اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه سورس پاک کردمحل شد. خیلی ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط iman0 نمایش پست ها
      یه سورس پاک کردمحل شد. خیلی ممنون .
      برای تشکر از دکمه ی تشکر استفاده کنید
      ممنون

نظر

• سلام
        بهترین سورس برای فعال کردن دلیوری توی آیفون4 ورژن 6.0.1 چه سورسی هست؟
        از سورس انجمن نتونستم نصب و فعالش کنم.
        خواهشا یه سورس خوب و بی عیب معرفی کنید
        مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
          سلام
          بهترین سورس برای فعال کردن دلیوری توی آیفون4 ورژن 6.0.1 چه سورسی هست؟
          از سورس انجمن نتونستم نصب و فعالش کنم.
          خواهشا یه سورس خوب و بی عیب معرفی کنید
          مرسی
          از این سورس نصب کنید
          البته تعدادی برنامه هم با این توییک روی دیوایس نصب میشه. اگر لازم داشتید براتون همین جا آپلود میکنم.

iPhoneDelivery.Advinux.com/iOS6

فایل های پیوست شده
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 19-05-2013, 10:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            از این سورس نصب کنید
            البته تعدادی برنامه هم با این توییک روی دیوایس نصب میشه. اگر لازم داشتید براتون همین جا آپلود میکنم.

iPhoneDelivery.Advinux.com/iOS6

ممنونم دوست عزیز
            فقط متوجه اینکه گفتید براتون آپلود کنم نشدم!
            اگه این سورسی که گذاشتید اد کنم و توییک آیفون دلیوری رو از توش نصب کنم کافی نیست ؟ یا نیاز به برنامه جداگانه داره ؟
            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
              ممنونم دوست عزیز
              فقط متوجه اینکه گفتید براتون آپلود کنم نشدم!
              اگه این سورسی که گذاشتید اد کنم و توییک آیفون دلیوری رو از توش نصب کنم کافی نیست ؟ یا نیاز به برنامه جداگانه داره ؟
              مرسی
              خواهش میکنم
              منظور از آپلود این بود که چون قبلا سعی در نصب کردن این توییک داشتید احتمال دادم که تعدادی از این برنامه های جانبی روی دیوایس شما نصب شده باشه
              به همین خاطر گفتم که تمام فایلهای مربوط به این توییک رو براتون آپلود کنم. کلا برخی توییک ها به همراه خودشون برنامه های دیگری هم نصب میکنند به همین خاطر من تمام توییکهایی که روی دیوایس خودم نصب میکنم را بصورت کامل و مجزا روی سیستم ذخیره میکنم تا در صورت نیاز خودم و سایر دوستان از آن استفاده کنم و یا در صورت نیاز به حذف از روی دیوایس بطور کامل حذف کنم.
              اگر تا الان هم به هیچ وجه روی دیوایستون نصب نکردید موقع نصب از این سورس تمام برنامه ها بطور کامل روی دیوایس شما نصب میشه و نیازی به نصب برنامه اضافی نیست.

نظر

• دوستان از برم افزار7.5 bitesms استفاده میکنم. تم برای quickreply این نرم افزار نیست ؟ واقعا تمش زشته میخوام مثل بنر فابریکش ابی باشه.دوم اینکه ایا مرجعی نیست اموزش تنظیماتش رو گذاشته باشه؟اگر خارجی هم باشه مشکلی نیست بعضی چیزاش نمیفهمم مال چی هستن؟اینا:
                Override send method
                در قسمت quick compose دو گزینه mark all read و dim when done
                در قسمت more stuff تب smileys چند تا گزینه داره تفوت هاشونو نمیفهمم
                در قسمت more stuff تب accent / diacritics

نظر

• سلام من برنامه nitrous رو ازcydiastore خريدم ولي هنگام نصب اين برنامه و خيلي از برنامه ها ارور can't configure pre-depended dpkg for gerp probably dependency cycle رو ميگيرم لطفا كمك كنيد

نظر

• با چیز پی ان نصب کنید
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• ممنون .ولي جواب نميده خيلي از برنامه ها كه پيشنيازشون اين gerp هست با اين ارور مواجه ميشم من الان ميخوام برنامه mms رو هم يخرم ولي ميترسم مث اين نصب نشه اگه راه ديگه ايي داريد بگيد

نظر

• سایدیام طول میکشه تا لود بشه از چی میتونه باشه !!!!

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                        Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                          سایدیام طول میکشه تا لود بشه از چی میتونه باشه !!!!

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                          Tapatalk
                          میتونه از سرعت اینترنت و تعداد زیاد سورس ها و پکیج های داخلش باشه
                          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 21-05-2013, 09:46 PM
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• من اين مشكلو دارم آپلود عکس رایگان و دائمی » مشاهده تصویر » img_2776.png

نظر

• سلام
                              دوستان دقت داشته باشند که در این چند روزه بخاطر مشکلات نت برخی از سرورهای سورسها با مشکل مواجه و کامل لود نمی شوند.
                              امروز با اینکه فقط 9 سورس روی دیوایس خودم نصب کردم باز هم با مشکل لود شدن مواجه شدم و باز هم همان سورسی که پیام میداد رو حذف کردم .... که مشکل حل شد
                              الان دوباره همان سورس را دوباره اد کردم..... زیاد به اینگونه خطاها حساسیت نشون ندید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                                شما در حین اضافه کردن سورس با این خطا مواجه میشوید.
                                این مشکل از نت هستش. سورس را حذف کنید و در ساعات مختلف دیگر باز هم امتحان کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X