اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز.من یه آیفون 3جی با اواس 4.2.1 دارم که دکمه هومش خیلی بد کار میکنه.میخاستم ببینم میشه یه برنامه از سیدیا بهم معرفی کنید که بتونم این مشکلو حل کنم.البته خودم یه برنامه تو سورس موبایل پرشین به اسم zephyr پیدا کردم ولی سیدیا اجازه نمیده نصبش کنم.

نظر

• من اول icaughtU pro رو دانلود کردم بعدش به غیر ازاین که فقط وقتی پسورد رو میزدی اینترنت رو خودش روشن میکرد و کارایی دیگش که عکس بگیره بفرسته نمیفرستاد.بعد پاک کردم و itracker رو دانلود کردم که اون هم متاسفانه طبق دستورالعمل خودش sms میدم هیچ کاری انجام نمیده.ولی وفتی به اینترنت وصل باشه میشه از سایت انلاین خود itracker ازش استفاده کرد.که اینترنت همیشه وصل نیست.پس اومدم دوباره icaughtU pro رو دانلود کردم که حداقل یک بار پسورد رو اشتباه بزنی اینترنت رو روشن کنه بعد بشه با برنامه itracker کار کرد.ولی وقتی دوباره دانلود کردم برنامه icaughtU pro کلا دیگه هیچ کاری نمیکنه.دوستان رهنمایی بکنن ممنون میشم.

نظر

• یه مشکل با airblue sharing دارم: از ipad به Pc فایل رو می فرسته ولی از pc به ipad نمی فرسته. از سورس repo.insanelyi.com نصب کردم...

نظر

• نوشته اصلی توسط spirit palsy نمایش پست ها
          یه مشکل با airblue sharing دارم: از ipad به Pc فایل رو می فرسته ولی از pc به ipad نمی فرسته. از سورس repo.insanelyi.com نصب کردم...
          معمولا نسخه کرک در ریسیو فایل مشکل داره در هر صورت اول دو بار بر روی استاتوس بار دیوایس تب کرده و بعد اقدام به ریسیو فایل کنید

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Beta
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام من میخوام برنامه call blocker رو بخرم روی ورژن 6.1.2 جواب میده بلک لسیت خیلی قیمتش بالاست الان ورژن کرک شده چی هست من نصب کنم ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
              سلام

يه سوال داشتم من مي خوام رنگ بالون هاي اعلام رو عوض كنم ( همينا كه مثلا بالاي ايكون اپ استور مياد - قرمز هست)

با چه برنامه اي ميشه رنگشو عوض كرد؟

اصلا ميشه؟

ممنون
              اسم برنامش badge customizer هست

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                سلام دوستان.خدا قوت.چرا سورسي رو ميخوام اد كنم اين صفحه مياد؟[ATTACH]17244[/ATTACH]
                کس نیست ک بدونه/////

نظر

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
                  کس نیست ک بدونه/////
                  فکر کنم تعداد سورسهات بیش از اندازه شده،چندتا از سورسهای روکه نیاز نداری پاک کن،ولی مواظب باش سورسهای اصلی رو پاک نکنی

نظر

• نوشته اصلی توسط baha نمایش پست ها
                    فکر کنم تعداد سورسهات بیش از اندازه شده،چندتا از سورسهای روکه نیاز نداری پاک کن،ولی مواظب باش سورسهای اصلی رو پاک نکنی
                    سلام دوست عزیز.من قبلا ی مشکل داشتم برای اینکه اون مشکلو حل کنم سورس های اضافی رو پاک کردم.حالا نمیدونم چرا اینطوری شده؟؟؟؟؟

نظر

• سلام.ببخشید یه لینک مربوط به آموزش خارج کردن گوشی از حالت jailbreak لطف کنید.من گشتم پیدا نکردم.میخوام cydia رو پاک کنم.آپدیت کنم آیپدو.ممنون

نظر

• با سلام ..دوستان من تو سیدیا یک نرم افزار دانلود کردم بنام syenrgeکه یک ساعت هست تو لاک اسکرینش میاد و حالا اومدم از سیدیا پاکش کردم ولی ببینید چه جوریه و هیچ والپیپری را قبول نمیکنه تو لاک اسکرینش دقیقا باید چکار کنم بتونم اینها را پاکش کنم و هر عکسی خواستم بزارم
                        فایل های پیوست شده

نظر

• گوشی رو ریبوت کردین؟!؟ ممکنه برنامه های دیگه ای که با اون برنامه نصب شدن پاک نشدن و دارن مشکل ایجاد میکنن

نظر

• دوستان عزیز سلام
                            کمک
                            وقتی تو سیدیا میرم ی تصویر 3*4 گوشه بالا سمت چپ میاد و هیچ گزینه ای رو نمیشه بزنن.
                            توییک calllock رو ک نصب کردم بعد از ریست گوشی اینجور شد.
                            دلمم نمیاد فرمت کنم گوشی رو .حال نصب اون همه برنامه و چیزای دیگه رو ندارم.

خواهش میکنم کمکم گنین.
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط glassheart نمایش پست ها
                              دوستان عزیز سلام
                              کمک
                              وقتی تو سیدیا میرم ی تصویر 3*4 گوشه بالا سمت چپ میاد و هیچ گزینه ای رو نمیشه بزنن.
                              توییک calllock رو ک نصب کردم بعد از ریست گوشی اینجور شد.
                              دلمم نمیاد فرمت کنم گوشی رو .حال نصب اون همه برنامه و چیزای دیگه رو ندارم.

خواهش میکنم کمکم گنین.
                              ممنون
                              home & power رو نگه داريد گوشي كه ري استارت شدو ارم اپل كه اومد اون 2 كليد رو رها كرده و ولوم بالا رو نگه داريد تا گوشي بالا بياد بعد بريد به سيديا و اون برنامه رو پاك كنيد
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام سیدیای من توی دیتابیس ارور میده اینم متنشه
                                Wow you exceeded the number of package names this apt is capable of

Problem with mergelist

The package lists or status file could not be parsed or opened

نظر

صبر کنید ..
                                X