اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
    - - - - - - - - - -

1 بار گوشي رو ري بوت كن بعدش از گزينه changes سيديا رو رفرش كن سيديا اينستالر رو ري اينستال كن
    ریبوت هم کردم باز درست نشد ...راهی داره که سیدیا رو کلا پاک کرد بعد دوباره نصبش کرد؟

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
      ریبوت هم کردم باز درست نشد ...راهی داره که سیدیا رو کلا پاک کرد بعد دوباره نصبش کرد؟
      اين ميشه جيلبريك دوباره!
      دوباره جيلبريك كن ببين حل ميشه!

نظر

• دوستان چرا موقع آپدیت با نصب سورس یا توییک چنین اروری میده به نظرتون مشکل از کجاست؟ تمامی کارها کردم
        گوشی رو ریبوت کردم.
        نتورک هم ریستش کردم.

- - - - - - - - - -

دوستان چرا موقع آپدیت با نصب سورس یا توییک چنین اروری میده به نظرتون مشکل از کجاست؟ تمامی کارها کردم
        گوشی رو ریبوت کردم.
        نتورک هم ریستش کردم.

نظر

• سلام..

من یک آیفون 4 لاک فکتوری دارم که 5.0.1 است و فریم ور 4.11.08 بوده.... قبل از این که آنلاک کنم یک سخت افزار کوچک به نام gmate خریدم و سیم کارتم را داخل اون میگذاشتم ولی بعد از آنلاک کردن دیگه به دردم نخورد.... تا اینکه تصمیم گرفتم سیم کارت ایرانسل امو بعد از مدت ها داخلش بگذارم.... در سیدیا وقتی آپگرید کردم (gmate ) رو بعد از reload کردن spring board 'گوشیم دیگه بالا نمیاد.... روی آرم اپل گیر کرده.

از متخصصین خواهش میکنم هرچه سریع تر راهنماییم کنید

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hajibabaie نمایش پست ها
            سلام..

من یک آیفون 4 لاک فکتوری دارم که 5.0.1 است و فریم ور 4.11.08 بوده.... قبل از این که آنلاک کنم یک سخت افزار کوچک به نام gmate خریدم و سیم کارتم را داخل اون میگذاشتم ولی بعد از آنلاک کردن دیگه به دردم نخورد.... تا اینکه تصمیم گرفتم سیم کارت ایرانسل امو بعد از مدت ها داخلش بگذارم.... در سیدیا وقتی آپگرید کردم (gmate ) رو بعد از reload کردن spring board 'گوشیم دیگه بالا نمیاد.... روی آرم اپل گیر کرده.

از متخصصین خواهش میکنم هرچه سریع تر راهنماییم کنید

با تشکر
            home&power رو 10 ثانیه بگیر ارم اپل که اومد اون ها رو رها کن و کلید ولوم بالا رو بگیر تا گوشی بالا بیاد بعد برو داخل سیدیا و اون نرم افزار رو پاک کن
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• با تمام وجود از شما سپاسگذارم.... جواب داد.... بی نهایت ممنون.

نظر

• سلام

میگم من داشتم چند تا برنامه از سایدیا پاک میکردم که گوشی ریسپرینگ شد و سایدیا و اکتیویتور و غیره پریدن ولی خب بازی ها و اپلیکیشن هام هستن..
                من shsh مختلفی داشتم که زیاد مهم نیست برام و ورژن فعلی گوشی من 5.1.1 است.

حالا من میخوام اصلا گوشی رو ریست کنم که بازی ها و برنامه ها و کلا همه چیزم به غیر از اسمس ها و کونتک هام بپره...باید کودوم ریست رو بزنم از گوشی؟؟
                آیا روی ورژن 5.1.1 میمونه یا چون قبلا به 6.0.1 آپدیت کردم به اون تبدیل میشه؟ جیلبریکش میپره دیگه هان؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                  سلام

میگم من داشتم چند تا برنامه از سایدیا پاک میکردم که گوشی ریسپرینگ شد و سایدیا و اکتیویتور و غیره پریدن ولی خب بازی ها و اپلیکیشن هام هستن..
                  من shsh مختلفی داشتم که زیاد مهم نیست برام و ورژن فعلی گوشی من 5.1.1 است.

حالا من میخوام اصلا گوشی رو ریست کنم که بازی ها و برنامه ها و کلا همه چیزم به غیر از اسمس ها و کونتک هام بپره...باید کودوم ریست رو بزنم از گوشی؟؟
                  آیا روی ورژن 5.1.1 میمونه یا چون قبلا به 6.0.1 آپدیت کردم به اون تبدیل میشه؟ جیلبریکش میپره دیگه هان؟؟
                  چون جلبريك هست نميتونيد ريست كنيد اگه ريست كنيد گوشي هنگ ميكنه تنها راه ري استور هست. اگه shsh از 5.1.1 داريد ميتونيد طبق اموزشها ري استور كنيد به 5.1.1

نظر

• خب من تو سیدیام shsh بوده...ولی الان کلا هیچی ندارم.بکاپ هم ندارم و ...!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                      خب من تو سیدیام shsh بوده...ولی الان کلا هیچی ندارم.بکاپ هم ندارم و ...!!
                      با برنامه tinyumbrela ميتونيد shsh هارو بگيريد

نظر

• سلام دوستان
                        راستش یه مشکلی داره سیدیا در دیوایس من iphone 5 هست
                        هر چیزی رو که میخوام نصب کنم با ارور زیر مواجه میشم ممنون میشم اگر که راهنماییم کنید

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

نوشته اصلی توسط amir.movafagh نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          راستش یه مشکلی داره سیدیا در دیوایس من iphone 5 هست
                          هر چیزی رو که میخوام نصب کنم با ارور زیر مواجه میشم ممنون میشم اگر که راهنماییم کنید
                          برای شلوغی سرور می باشد ، بعداً امتحان کنید.

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

سوال داشتم

بنده از دیشب که ججیل 6.1 اومده جیل کردم اما با اد کردن سورس ها مشکل دارم

دیشب که فکر کردم به دلیل ترافیک بالای بعد از معرفی جیلبریک هست که سورس ها با مشکل اد میشه ولی الان از صبح هم همینطوره

سورس xsellize به طور کامل دانلود شد اما سایر سورس ها یا نصفه پکیجشون دانلود میشه یا دانلود میشه ولی داخل اون سورس ها چیزی نیست

میخواستم بدونم مشکل از سایدیا منه یا سایر دوستان هم دیشب و امروز این مشکل رو دارن؟

ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 05-02-2013, 11:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                              با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

سوال داشتم

دیشب که فکر کردم به دلیل ترافیک بالای بعد از معرفی جیلبریک هست که سورس ها با مشکل اد میشه ولی الان از صبح هم همینطوره

سورس xsellize به طور کامل دانلود شد اما سایر سورس ها یا نصفه پکیجشون دانلود میشه یا دانلود میشه ولی داخل اون سورس ها چیزی نیست

میخواستم بدونم مشکل از سایدیا منه یا سایر دوستان هم دیشب و امروز این مشکل رو دارن؟
                              سلام

1 بار سیدیا رو refresh کنید و بعد cydia installer رو پیدا کنید و reinstall کنید. ببینید مشکل رفع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                                با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم

سوال داشتم

ممنون بله این کار رو یک بار انجام دادم

و ابن رو هم بگم این دفعه دوم هست که ریستور میکنم و جیل میکنم و باز هم این مشکل هست

الان تصویر سایدیا رو قرار دادم تا بهتر متوجه بشید
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X