اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roha1387 نمایش پست ها
    سلام
    من iatkos 10.6.3 رو نصب كردم وبه 10.6.6 هم اپديتش كردم
    در قسمت اينترنت كاستمايز هم گزينه كارت شبكه سيستم من AR 8121 رو هم داره كه تيكش رو زذم . حتي kext مربوط بهش رو هم از سايت kext.com گرفتم و نصب كردم اما با وجود همه اينها باز براي اتصال مشكل داره . در ضمن اين مشكل رو قبل از اپديت هم داشت.
    این kext ها رو به وسیله osx86Tools نصب کن ببین درست نمیشه :
    http://www.i-phone.ir/forums/thread17413.html

نظر

سلام خدمت دوستان
      من iatkos رو روي سيستم خودم نصب كرده ام و به ورژن 10.6.6 هم اپديتش كردم اما براي اتصال به اينترنت adsl مشكل دارم من مودم رو بوسيله شركت محل كارم كه اينترنت رو ارايه كرده كانفيگ كردم و يوزر و پسورد رو در داخل خود مودم وارد كرده ام در واقع كانكشن در داخل خود مودم مي باشد اما با روشن كردن مودم اتصال به اينترنت ايجاد مي شود ودر قسمت network هم چراغ اتصال سبز است ولي صفحات اينترنت باز نمي شود ويا گاهي يه صفحه باز ميشه وديگه صفحه اي باز نميشه در حالي كه همون موقع در ويندوز اتصال مشكلي نداره واينترنت وصل ميشه براحتي صفحات باز ميشه
      كسي از دوستان ميتونه راهنمايي كنه ممنون

درود

لطف کنید یک اکانت ادمین جدید بسازید و اگر از پرت لن اطمینان دارید در اکانت جدید تست کنید

نظر

سلام
        من iatkos 10.6.3 رو نصب كردم وبه 10.6.6 هم اپديتش كردم
        در قسمت اينترنت كاستمايز هم گزينه كارت شبكه سيستم من AR 8121 رو هم داره كه تيكش رو زذم . حتي kext مربوط بهش رو هم از سايت kext.com گرفتم و نصب كردم اما با وجود همه اينها باز براي اتصال مشكل داره . در ضمن اين مشكل رو قبل از اپديت هم داشت.

درایور لنتون

نظر

• سلام دوستان

من تازه مک نصب کردم روی لپ تاپ (sony ns240)
          وقتی فلش مموری یا هارد اکسترنال وصل میکنم بهش هیچ درایوی اضافه نمیکنه در صورتی که هر دو رو میشناسه
          ولی موس کار میکنه مشکلی نداره

میشه کمکم کنید ؟ باید چیکار کنم ؟ در ضمن فرمت فلش مموریم fat هستش و هارد اکسترنال fat32

نظر

• نوشته اصلی توسط mortezamusic نمایش پست ها
            سلام دوستان

من تازه مک نصب کردم روی لپ تاپ (sony ns240)
            وقتی فلش مموری یا هارد اکسترنال وصل میکنم بهش هیچ درایوی اضافه نمیکنه در صورتی که هر دو رو میشناسه
            ولی موس کار میکنه مشکلی نداره

میشه کمکم کنید ؟ باید چیکار کنم ؟ در ضمن فرمت فلش مموریم fat هستش و هارد اکسترنال fat32
            دوست عزیز، شما این برنامه رو نصب کنید، که فعلا بصورت Trail هستش و 15 روز کامل کار میکنه، ببینید مشکلتون حل میشه ؟

لینک دانلود Tuxera NTFS

نظر

• الان هر چیزی که بخوام بریزم باید روی cd یا dvd رایت کنم

کلا این میشکل از چیه ؟

نظر

الان هر چیزی که بخوام بریزم باید روی cd یا dvd رایت کنم

کلا این میشکل از چیه ؟
                دوست عزیز میشه بیشتر شرح بدی ؟

نظر

• خیلی ساده توضیح میدم

وقتی فلش مموری رو به مک نصب می کنی باید درایوش روی دسکتاپ باز بشه ، ولی واسه من باز نمیشه

میخوام بدونم مشکل از چیه ، فرمتش هم fat32 هستش

هارد اکسترنال هم همین مشکل رو داره

نظر

خیلی ساده توضیح میدم

وقتی فلش مموری رو به مک نصب می کنی باید درایوش روی دسکتاپ باز بشه ، ولی واسه من باز نمیشه

دوست عزیز، این برنامه ایی که رو چند پست بالاتر لینکشو دادم، تست کردی ؟ ( تو همین پست هم دوباره میزارمش. )

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                    دوست عزیز، شما این برنامه رو نصب کنید، که فعلا بصورت trail هستش و 15 روز کامل کار میکنه، ببینید مشکلتون حل میشه ؟

لینک دانلود tuxera ntfs

نظر

• این برنامه هم مشکل منو حل نکرد

چون توی مک ntfs فقط حافظه خواندنی میشه و نمیشه روش چیزی ریخت میان از این برنامه استفاده میکنن که بشه از روی مک هم روی اون فایل کپی کرد

ولی مشکل من اینه که اصلا درایو فلش مموری رو باز نمیکنه ، حتی یه بار با خود مک (زمانی که داری مک نصب می کنی) فلش مموری رو به fat فرمت کردم (از اونجا نشون میداد فلش رو) بعد که نصب شد از توی خود محیط مک هم باز میکرد

1بار که به ویندوز 7 وصلش کردم دیگه توی مک درایوشو باز نکرد

نظر

این برنامه هم مشکل منو حل نکرد

چون توی مک ntfs فقط حافظه خواندنی میشه و نمیشه روش چیزی ریخت میان از این برنامه استفاده میکنن که بشه از روی مک هم روی اون فایل کپی کرد

ولی مشکل من اینه که اصلا درایو فلش مموری رو باز نمیکنه ، حتی یه بار با خود مک (زمانی که داری مک نصب می کنی) فلش مموری رو به fat فرمت کردم (از اونجا نشون میداد فلش رو) بعد که نصب شد از توی خود محیط مک هم باز میکرد

1بار که به ویندوز 7 وصلش کردم دیگه توی مک درایوشو باز نکرد
                        دوست عزیز، این سوال ها رو جواب بده، ببینم مشکل میتونه از چی باشه ؛

- با چه نسخه ایی مک رو نصب کردی ؟

- آیا به 10.6.6 یا 10.6.7 آپدیت کردی ؟

- مشخصات مادربردت رو کامل بگو.

- چه kext هایی نصب کردی ؟ ( در هنگام نصب یا بعد از نصب چه درابور ها، یا چه برنامه های سیستم ای رو نصب کردی ؟ ( منظورم kext هستش. ))

نظر

خیلی ساده توضیح میدم

اگه منظور شما نمایش آیکون هست که باید به قسمت تنظیمات Finder مراجعه کنید در غیر این صورت احتمالا مشکل مربوط به kext یو اس بی خواهد بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_f نمایش پست ها
                            اگه منظور شما نمایش آیکون هست که باید به قسمت تنظیمات Finder مراجعه کنید در غیر این صورت احتمالا مشکل مربوط به kext یو اس بی خواهد بود.

این کار رو هم کردم مشکل از اینم نیست

اگه از kext باشه چجوری باید حلش کنم ؟ لپ تاپم sony vaio ns240

نظر

• نوشته اصلی توسط persian.prince نمایش پست ها
                              درایور لنتون

با سلام
                              من درايور لن رو هم نصب كردم ولي باز مشكل داره وگاهي به اينترنت وصل ميشه و راحت كار ميكنه و بعضي وقتها هم اصلا صفحه اي باز نميشه حتي تو قسمت يوتيليتي شبكه هم ازش netstat ميگيرم و بعد چند دقيقه كانكشن اينترنت رو مي شناسه ولي باز هيچ صفحه اي باز نميشه . ضمنا همون لحضه هم اگر برم توي ويندوز اينترنت درست وكامل وصل ميشه.
                              ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

نظر

• سلام
                                من یک bootloder iboot رو دارم . من دقیقا با این برنامه چطور باید کار کنم . کسی هست یه توضیح کامل بهم بده ؟
                                من روی سی دی رایتش کردم حالا به یه جایی رسیدم چنتا گزینه هست . اگه میشه راهنمایی کنید .
                                قبلش من Mac OS X Snow Leopard 10.6.6 رو نصب کردم که بوت نمیشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X