اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ببخشید من وقتی میخوام یک برنامه بخرم اونجایی که مینویسه install فقط لود میشه و هر چقدر منتظر میمونم نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط asdf1368 نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید من وقتی میخوام یک برنامه بخرم اونجایی که مینویسه install فقط لود میشه و هر چقدر منتظر میمونم نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون
      بعضی وقت بخاطر مشکل اینترنت اینجوری میشه.شما اگه با یه وایرلس دیگه امتحان کنین مشکلتون حل میشه.من به شخصه روش دیگه ای دارم اگه خواستین تا بگم بهتون

نظر

• حالا با چیز پی ان وارد شدم درست شد اما اخرش یک خطای قرمزمیده حالا شما لطفا روشتون رو بگید

نظر

حالا با چیز پی ان وارد شدم درست شد اما اخرش یک خطای قرمزمیده حالا شما لطفا روشتون رو بگید
          شما برنامه sbsettings رو از سیدیا نصب کنید.بعد از داخل notification در settings گوشی برنامه sbsettings رو اضاف کنید.تا وقتی از بالای صفحه به پایین میکشین برنامه sbsettings که یه سری میانبر هست نمایش داده شود.
          حالا اینترنت را قطع کن(چه وایرلس چه gprs).بعد وارد سیدیا شو برنامه ای رو که میخوای بخری رو انتخاب کن.بعدش install رو بزن.بعدش بالای صفحه گزینه confirm که ظاهر شد از بالای صفحه به پایین بکش تا sbsettings که گفتم ظاهر بشه.
          از اونجا میتونی اینترنتت (چه وایرلس چه gprs ) رو بدون اینکه از سیدیا خارج بشی رو نصب کنی.من این کار رو بارها انجام دادم و جواب گرفتم.تو هیچ سایتی هم آموزشش رو ندیدم.خودم این روشو ساختم.امیدوارم به صورت کامل متوجه شده باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
            شما برنامه sbsettings رو از سیدیا نصب کنید.بعد از داخل notification در settings گوشی برنامه sbsettings رو اضاف کنید.تا وقتی از بالای صفحه به پایین میکشین برنامه sbsettings که یه سری میانبر هست نمایش داده شود.
            حالا اینترنت را قطع کن(چه وایرلس چه gprs).بعد وارد سیدیا شو برنامه ای رو که میخوای بخری رو انتخاب کن.بعدش install رو بزن.بعدش بالای صفحه گزینه confirm که ظاهر شد از بالای صفحه به پایین بکش تا sbsettings که گفتم ظاهر بشه.
            از اونجا میتونی اینترنتت (چه وایرلس چه gprs ) رو بدون اینکه از سیدیا خارج بشی رو نصب کنی.من این کار رو بارها انجام دادم و جواب گرفتم.تو هیچ سایتی هم آموزشش رو ندیدم.خودم این روشو ساختم.امیدوارم به صورت کامل متوجه شده باشید
            ممنون کاملا توجه شدم این رو انگار قبلا توی همین فروم خوندم بازم ممنون. حالا یک چیز عجیب من میخواستم ایربلو رو بخرم قبلا نخریده بودمش الان اومدم نسخه کرکش رو حذف کردم و اومدم نصب کنم دیدم که نوشته خریداری شده در حالی که نخریده بودمش شما نمیدونید چطوری بوده الان من نصب کردم خیلی عالیه:d
            ویرایش توسط asdf1368 : https://i-phone.ir/forums/member/62754-asdf1368 در ساعت 14-08-2012, 10:51 AM

نظر

سلام دوستان ببخشید من وقتی میخوام یک برنامه بخرم اونجایی که مینویسه install فقط لود میشه و هر چقدر منتظر میمونم نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون
              Reset Network بزنین شاید درست شد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 14-08-2012, 10:49 AM

نظر

ممنون کاملا توجه شدم این رو انگار قبلا توی همین فروم خوندم بازم ممنون. حالا یک چیز عجیب من میخواستم ایربلو رو بخرم قبلا نخریده بودمش الان اومدم نسخه کرکش رو حذف کردم و اومدم نصب کنم دیدم که نوشته خریداری شده در حالی که نخریده بودمش شما نمیدونید چطوری بوده الان من نصب کردم خیلی عالیه:d
                وقتی حذفش کردی یه ریبوت کن باید دوباره امتحان کن

نظر

• سلام
                  دوستان میخواستم بدونم نحوه استفاده از برنامه xbackup چطوری هست .
                  من میخوام الان آیپد رو ریستور کنم به یه فریمور جدید ولی نمیدونم چطوری میتونم بک آپ هایی رو که از سیدیا گرفتم نگه دارم تا بعد ار ریستور اونا رو هم ریستور کنم
                  کسی میتونه کمک کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AppleII نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان میخواستم بدونم نحوه استفاده از برنامه xbackup چطوری هست .
                    من میخوام الان آیپد رو ریستور کنم به یه فریمور جدید ولی نمیدونم چطوری میتونم بک آپ هایی رو که از سیدیا گرفتم نگه دارم تا بعد ار ریستور اونا رو هم ریستور کنم
                    کسی میتونه کمک کنه؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread18098.html

نظر

• سلام.من ایپدم را جلبریک کردم.یکی 2 روز خوب بود برنامه کیبورد فارسی نصب کردم از روی سیدیا.الان که روشنش میکنم فاصله ایکوناش زیاد شده و داخله ایکوناش نمیره.چیز خاصیم از روی سیدیا نصب نکردم .باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• اون برنامه ای که از سیدیا نصب کردید ناسازگار بوده با ifunbox از تو کامپیوتر پاکش کنید و یه بار خاموش روشن کنید
                        واسه کیبرد فارسی هم enable persian keyboard رو نصب کنید بعدا

نظر

• آقا من اشتباهی سیدیارو پاک کردم.چیکار کنم دوباره بیادش؟

نظر

• باید ادرسش رو داشته باشید و تو سیدیا دوباره اضافش کنید

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید گوشی بنده آیفون 4s است بعد از جیلبریگ sms هایم باز نمی شود ممنون می شوم راهنمایی کنید

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran2850 نمایش پست ها
                                با عرض سلام و خسته نباشید گوشی بنده آیفون 4s است بعد از جیلبریگ sms هایم باز نمی شود ممنون می شوم راهنمایی کنید

با تشکر
                                با ریبوت حل نشد ؟ بعد از جیلبریک برنامه ای هم از سیدیا نصب کردین ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X