اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
    وقتی میخوام سورس رو اضافه کنم میگه (smolk.myrepospace.com)
    verfication error
    time out

الانم خواست ادد کنه میرنه
    warning source

http://www.upload7.ir/images/05433776927395195721.png
    اینم عکس
    ميگه اين سورس ريپورت شده توسط يه بابايي ميگه امكان داره اين سورس مشكلاتي ايجاد كنه به خاطر همين اين پيغام مياد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      درود
      آپدیت برنامه ها رو از خود همون pp25 بگیرید نه از آیتونز. اپسینک هم این مشکل رو حل نمیکنه.
      برنامه هایی هستن که از فایل نصب برنامه ها و تویک های سیدیا بک آپ میگیرن ولی کلا خیلی بهتره هر دستگاهی جدا دانلود و نصب کنه چون اغلب وابسته هایی دارن که همراه برنامه اصلی دانلود و نصب میشه.
      وقتی بعد از نصب پیام ریستارت گوشی یا برگشت به سیدیا میده یعنی درست نصب شده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      سلام و ممنون
      منظورم اینه که یه سری برنامه رو خودم با اپل ایدی خودم نصب کردم و یه سری برنامه دیگه رو با pp25 نصب کردم
      توییکی میخوام که دیگه مشکل بیرون پریدن برنامه های pp25 رو حل کنه و نیاز نباشه که هر بار که از اپ استور استفاده کنم دوباره واسه راه اندازی برنامه های پی پی ۲۵ لازم نباشه به سیستم وصل بشم و مشکل کراش رو با سیستم حل کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من ایپدمو جیلبریک کرده بودم و مشکلی نداشت اما روز بعد به دلیل آزمایشات :دی سیدیا پرید وقتی دوباره جیلبریک کردم سیدیا اومد ولی توییک هایی که نصب کردمو نصب نشده میشناسه و نمیتونم پاکشون کنم.
        میخواستم Appsync رو پاک کنم چون سافاری کرش میکنه راهی هست بشه دستی(با iFile یا iFunbox) پاکش کرد؟؟
        iPad mini ios 7.0.4
        ویرایش توسط Apple. : https://i-phone.ir/forums/member/78650-apple در ساعت 27-12-2013, 04:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple. نمایش پست ها
          سلام دوستان من ایپدمو جیلبریک کرده بودم و مشکلی نداشت اما روز بعد به دلیل آزمایشات :دی سیدیا پرید وقتی دوباره جیلبریک کردم سیدیا اومد ولی توییک هایی که نصب کردمو نصب نشده میشناسه و نمیتونم پاکشون کنم.
          میخواستم Appsync رو پاک کنم چون سافاری کرش میکنه راهی هست بشه دستی(با iFile یا iFunbox) پاکش کرد؟؟
          iPad mini ios 7.0.4
          کسی نیست جواب بده؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط kaivanika نمایش پست ها
            سلام و ممنون
            منظورم اینه که یه سری برنامه رو خودم با اپل ایدی خودم نصب کردم و یه سری برنامه دیگه رو با pp25 نصب کردم
            توییکی میخوام که دیگه مشکل بیرون پریدن برنامه های pp25 رو حل کنه و نیاز نباشه که هر بار که از اپ استور استفاده کنم دوباره واسه راه اندازی برنامه های پی پی ۲۵ لازم نباشه به سیستم وصل بشم و مشکل کراش رو با سیستم حل کنم

این مشکل همیشه بوده چون استفاده نکردم راه حلشو بلد نیستم ولی خب تانگبو این مشکل رو نداره.

.There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
              این مشکل همیشه بوده چون استفاده نکردم راه حلشو بلد نیستم ولی خب تانگبو این مشکل رو نداره.

ینی تانگبو اگه برنامه ها رو از اپ استور مخصوصش دانلنود کنم و بعد برنامه هایی رو هم که با اپل ایدی خودم وانلود کردم باعث نمیشه برنامه های تانگبو کراش بشه و بپره بیرون

نظر

• دوستان من Ifile رو آيپدم نصب کردم ولی احتیاج داره که رجیستر بشه کرکش اومده؟؟؟؟

نظر

• نسخه جدید evasi0n واسم نمیاد و هنوز همون نسخه 0.1 هست میشه راهنماییم کنین؟؟

نظر

• سلام دوستان عزیزم
                    من چندتا توییک نصب کردم روی آیفون 4s آی اوس 7.0.4 و بخوبی نصب شد از خود سیدیا . اما وقتی تمی رو میخواستم که از winterboard نصب کنم اونم نصب شد ولی گوشی ریبوت شد و وقتی بالا اومد آیکون winterboard روی گوشی هم امد و وقتی تم رو تغییر دادم تغییر نکرد که هیچی و توییک هایی رو هم که نصب کردم و تنظیمات گوشیم رو همه از بین برد و ریست کرد . مشکل از سدیا هست یا که از جایی دیگه ؟

نظر

• تا جایی که من اطلاع دارم winterboard جزو برنامه های ناسازگاره و شما باید صبر کنی تا اپدیت شه

نظر

• دوستان شماهم تست كرديد!!!؟؟

نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                        دوستان من Ifile رو آيپدم نصب کردم ولی احتیاج داره که رجیستر بشه کرکش اومده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asemani نمایش پست ها
                          دوستان شماهم تست كرديد!!!؟؟
                          از کدوم سورس نصب کردید ؟
                          از repo.insanelyi.com بگیرید باید درست باشه.

نظر

• سلام دوستان چطوری میتونم بدون ورود به سایدیا سورس پاک کنم؟

نظر

• سلام دوستان چطوری میتونم بدون ورود به سایدیا سورس پاک کنم؟
                              سایدا همین جا هنگ میکنه همچنین گوشی

نظر

• مرسی از خود انجمن حل کردم http://www.i-phone.ir/forums/thread19061.html

نظر

صبر کنید ..
                                X