اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ihackintosh
    با این دستور بوتش کنید ببینید چی میشه.
    v busratio=22 maxmem=4096-
    سلام
    من با همين دستوري كه داديد بوت كردم ولي باز هم بعد از اينكه اون همه نوشته رد شد دوباره همون صفحه سفيد اومد و همون جا گير كرد دوباره،
    راستي تو همون صفحه اي كه كلي نوشته رد ميشد آخرش قبل از اينكه بره تو صفحه سفيد، نوشته بود :
    Ntfs volume version : 3.1
    اين رو ٤ بار نوشته بود چون هاردم ٤ تا پارتيشن داره و بعد يه خط ديگه نوشته بود كه آخر اون خط نوشته بود : 
    Time out 
    من خط آخر رو نتونستم خوب بخونم چون تا اومد سريع رفت تو همون صفحه سفيد،
    كمكم كنيد كه بتونم نصبش كنم،ممنون...

نظر

• اقا من روی دل n5010 سه بار نصب کردم دویار با کاستوم گرافیک و 1 بار بدون کاستوم گرافیک ولی سیستم که ریست می شه میاد رو ارم اپل صدا اهنگ کلیپ میاد ولی صفحه روی ارم اپل می مونه من انجمن رو که خوندم نوشته بودن که کتکس باید بریزن حالا من چکار کنم به نظرتون ؟ کتکس مربوط رو از انجمن گرفتم و نرم افزاری که بشه باهاش تو سون درایو اپل رو باز کرد ولی پوشه extra ساخته نشده !! و اگر ساخته شده بود من چه جوری اینا رو نصب می کردم 2 راهی که تو انجمن خودش نوشته که از طریق مک انجام میشه من با بوت -x و -f نیز امتحان کردم راهنمایی کنید
      سیستم من
      dell n5010
      cpu i3 busratio=17
      vga = ati 5470 hd

نظر

• سلام به همگی این اولین پستمه
        من iatkos رو نصب کردم succes هم شد زمانی که مک میاد بالا (بعد از logo apple) میخواد که وارده مک بشه یهو صفحه سیاه میشه و همون جوری میمونه و حتی من تا 20 دقیقه هم گذاشتم که کارشو انجام بده ولی انگار نه انگار
        اگه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
          سلام به همگی این اولین پستمه
          من iatkos رو نصب کردم succes هم شد زمانی که مک میاد بالا (بعد از logo apple) میخواد که وارده مک بشه یهو صفحه سیاه میشه و همون جوری میمونه و حتی من تا 20 دقیقه هم گذاشتم که کارشو انجام بده ولی انگار نه انگار
          اگه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم کمکم کنید
          گرافيكتون چيه؟؟

---
          - Sent from my iPhone4 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
            گرافيكتون چيه؟؟

---
            - Sent from my iPhone4 using Tapatalk
            xfx 9400
            من قبلا هم مک رو روی سیستمم داشتم ولی نمیدونم الان چرا نمیشه؟؟**!!!

نظر

• با تبدیل کارت گرافیک مانیتور رو به پورت های دیگه خروجی متصل کنید ببنید چی می شه.معمولا داخل جعبه کارت گرافیک هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
                xfx 9400
                من قبلا هم مک رو روی سیستمم داشتم ولی نمیدونم الان چرا نمیشه؟؟**!!!
                این صفحه ی سیاه نشان دهنده ی اینه که گرافیک خوانده نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh
                  با این دستور بوتش کنید ببینید چی میشه.
                  v busratio=22 maxmem=4096-
                  سلام
                  من با همين دستوري كه داديد بوت كردم ولي باز هم بعد از اينكه اون همه نوشته رد شد دوباره همون صفحه سفيد اومد و همون جا گير كرد دوباره،
                  راستي تو همون صفحه اي كه كلي نوشته رد ميشد آخرش قبل از اينكه بره تو صفحه سفيد، نوشته بود :
                  nstat_lookup_entry failed: 2
                  و بعدش نوشته بود :
                  اين رو ٤ بار نوشته بود چون هاردم ٤ تا پارتيشن داره و بعد يه خط ديگه نوشته بود كه آخر اون خط نوشته بود :
                  Time out
                  آقایون خواهشا به من هم کمک کنید،خیلی درگیر شدم....
                  از همگی ممنونم.....

نظر

• نوشته اصلی توسط lolo3y نمایش پست ها
                    سلام
                    Nstat_lookup_entry failed: 2
                    و بعدش نوشته بود :
                    Time out
                    آقایون خواهشا به من هم کمک کنید،خیلی درگیر شدم....
                    از همگی ممنونم.....
                    دوست عزیز، شما چطور قصد نصب دارید، یعنی شما از کدوم روش استفاده میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                      دوست عزیز، شما چطور قصد نصب دارید، یعنی شما از کدوم روش استفاده میکنید ؟
                      من از روش بوت کردن از DVD میام بالا و بعد با دستور v- ادامه میدم و بعد از رد شدن کلی نوشته و متاسفانه بعد از 20 دقیقه صبر کردن حتی به مرحله اول انتخاب زبان هم نمیرسه و وارد یه صفحه سفید میشه و همون جا میمونه،
                      وقتی هم که با دستور v- بالا نمیام و با بوت اصلی میام بالا آرم سیب میاد و یه دایره پایین میچرخه و هیچ علامت ورود ممنوع هم روی سیب نیست ولی بعد از 20 دقیقه یه پیغام میاد که میگه باید سیستم رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم که این پیغام رو به 4 زبان نوشته ، وقتی هم که این کارو میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و دوباره مثل بار اول میشه،
                      خواهش میکنم اگه میتونید بهم کمک کنید....
                      ممنون،

نظر

• سلام.خسته نباشین
                        من لپتاب msi دارم می خواستم ببینم میتونم روش mac os lion رو نصب کنم؟
                        اگر میشه کدوم تاپیک رو باید مطالعه کنم؟
                        مرسی
                        cpu:intel core 2 due
                        vgati
                        4 gig ram
                        ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 19-08-2011, 03:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                          سلام.خسته نباشین
                          من لپتاب msi دارم می خواستم ببینم میتونم روش mac os lion رو نصب کنم؟
                          اگر میشه کدوم تاپیک رو باید مطالعه کنم؟
                          مرسی
                          cpu:intel core 2 due
                          vgati
                          4 gig ram
                          برای نصب لایون اگر از روش xmove استفاده کنید حتما به Snowleopard 10.6.6 یا بالا تر نیاز دارید.
                          آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !
                          اگر هم بخواید بدن نیاز به Snowleopard نصب کنید.
                          این نسخه رو آزمایش کنید.
                          لایون برای pc

نظر

• نوشته اصلی توسط lolo3y نمایش پست ها
                            من از روش بوت کردن از DVD میام بالا و بعد با دستور v- ادامه میدم و بعد از رد شدن کلی نوشته و متاسفانه بعد از 20 دقیقه صبر کردن حتی به مرحله اول انتخاب زبان هم نمیرسه و وارد یه صفحه سفید میشه و همون جا میمونه،
                            وقتی هم که با دستور v- بالا نمیام و با بوت اصلی میام بالا آرم سیب میاد و یه دایره پایین میچرخه و هیچ علامت ورود ممنوع هم روی سیب نیست ولی بعد از 20 دقیقه یه پیغام میاد که میگه باید سیستم رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم که این پیغام رو به 4 زبان نوشته ، وقتی هم که این کارو میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته و دوباره مثل بار اول میشه،
                            خواهش میکنم اگه میتونید بهم کمک کنید....
                            ممنون،
                            اول رم سیستم رو کاهش بدید. نصب هکینتاش بروی سیستم های با رم بیش از 4GB گاهی اوقات با مشکل همراه هستش. بعد از نصب میتونید دوباره رم رو وصل کنید.
                            با v- بوت کنید و از قسمتی که سیستم گیر می کنه یک عکس بزارید تا راهنماییتون کنم.

نظر

• می خواستم بپرسم ایا میشه رو این لپ تاپ مک بریزم؟؟؟
                              مدل: asus eee pc t91 mt
                              cputom 1.33
                              ram:2gb
                              صفحه لمسیم داره

نظر

• نصب شده بوت نمیشه

من مک اسنو لیوپارد روی دل 5010 انسپایرون ریختم و تونستم با دستور زیر نصب کنم:
                                -v busratio = 20 maxmem = 2048 arch=i386 cpus=1
                                البته نه با این ترتیب حالا وقتی مک میخواد بالا بیاد کلا رو ی لوپوی اپل گیر میکنه....توی محیط متنی هم روی یه اروری شبیه
                                (cpupowermanagement)
                                timed out
                                گیر میکنه...راهنمایی لازم داشتم... البته من iatkos s3 نصب کردم...
                                ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 29-08-2011, 11:45 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X