اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرسی از همگی که جواب دادید خسته نباشید واقعاً؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• سلام
      میدونم این سوالم مربوط به این تاپیک نیست ولی هر چه گشتم توی انجمن تاپیک مربوطه را نیافتم!
      میخواستم بپرسم آیا میشه مثلا اپ هایی را که توسط آیتونز دریک سیستم دانلود کرده ایم به یک آیتونز دیگری در یک سیستم دیگر انتقال داد؟

نظر

• دوستان با گیفت کارت آیتونز میشه از سیدیا خرید کرد؟
        اگه سوالم احمقانه هست ببخشید

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
          دوستان با گیفت کارت آیتونز میشه از سیدیا خرید کرد؟
          اگه سوالم احمقانه هست ببخشید

خير نميشه
          حساب فعال آمازون يا Paypal

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• image.jpg
            سلام
            من روی ios 6 , mywi 4 نصب کردم . الان که می خوام پاکش کنم این پیغام رو میده و پاک نمیکنه . اگر کسی میتونه کمک کنه و بگه چه کار میشه کرد ، ممنون .
            درضمن الان mywi 6 روهم خریدم ولی اون رو هم نصب نمیکنه .

نظر

• سلام امروز يه مشكل نسبتا عجيبي واسه سيديا بوجود اموده اون هم اين كه ريفرش نميشه اين هم عكس ImageUploadedByTapatalk1386688940.722408.jpg

Sent from my iPhone4 using Tapatalk٢

نظر

• سلام من گوشیم بعد از نصب نرم افزار call record را از سورس cydia.vn نصب کردم گوشی یکسر ریست می شود باید چکار کنم با ولوم بالا+هوم+پاور دستگاه رو خاموش کردم دوباره روشن کردم دوباره همین مشکله داره کمک کنید گوشی 4اس نسخه 5.0.1

نظر

• درود بر شما
                  برنامه chrome download manager رو از سیدیا نصبیدم چون کروم داشتم بهدش مرورگر کروم رو پاک کردم الانم میخوام chrome download manager روًپاک کنم که وقتی سرچ میکنم میاد اما کنار هیچکدومش تیک نخورده که نصب شده؟!
                  راهی هیت بجز خود سیدیا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aligfx نمایش پست ها
                    درود بر شما
                    برنامه chrome download manager رو از سیدیا نصبیدم چون کروم داشتم بهدش مرورگر کروم رو پاک کردم الانم میخوام chrome download manager روًپاک کنم که وقتی سرچ میکنم میاد اما کنار هیچکدومش تیک نخورده که نصب شده؟!
                    راهی هیت بجز خود سیدیا؟

برو تو سیدیا
                    اون پایین manage رو بزید
                    سپس تو سه تا گزینه که میاد pakages رو بزن
                    اونجا چیزایی که نصب کردی رو میتونی حذف کنی

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط yoyo1200 نمایش پست ها
                    سلام من گوشیم بعد از نصب نرم افزار call record را از سورس cydia.vn نصب کردم گوشی یکسر ریست می شود باید چکار کنم با ولوم بالا+هوم+پاور دستگاه رو خاموش کردم دوباره روشن کردم دوباره همین مشکله داره کمک کنید گوشی 4اس نسخه 5.0.1
                    به safe mod برو و اون برنامه رو حذف کن
                    گوشی رو خاموش کن
                    وقتی زدی روشن بشه دکمه افزایش صدا رو نگه دار تا زمانی که روشن شد
                    میره سیف مود

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط egbal نمایش پست ها
                    سلام امروز يه مشكل نسبتا عجيبي واسه سيديا بوجود اموده اون هم اين كه ريفرش نميشه اين هم عكس [ATTACH]17953[/ATTACH]

Sent from my iPhone4 using Tapatalk٢
                    گوشیتون تو حالت سیف مود هست
                    به حالت عادی برید

نظر

• نوشته اصلی توسط javadorganji نمایش پست ها
                      [ATTACH=CONFIG]17952[/ATTACH]
                      سلام
                      من روی ios 6 , mywi 4 نصب کردم . الان که می خوام پاکش کنم این پیغام رو میده و پاک نمیکنه . اگر کسی میتونه کمک کنه و بگه چه کار میشه کرد ، ممنون .
                      درضمن الان mywi 6 روهم خریدم ولی اون رو هم نصب نمیکنه .
                      کسی نمیدونه من باید چه کار کنم ؟ از تو safe mod هم پاک نمیشه !

نظر

• من کار با cydia بلد نیستم
                        وقتی برنامهzephyr رو از تو سرچ پیدا می کنم برام پولی هست گزینه نصب نداره
                        گوشیم iphone 5 "هست
                        و سوال بعدیی اینکه sms delivary برای iphone 5 وجود نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadorganji نمایش پست ها
                          کسی نمیدونه من باید چه کار کنم ؟ از تو safe mod هم پاک نمیشه !
                          دوست عزیز منم my3g رو نصب کردم اما همین مشکل تورو دارم معلوم نیست چطوری پاک میشه کسی هم جواب مارو نمیده همه در فکر ios 7 خریدن آیفون 5s و هنگ کردناش و به فکر جیلبریک و دانلود از اپ استور و ریستور به ورژنهای قبلی هستن.دیگه وقتی واسه جواب دادن به اینجور سوالها ندارن،خودت بشین یه طوری پاکش کن
                          سربلند باشی

نظر

• محتویات داخل سیدیا پاک شده و هیچی داخلش نیست باید چیکار کنم. البته گوشی 4 اس ورژن 5.1.1 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                              محتویات داخل سیدیا پاک شده و هیچی داخلش نیست باید چیکار کنم. البته گوشی 4 اس ورژن 5.1.1 هست
                              احتمالا سورس مشکل داری نصب کردید.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
                              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام خب با این جلبریک که اومد واسه کسایی که تا حالا با سیدیا کار نکردن و از سورس و توییک و اینا یه خورده سر درگم میشن یه تاپیک ندارید که بشه فهمید جریان چیه ؟ چی به چیه ؟
                                مثلن الان که جلبریک شده ایا راهی هست واسه اینکه بلوتوث نصب بشه اصلن چه جوری نصب میشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X