اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام...دوستان من برنامه ی overflow رو که ایکون های پایینی ایفونو سه بعدی میکنه از سیدیا نصب کردم بعد اون وارد سیدیا میشم کوچیک شده و نمیتونم برم پاکش کنم چیکار کنم که پاک بشه؟و سیدیا درس بشه؟??

نظر

• سلام دوستان بعد از جيلبرك وقتي تم لاك اسكين نصب ميكنم اگه ميس كال داشته باشم روي لاك اسكين نشون نميده 4s 6.1

نظر

• سلام دوستان.خدا قوت.
        ی برنامه هست ک همزمان رو برنامه میری و کلید هوم رو میزنی سایز برنامه رو نشون میده
        اسم برنامه چیه؟
        یه سوال دیگه داشتم
        جایگزین برنامه های زیر برای 6.1 چیه؟
        folderenhader
        power icon
        Protecti
        Gridlock
        sleepfx
        با احترام

نظر

• با سلام به 6.1 ابدیت کردم ایفون دلیوری ورزن 6.0.19 رو نصب کردم ولی مشکل داره اس ها send نمیشه انتن میپره چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
            با سلام به 6.1 ابدیت کردم ایفون دلیوری ورزن 6.0.19 رو نصب کردم ولی مشکل داره اس ها send نمیشه انتن میپره چکار کنم؟
            توییک رو پاک کنید دوباره نصب کنید اگه تونستید دستی نصبش کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
            با سلام...دوستان من برنامه ی overflow رو که ایکون های پایینی ایفونو سه بعدی میکنه از سیدیا نصب کردم بعد اون وارد سیدیا میشم کوچیک شده و نمیتونم برم پاکش کنم چیکار کنم که پاک بشه؟و سیدیا درس بشه؟??
            دوست عزیز با برنامه ی ifunbox پاکش کن !

نظر

• عزیزان راهی برای ادد کردن سورس های پیش فرض سیدیا هست ؟ بعد از پاک شدن ؟

مثل BigBoss

نظر

• سلام نمیدونم یهو چرا همه پکیجهای داخل سدیام خالی شده سورسها سر جاشونه ولی هیچ برنامه و پکیجی توش نیست

نظر

• چرا سدیا به اینترنت وصل نمیشه همه جای گوشیم اینترنت داره جز سدیا باید چیکارش کنم ببخشید اینقده قر میزنم؟

نظر

• سلام من نيو آيپد دارم به ٦.١ آپگريد و جلبريك كردم الان در اتصال به واي فاي مشكل دارم قبلا يك بار پسورد واي فاي مودمم رو ميدادم هميشه ميشناخت اما الان هر با كه با نت كار نميكنم چند دقيقه يا ريستارت ميكنم دوباره بايد برم تو ستينگ بزنم نت ورك رو سرچ كنه تا مودمم رو بشناسه و دوباره پسورد بدم يعني تو حافظش نميمونه كسي همچين مشكلي داشته؟ دوباره جلبريك كنم خوب ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nn7710nn نمایش پست ها
                      سلام من نيو آيپد دارم به ٦.١ آپگريد و جلبريك كردم الان در اتصال به واي فاي مشكل دارم قبلا يك بار پسورد واي فاي مودمم رو ميدادم هميشه ميشناخت اما الان هر با كه با نت كار نميكنم چند دقيقه يا ريستارت ميكنم دوباره بايد برم تو ستينگ بزنم نت ورك رو سرچ كنه تا مودمم رو بشناسه و دوباره پسورد بدم يعني تو حافظش نميمونه كسي همچين مشكلي داشته؟ دوباره جلبريك كنم خوب ميشه؟
                      یک بار ریست نتورک کنید اگه درست نشد دوباره ریستور و جیلبرک کنید.

نظر

• سلام دوستان.خدا قوت.
                        ی برنامه هست ک همزمان رو برنامه میری و کلید هوم رو میزنی سایز(حجم) برنامه رو نشون میده
                        اسم برنامه چیه؟
                        یه سوال دیگه داشتم
                        بعد یک نرم افزار دیگه بود که وقتی عکس میگرفتی پایین هر عکس تاریخ و ساعت میزد.
                        با احترام

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
                          عزیزان راهی برای ادد کردن سورس های پیش فرض سیدیا هست ؟ بعد از پاک شدن ؟

مثل BigBoss
                          کسی نیست جواب مارو بده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Satiani نمایش پست ها
                            کسی نیست جواب مارو بده ؟
                            برید به سیدیا و از more package sources نصب کنید
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام دوستان.خدا قوت.
                              ی برنامه هست ک همزمان رو برنامه میری و کلید هوم رو میزنی سایز(حجم) برنامه رو نشون میده
                              اسم برنامه چیه؟
                              یه سوال دیگه داشتم
                              بعد یک نرم افزار دیگه بود که وقتی عکس میگرفتی پایین هر عکس تاریخ و ساعت میزد.
                              با احترام

نظر

• سوالات و مشکلات Cydia

باسلام خدمت دوستان
                                من يه برنامه نصب كردم هركاري ميكنم remove نميشه
                                چيكار كنم kuaidial

نظر

صبر کنید ..
                                X