اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• http://www.i-phone.ir/forums/thread35558.html

نظر

• درود بر همه دوستان گرامی . من مک رو لپ تاپم نصب کردم اما وقتی بالا میاد این خطا رو میده اگه کسی میدونه ماجرا چیه لطفا کمک کنه
      اون نوار پایین نمیاد (Dock)

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_bahar نمایش پست ها
        درود بر همه دوستان گرامی . من مک رو لپ تاپم نصب کردم اما وقتی بالا میاد این خطا رو میده اگه کسی میدونه ماجرا چیه لطفا کمک کنه
        اون نوار پایین نمیاد (Dock)
        دوست عزیز پیشنهاد میکنم که از آموزش زیر استفاده کنید و همچنین از DVD که در همین آموزش استفاده شده استفاده کنید.

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من hazard 10.6.6i رو روی لپ acer 3810TG نصب کردم ولی برای بوت کردن ویندوز 7 و هکینتاش حتما باید از DVD hazard بالا بیام لطفا راهنمایی کنید چطور بدون استفاده از DVD مک هر دو os رو بالا بیارم . در ضمن مک رو که نصب کردم درایوهای NTFS رو نمی بینه . درایورهای کارت گرافیک و وایرلس و لن رو هم از kext.com دانلود کردم چطوری نصبشون کنم .
          مشخصات سیستم : گرافیک : Ati radeon 4330 / رم 4 G / مادربرد acer

با تشکر ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط sirouss نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من hazard 10.6.6i رو روی لپ acer 3810TG نصب کردم ولی برای بوت کردن ویندوز 7 و هکینتاش حتما باید از DVD hazard بالا بیام لطفا راهنمایی کنید چطور بدون استفاده از DVD مک هر دو os رو بالا بیارم . در ضمن مک رو که نصب کردم درایوهای NTFS رو نمی بینه . درایورهای کارت گرافیک و وایرلس و لن رو هم از kext.com دانلود کردم چطوری نصبشون کنم .
            مشخصات سیستم : گرافیک : Ati radeon 4330 / رم 4 G / مادربرد acer

با تشکر ممنون می شم اگه راهنمایی کنین
            دوست عزیز٫* برای Dual Boot کردن٫ به تاپیک زیر مراجعه کنید.

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

برای نصب Kext ها هم از برنامه Kext Utility یا Kext Beast یا Kext Helper میتونید استفاده کنید.

نظر

• با تشکر از siwaجان عزیز و خسته نباشید خدمت دوستان

hazard 10.6.6i رو می خوام روی pc نصب کنم ، ولی تا میاد نصب بشه ،قبل از صفحه ی اصلی (شکل apple )سیستمم ریستارت می شه . ممنون می شم راهنماییم کنین

مشخصات سیستم :
              Mainboard : Gigabyte H55M-USB 3
              Cpu : Intel core i 3
              Grafics : Onboard intel grafic HD

نظر

با تشکر از siwaجان عزیز و خسته نباشید خدمت دوستان

hazard 10.6.6i رو می خوام روی pc نصب کنم ، ولی تا میاد نصب بشه ،قبل از صفحه ی اصلی (شکل apple )سیستمم ریستارت می شه . ممنون می شم راهنماییم کنین

مشخصات سیستم :
                Mainboard : Gigabyte h55m-usb 3
                cpu : Intel core i 3
                grafics : Onboard intel grafic hd
                دوست عزیز٫ شما مدل کامل پردازشگرتون رو بنویسید.

در ضمن نمیدونم آیا با گرافیک آنبورد کار میکنه یا نه ؟

ولی مادربردتون که مادربرد منم هستش و منم هیچ مشکلی باهاش ندارم.

در ضمن به ورژن بایوس f11 هم آپدیت کنید٫ بد نیست. ( اگر تا حالا آپدیت تکردید. )

نظر

• تمام پست های غیر مرتبط با عنوان تاپیک و همچنین پست های اسپم حذف و تاپیک پاک سازی شد.

لطفا از این پس فقط پست های مرتبط با عنوان تاپیک را اینجا مطرح کنید و همچنین از ایجاد پست های اسپم جلویگیری کنید.

نظر

• با سلام و سپاس فراوان از زحمات جنابعالی

بایوس رو آپدیت کردم ، مشکل ریستارت حل شد ولی الان رو صفحه اصلی (شکل apple) گیر می کنه و نصب نمی شه (جلو نمی ره )

cpu : intel core i 3 /550 / 3.20 GHz

نظر

با سلام و سپاس فراوان از زحمات جنابعالی

بایوس رو آپدیت کردم ، مشکل ریستارت حل شد ولی الان رو صفحه اصلی (شکل apple) گیر می کنه و نصب نمی شه (جلو نمی ره )

cpu : intel core i 3 /550 / 3.20 GHz
                      دوست عزیز، هنگام بوت شدن DVD، دکمه F8 رو زده و وارد صفحه انتخاب بوت بشید. بعدش عبارت زیر رو مستقیما و دقیقا تایپ کنید.

کد HTML:
                      -v -x cpus=1 busratio=24
                      اگر مشکلی پیش اومد، از صفحه ایی که گیر میکنه یه عکس بزارید.

نظر

• siwa جان واقعا ازت ممنونم hazard کاملا نصب میشه و بعد از ریستارت f8 رو می زنم مک نصب شده ولی بالا نمیاد ، احتمال داره مشکل از onbord بودن گرافیک باشه ؟ v- رو هم قبل از بالا اومدن مک زدم ، از جائی که گیر کرده عکس گرفتم اینم عکسش

سپاس از زحماتت

نظر

siwa جان واقعا ازت ممنونم hazard کاملا نصب میشه و بعد از ریستارت f8 رو می زنم مک نصب شده ولی بالا نمیاد ، احتمال داره مشکل از onbord بودن گرافیک باشه ؟ v- رو هم قبل از بالا اومدن مک زدم ، از جائی که گیر کرده عکس گرفتم اینم عکسش

سپاس از زحماتت
                          شما در آپشن های نصب باید تیک گزینه fakesmc رو هم بزنید.

اگر این گزینه رو تیک زدید و بالا نیومد٫*هنگام بوت کردن، عبارت زیر رو تایپ کنید تا در safe mode بیا بالا :

کد HTML:
                          -x

نظر

• با عرض سلام

این گزینه fakesmc توی کاستومایز نیست ( از رو عکسی که در قسمت آموزش نصب hazard زحمتشو کشیدین گذاشتین )، نگاه کردم نبود میشه بگین کجاست؟

نظر

• میشه لطف کنین بگین تو کاستومایز چه گزینه هایی رو باید تیک بزنم ؟ من نسخه ی 10.6.6i رو دارم نصب می کنم

ممنون از راهنماییتون

مشخصات سیستم :
                              Mainboard : Gigabyte H55M-USB 3
                              Cpu : Intel core i 3 550 3.20GHZ
                              Grafics : Onboard intel grafic HD
                              ram : 4 G

نظر

• نوشته اصلی توسط aligamer نمایش پست ها
                                سلام
                                من یک bootloder iboot رو دارم . من دقیقا با این برنامه چطور باید کار کنم . کسی هست یه توضیح کامل بهم بده ؟
                                من روی سی دی رایتش کردم حالا به یه جایی رسیدم چنتا گزینه هست . اگه میشه راهنمایی کنید .
                                قبلش من mac os x snow leopard 10.6.6 رو نصب کردم که بوت نمیشه .
                                کسی نیست ما رو کمک کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X