؟ اونی ک تو سورس سایت رو نصب کردم کلا مسیجات قاتی میشن
                  هنوز مشکلاتی داره!
                  ترجیحا نصب نکنی بهتره!

نظر

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
                    دلیوری برا ios6 اومده؟ اونی ک تو سورس سایت رو نصب کردم کلا مسیجات قاتی میشن
                    گوشيتون چيه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام و خسته نباشید. چند روزه داخل cydia هیچ pakage در کار نیست . ولی سورس ها هست . اونم تو خالی . ولی با این حال pakage های نصب شده هنوز کار میکنه . چطور این مشکل حل میشه ؟ به تازگی هم چیزی نصب نشده. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط iman0 نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید. چند روزه داخل cydia هیچ pakage در کار نیست . ولی سورس ها هست . اونم تو خالی . ولی با این حال pakage های نصب شده هنوز کار میکنه . چطور این مشکل حل میشه ؟ به تازگی هم چیزی نصب نشده. ممنون
                        يا سورس مشكل داري روداريد و يا تعداد سورس ها زياد هست. از سورسهايي كه ضروري نيست چند تايي رو پاك كنيد
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                          گوشيتون چيه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                          Iphone 4 os6.0.1

نظر

• اخه من این سورس ها رو 4 یا 5 ماهه دارم. اضافه هم نکردم که . اینطوری درست میشه ؟

نظر

• سلام دوستان بعد از جلبریک تاریخ گوشیم یعنی time zone GMT هستش و اصلا رو تهران یا جای دیگه هم نمی یاد به صورت دستی هم imessage و سایر برنامه ها زمانشون قاطی میشه.راهی چاره یی هست؟؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط iman0 نمایش پست ها
                                اخه من این سورس ها رو 4 یا 5 ماهه دارم. اضافه هم نکردم که . اینطوری درست میشه ؟
                                گاهی اوقات سرور سورس ها یا سورس ها دچار مشکل میشن بله عموما حل میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X