اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    امروز با وارد شده به cydia یدفعه بهع این ارور وارد شدم..ورژن 6.1.2 و جلبریک 1.5

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امروز با وارد شده به cydia یدفعه بهع این ارور وارد شدم..ورژن 6.1.2 و جلبریک 1.5
      با سلام
      دوست عزیز سیدیا تا 65000 توییک رو میتونه تحمل کنه.خود سورس های اصلی 40000 تا توییک دارن و شما جا دارید تا 25000 توییک با اضافه کردن سورس اضافه کنید.این ارور نشان دهنده ی زیاد بودن تعداد توییک ها است که بر میگرده به سورس های زیاد.شما برای رفع این ارور باید چند سورسی که نیاز ندارید رو حذف کنید.

نظر

• سلام من یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی جایی پیدا نکردم . من حدود 7 ماه پیش ایفون 4اس گرفتم و فروشنده گفت جیلبرک نکن برنامه ارجینال میریزم برنامه ها رو الان دارم اپدیت هم کردم به 6.1.3 مشکلی هم پیش نیامده میخواستم ببینم آیا واقعا برنامه ارجینال ریخته؟؟؟؟ یا کار دیگه ای کرده فقط مشکلی که دارم با اپل ایدی خودش ریخته الان اکه میخوای اپ ها را آپدیت کنی پسوردش رو میخواد باید ببرم پیش خودش راهی نداره بتونم خودم اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

سلام من یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی جایی پیدا نکردم . من حدود 7 ماه پیش ایفون 4اس گرفتم و فروشنده گفت جیلبرک نکن برنامه ارجینال میریزم برنامه ها رو الان دارم اپدیت هم کردم به 6.1.3 مشکلی هم پیش نیامده میخواستم ببینم آیا واقعا برنامه ارجینال ریخته؟؟؟؟ یا کار دیگه ای کرده فقط مشکلی که دارم با اپل ایدی خودش ریخته الان اکه میخوای اپ ها را آپدیت کنی پسوردش رو میخواد باید ببرم پیش خودش راهی نداره بتونم خودم اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_saberi نمایش پست ها
          سلام من یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی جایی پیدا نکردم . من حدود 7 ماه پیش ایفون 4اس گرفتم و فروشنده گفت جیلبرک نکن برنامه ارجینال میریزم برنامه ها رو الان دارم اپدیت هم کردم به 6.1.3 مشکلی هم پیش نیامده میخواستم ببینم آیا واقعا برنامه ارجینال ریخته؟؟؟؟ یا کار دیگه ای کرده فقط مشکلی که دارم با اپل ایدی خودش ریخته الان اکه میخوای اپ ها را آپدیت کنی پسوردش رو میخواد باید ببرم پیش خودش راهی نداره بتونم خودم اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

خب این که اپل ایدی فروشنده رو میخواد این خودش به معنیه اینه که برنامه ها اورجیناله.
          چون با اکانت اون شخص برنامه ها خریداری شده شما فقط با داشتن پسوورد فوشنده میتونید برنامه هارو اپدیت کنید.
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام. بچه ها يه مشكل دارم اگه كسي ميدونه چيه و چيكارش بايد بكنم ممنون ميشم راهنماييم كنه.يه iphone 5 دسته دو گرفتم٦.٠.١ بود.جيلبريك هم بود.بعد چون نميشد آپديتش كرد چون ٦.١.٣ جيلبريك نميشه از تو خود ستينگ ريستش كردم.هرچي صبر كردم ريست نشد ومجبور شدم خاموش روشنش كنم.فكردم چون جيلبريكه نميشه،رفتم كل برنامه هاي سايديا رو پاك كردم از جمله خود evosion.بعد ك ريست شدو اومد بالا ريستور شده بود ولي ديگه جيلبريك نميشه،يعني ميشه ولي سايديا رو نمياره. كسي ميدونه مشكل چيه؟لطفا پيغام خصوصي كنيد كه ببينم. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Sba نمایش پست ها
              سلام. بچه ها يه مشكل دارم اگه كسي ميدونه چيه و چيكارش بايد بكنم ممنون ميشم راهنماييم كنه.يه iphone 5 دسته دو گرفتم٦.٠.١ بود.جيلبريك هم بود.بعد چون نميشد آپديتش كرد چون ٦.١.٣ جيلبريك نميشه از تو خود ستينگ ريستش كردم.هرچي صبر كردم ريست نشد ومجبور شدم خاموش روشنش كنم.فكردم چون جيلبريكه نميشه،رفتم كل برنامه هاي سايديا رو پاك كردم از جمله خود evosion.بعد ك ريست شدو اومد بالا ريستور شده بود ولي ديگه جيلبريك نميشه،يعني ميشه ولي سايديا رو نمياره. كسي ميدونه مشكل چيه؟لطفا پيغام خصوصي كنيد كه ببينم. ممنون
              چون 5 هست هیچ کاری نمیشه کرد یا همین طوری استفاده کنید یا ریستور کنید به 6.1.3 و بدون جیلبریک استفاده کنید
              Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان ببخشید من bitesms رو نصب کردم ولی اس ام اس که واسم میاد و داخل خود برنامه به شماره میندازه و به اسم داخل دفترچه تلفنم نشون نمیده؟میدونید چطور درست میشه؟

نظر

• سلام دوستان من امروز وارد Cydia شدم همش میره برای لود و در آخر این پیغام رو میده! لطفاً راهنمایی بفرمایید:

نظر

• نوشته اصلی توسط Markus نمایش پست ها

سلام دوستان من امروز وارد Cydia شدم همش میره برای لود و در آخر این پیغام رو میده! لطفاً راهنمایی بفرمایید:

پست 1772 همین تاپیک رو بخونید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                      دوستان ببخشید من bitesms رو نصب کردم ولی اس ام اس که واسم میاد و داخل خود برنامه به شماره میندازه و به اسم داخل دفترچه تلفنم نشون نمیده؟میدونید چطور درست میشه؟
                      دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                        دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
                        شماره رو با +98 وارد کن ببین خوب میشه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                          شماره رو با +98 وارد کن ببین خوب میشه یا نه؟
                          انجام دادم ولی نشد.جالب اینجاست که تو سایت زیر تو پست اول خط آخر فکر کنم نوشته همون دفعه اول که نصب میکنی میپرسه میخواید با دفترچه تلفن سینک بشه یا نه و دیگه بعد اون هرچند بار دیگه هم نصبش کنیم دیگه این سوال رو نمیپرسه!اونوقت نمیدونم تکلیف اون هایی که برای دفعه اول اشتباهی نه رو زدن باید چیکار کنن؟!

[K] biteSMS 7.2 - Archive - xSellize

نظر

• سلام
                            آقا من تازه جلبریک کردم . حالا که میخوام تو Cydia سورس اضافه کنم، گزینه ای به نام Manage اون پایین نداره !!!
                            اون پایین گزینه های :
                            Cydia--Section--Changes--Installed--Sources--Search
                            توی Sources هم گزینه ای برای Add کردن نیست!
                            ممنون میشم راهنماییم کنید.
                            ویرایش توسط Rize_Mize : https://i-phone.ir/forums/member/41481-rize_mize در ساعت 13-04-2013, 11:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Rize_Mize نمایش پست ها
                              سلام
                              آقا من تازه جلبریک کردم . حالا که میخوام تو Cydia سورس اضافه کنم، گزینه ای به نام Manage اون پایین نداره !!!
                              اون پایین گزینه های :
                              وقتی روی سورس میزنید بالا سمت راست نوشته EDIT و وقتی اونو میزنید همونجا البته سمت چپ گزینه ی Add اضاف میشه.
                              امتحان کردید این راه رو؟
                              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط Rize_Mize نمایش پست ها
                                سلام
                                اون پایین گزینه های :
                                شما تو قسمت Sources بروید و edit را بزنید و بعد ازآن add را بزنید و آدرس سورس را وارد کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X