اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط invisible_hs نمایش پست ها
    این کارو کردم ولی تا 93 درصد میره دی وی دی می سوزه
    از سیب دانلود ،دانلود کردم
    امکان داره سورس مشکل داشته باشه.
    من هم از سیب دانلود مک رو دانلود کردم.سورس مشکلی نداره.به احتمال زیاد مشکلتون همون 4.7gb نبودن دی وی دی هاتون بوده.اگر روی 4.7 هم تا 93% رفت و دی وی دی سوخت،مشکل از dvdrw تونه به احتمال زیاد.
    (ولی چون لپ تاپتون نو هست،فکر نمیکنم dvdrw مشکلی داشته باشه)

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
      از لحاظ cpu مشکلی نیست.اگر 2 گیگ رم و 20 گیگ فضای خالی و هارد sata با پشتیبانی از ahci دارید،میتونید مک رو نصب کنید
      ممنون دوست عزیز میشه بگید اینو باید چه جوری تست کنم ببینم پشتیبانی میکنه یا نه؟

نظر

• سلام دوستان من تونستم iAtkos L1 رو رایت کنم و نصب کنم مشکل از DVD بود.
        با rBoot بوت کردم و بدون هیچ تغییری تو کاستومایز نصب رو انجام دادم فقط چند تا مشکل
        1-همون طوری که دوست عزیز Farzad021 گفتند برای اولین بار ورود به مک کیبورد و نشناخت و دوباره با cd rboot بوت شدم و و با کرنل فلگ -x لود شدم مشکلی نبود فقط صدا ندارم و به اینترنت هم نمیتونم وصل شم.
        2-من تونستم دوال بوت کنم با همون بوت لودر iAtkos L1 و از دو سیستم عامل ویندوز7 و مک استفاده کنم ولی یه مشکل تو ورود به محیط مک که حتما باید با کرنل فلگ -X وارد شد ولی باز هم کیبورد رو هم نمیشناسه.
        به نظرتون باید چه کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
          ممنون دوست عزیز میشه بگید اینو باید چه جوری تست کنم ببینم پشتیبانی میکنه یا نه؟
          سلام
          در صفحه ی Boot Setup سیستمتون میتونید ساپورت و یا عدم ساپورت سیستمتون از ahci رو ببینید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
            سلام
            در صفحه ی Boot Setup سیستمتون میتونید ساپورت و یا عدم ساپورت سیستمتون از ahci رو ببینید.
            سلام
            من به Boot Setup نگاه کردم ولی چیزی ندیدم بایه نرم افزار این مشخصات رو برای هاردم نشون داد

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
              سلام
              من به Boot Setup نگاه کردم ولی چیزی ندیدم بایه نرم افزار این مشخصات رو برای هاردم نشون داد
              این مشخصات نشون میده که هاردتون ahci رو ساپورت میکنه و بصورت پیشفرض بر روی این گزینه تنظیم هستش.

نظر

سلام دوستان من تونستم iAtkos L1 رو رایت کنم و نصب کنم مشکل از DVD بود.
                با rBoot بوت کردم و بدون هیچ تغییری تو کاستومایز نصب رو انجام دادم فقط چند تا مشکل
                1-همون طوری که دوست عزیز Farzad021 گفتند برای اولین بار ورود به مک کیبورد و نشناخت و دوباره با cd rboot بوت شدم و و با کرنل فلگ -x لود شدم مشکلی نبود فقط صدا ندارم و به اینترنت هم نمیتونم وصل شم.
                2-من تونستم دوال بوت کنم با همون بوت لودر iAtkos L1 و از دو سیستم عامل ویندوز7 و مک استفاده کنم ولی یه مشکل تو ورود به محیط مک که حتما باید با کرنل فلگ -X وارد شد ولی باز هم کیبورد رو هم نمیشناسه.
                به نظرتون باید چه کرد.
                سلام.
                برای حل مشکل کیبورد،وقتی سیستم خاموشه،یه کیبورد usb به کامپیوتر وصل کنید و روشن کنید.با x- بوت کنید.ریستارت و معمولی بوت کنید.باید بشناسه.یه نکته رو هم فکر کنم رعایت نکردی.اگه تو کاستومایز،تیک ps2 رو نزده باشی،کیبورد خود لپ تاپ کار نخواهد نکرد.اگر این تیک رو بزنی،بعد از بوت با x- میتونی با کیبورد خود لپ تاپ کاراتو انجام بدی.
                در مورد کارت صدا هم پکیج 5750 رو از آدرس زیر دانلود کن،مشکلت حل میشه.
                Aspire 5750G Kext Pack 1.3 - Downloads - OSx86.net
                در مورد اینترنت هم من با این که kext های مربوط به دستگاه خودمو نصب کردم،اما نه lan کار می کنه،نه WiFi.الآن درگیر این مسئله هستم تا بتونم حلش کنم.به محض حل شدن خبرت میکنم
                ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 10-11-2011, 07:30 PM

نظر

• ببخشید ککست کارت صدا برای لپتاپ Acer Aspire 5520 نیست؟

دنبالشم که حتما صدا داشته باشم......

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad021 نمایش پست ها
                    سلام.
                    برای حل مشکل کیبورد،وقتی سیستم خاموشه،یه کیبورد usb به کامپیوتر وصل کنید و روشن کنید.با x- بوت کنید.ریستارت و معمولی بوت کنید.باید بشناسه.یه نکته رو هم فکر کنم رعایت نکردی.اگه تو کاستومایز،تیک ps2 رو نزده باشی،کیبورد خود لپ تاپ کار نخواهد نکرد.اگر این تیک رو بزنی،بعد از بوت با x- میتونی با کیبورد خود لپ تاپ کاراتو انجام بدی.
                    در مورد کارت صدا هم پکیج 5750 رو از آدرس زیر دانلود کن،مشکلت حل میشه.
                    Aspire 5750G Kext Pack 1.3 - Downloads - OSx86.net
                    در مورد اینترنت هم من با این که kext های مربوط به دستگاه خودمو نصب کردم،اما نه lan کار می کنه،نه WiFi.الآن درگیر این مسئله هستم تا بتونم حلش کنم.به محض حل شدن خبرت میکنم
                    ممنون ازلینکی که گذاشتی من kext صدا رو دانلود کرده بودم .
                    یعنی الان شما با دوال بوت مشکلی نداری یعنی دیکه با سی دی بوت نمیکنی.کیبوردت ok هست .
                    اگر واقعا اینطور که میگی باشه دوباره نصب میکنم.
                    یه سوال دیگه من گرافیکم انگار جواب نمیده افکتهای مک رو به سختی انجام میده.شما الان با این موضوع چیکار کردی.
                    یه سوال دیگه هم جسارتا دارم.
                    من اگه تصمیم بر این شد که دوباره مک رو نصب کنم میخوام ubuntu11.10 رو نصب کنم .
                    باید اول عذعدفع رو نصب کنم بعد مک رو دیگه درسته اینجوری تو بوت شدن مشکلی ندارم؟؟؟
                    بازم بسیار بسیار ممنون شما بزرگترین کمک رو بهم کردید.

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      ببخشید ککست کارت صدا برای لپتاپ acer aspire 5520 نیست؟

دنبالشم که حتما صدا داشته باشم......
                      برنامه ی system info برای مک رو دانلود کنید.بعد تو مک بازش کنید.اطلاعات کامل سخت افزارهاتونو بهتون میده.از جمله کارت صدا.بعد تو گوگل می تونید ککست مربوط به کارت صداتونو جستجو کنید و پیداش کنید

نظر

ممنون ازلینکی که گذاشتی من kext صدا رو دانلود کرده بودم .
                        یعنی الان شما با دوال بوت مشکلی نداری یعنی دیکه با سی دی بوت نمیکنی.کیبوردت ok هست .
                        اگر واقعا اینطور که میگی باشه دوباره نصب میکنم.
                        یه سوال دیگه من گرافیکم انگار جواب نمیده افکتهای مک رو به سختی انجام میده.شما الان با این موضوع چیکار کردی.
                        یه سوال دیگه هم جسارتا دارم.
                        من اگه تصمیم بر این شد که دوباره مک رو نصب کنم میخوام ubuntu11.10 رو نصب کنم .
                        باید اول عذعدفع رو نصب کنم بعد مک رو دیگه درسته اینجوری تو بوت شدن مشکلی ندارم؟؟؟
                        بازم بسیار بسیار ممنون شما بزرگترین کمک رو بهم کردید.
                        ممنون از لطف شما
                        کیبوردم OK هست.اما هنوز با cd بوت میکنم.نتونستم دوال بوتو حل کنم.چون پارتیشن مک،تو ویندوز هیچجوره شناخته نمیشه.حتی با mac drive.
                        گرافیک شما 384 مگابایته.با توجه به مقدار رم گرافیک،ازش انتظار داشته باشین.بعد هم متوجه منظور شما از افکت مک رو متوجه نمیشم.اگر منظورتون افکتی هست که :وقتی موس رو میبریم رو آیکون برنامه ها تو نوار dock پایین صفحه ،ایکون بزرگ میشه: باید این قابلیت رو فعال کنید.
                        در ضمن اگر رزولوشن شما قابل تغییره و تو قسمت Display ،پنج یا 6 تا رزولوشن هست،یعنی کارت گرافیکتونو شناخته.اگر یه دونس کارت گرافیکتونو مک نشناخته
                        در مورد ubuntu هم اول اوبونتو،بعد مک.آموزش بوت سه گانه تو انجمن موجوده
                        ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 11-11-2011, 04:50 PM

نظر

• 1-متوجه منظورم نشدید کیبوردتون بدون اجرای سی دی OK هست .من بدون اجرای CDمیتونم تو دو محیط ویندوز و مک برم ولی تو محیط مک باید با -X برم تا قسمت login میره ولی کیبورد رو نمیشناسه.
                          2-گرافیک من intel HD 3000 هست 128 MB ولی منظورم گرافیک دومم Geforce 2gb هست.افکت هم منظورم dock نیست من تا حدودی با محیط مک آشنا هستم و تنطیمات رو بلدم فقط در هنگام تغییر تسک یا minimize یا maximize کردن برنامه ها و اجرای یک سری برنامه های خود مک به کندی حرکت میکنه.که فکر کنم گرافیک سیستمم نمیکشه.
                          3-در قسمت آموزش بوت سه گانه اول مک رو نصب کرده بعد ویندوز رو و بعد اوبونتو
                          منظورم الان که ویندوز رو دارم !!! میتونم اوبونتو رو نصب کنم بعد مک رو ؟؟؟؟؟

نظر

• فکر کنم چون wizard در خود اوبنتو برای بوت چندگانه هست بتونید کنار ویندوز و مک ازش استفاده کنید

نظر

• بچه ها من که الان iatkos l1 رو نصب کردم چطوری میتونم اونو پاکش کنم و بوت منوی من به حالت اول برگرده.

نظر

1-متوجه منظورم نشدید کیبوردتون بدون اجرای سی دی OK هست .من بدون اجرای CDمیتونم تو دو محیط ویندوز و مک برم ولی تو محیط مک باید با -X برم تا قسمت login میره ولی کیبورد رو نمیشناسه.
                                2-گرافیک من intel HD 3000 هست 128 MB ولی منظورم گرافیک دومم Geforce 2gb هست.افکت هم منظورم dock نیست من تا حدودی با محیط مک آشنا هستم و تنطیمات رو بلدم فقط در هنگام تغییر تسک یا minimize یا maximize کردن برنامه ها و اجرای یک سری برنامه های خود مک به کندی حرکت میکنه.که فکر کنم گرافیک سیستمم نمیکشه.
                                3-در قسمت آموزش بوت سه گانه اول مک رو نصب کرده بعد ویندوز رو و بعد اوبونتو
                                منظورم الان که ویندوز رو دارم !!! میتونم اوبونتو رو نصب کنم بعد مک رو ؟؟؟؟؟
                                من بدون اجرای سیدی نمیتونم برم تو مک و با سیدی میرم.و کیبوردم هم به صورت معمولی کار میکنه.دقت کنید اگه تیک PS2 رو نزده باشید،عمرا کیبوردتون کار نمیکنه.ولی میتونید از کیبورد usb استفاده کنید.
                                2-گرافیک من هم Intel HD3000 هست،اما مقدار رمش 386 مگابایته تو مک.تو ویندوز 128MB Dedicated هست.توی مک باید روی system info کلیک کنید تا بهتون مقدار 386 رو نشون بده.اگر تو مک کمتر نشون میده،کارت گرافیک نصب نشده-در ضمن روی لپ تاپ هایی که گرافیکشون Intel و nvidia هست،فقط اینتل شناسایی میشه.
                                3-بله.

در مورد پاک کردن مک هم برید تو ویندوز تو قسمت Disk managment و درایور مک رو delet کنید و دوباره Create partition کنید.مک پاک میشه.بوت هم درست میشه
                                ویرایش توسط farzad021 : https://i-phone.ir/forums/member/63738-farzad021 در ساعت 12-11-2011, 11:12 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X