اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aligamer نمایش پست ها
    کسی نیست ما رو کمک کنه ؟
    دوست عزیز، من کلا متوجه نشدم که شما منظورت چیه ؟

میتونی برام عکس بزاری و با عکس سوال بپرسی ؟

نظر

• siwa جان من هنوز نتونستم hazard 10.6.6نصبش کنم میشه بگین تو کاستومایز چه گزینه هایی رو تیک بزنم ؟ گزینه fakesmc اونجا نیست . بیشتر از 20 بار نصب کردم ولی بوت نمیشه . ممنون از زحماتتون

مشخصات سیستم :
      Mainboard : Gigabyte H55M-USB 3
      Cpu : Intel core i 3 550 3.20GHZ
      Grafics : Onboard intel grafic HD
      ram : 4 G

نظر

• نوشته اصلی توسط sirouss نمایش پست ها
        siwa جان من هنوز نتونستم hazard 10.6.6نصبش کنم میشه بگین تو کاستومایز چه گزینه هایی رو تیک بزنم ؟ گزینه fakesmc اونجا نیست . بیشتر از 20 بار نصب کردم ولی بوت نمیشه . ممنون از زحماتتون

مشخصات سیستم :
        Mainboard : Gigabyte H55M-USB 3
        Cpu : Intel core i 3 550 3.20GHZ
        Grafics : Onboard intel grafic HD
        ram : 4 G
        دوست عزیز fakesmc به صورت خودکار در Hazard 10.6.6 نصب میشه.
        مشکل شما از جای دیگست.

نظر

• سلام به همگی
          من دوسالی میشه که دوست دارم مک رو نصب کنم کلی هم سرچ کردم ولی از بس نسخه های متفاوت و آموزش های جور واجور دیدم گیج شدم مثل لینوکس که دها توزیع داره!!
          اول ازهمه نمیدونم رو سیستم من جواب میده مثلا در مورد هارد یه جایی خوندم فقط رو هارد IDE نصب میشه و یه جای دیگه یکی گفته بود ساتا بهتره یا اینکه چه کیبرد و موسی میخواد و هر ورژن اون روی بعضی سخت افزارها اجرا میشه مشخصات سیستم من اینه
          CPU: AMD Athlon 64 X2 4800 2.5 GHz
          Main: Abit AN68SD
          Ram: 2 G
          VGA: XFX Geforce 8600 GT 250
          ثانیا یه جایی هم خوندم اسنو لئوپارد روی AMD نصب نمیشه
          تصمیم دارم مک و اوبونتو روی هارد IDE نصب کنم چون هم خانواده هستند و Seven روی ساتا
          یه آموزش بوت سه گانه هم پیدا کردم ولی اون برای وقتی بود که همه رو روی یک هارد نصب کنیم
          آخرین سوالم در مورد تهیه مک بود از کافی نت پرسیدم گفت 15 تومن واست آب میخوره کسی از مشهد اینجا هست که بدونه چطوری میشه مک رو تهیه کرد ببخشید سوال هام زیاد بود

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_zendegi نمایش پست ها
            سلام به همگی
            من دوسالی میشه که دوست دارم مک رو نصب کنم کلی هم سرچ کردم ولی از بس نسخه های متفاوت و آموزش های جور واجور دیدم گیج شدم مثل لینوکس که دها توزیع داره!!
            اول ازهمه نمیدونم رو سیستم من جواب میده مثلا در مورد هارد یه جایی خوندم فقط رو هارد IDE نصب میشه و یه جای دیگه یکی گفته بود ساتا بهتره یا اینکه چه کیبرد و موسی میخواد و هر ورژن اون روی بعضی سخت افزارها اجرا میشه مشخصات سیستم من اینه
            CPU: AMD Athlon 64 X2 4800 2.5 GHz
            Main: Abit AN68SD
            Ram: 2 G
            VGA: XFX Geforce 8600 GT 250
            ثانیا یه جایی هم خوندم اسنو لئوپارد روی AMD نصب نمیشه
            تصمیم دارم مک و اوبونتو روی هارد IDE نصب کنم چون هم خانواده هستند و Seven روی ساتا
            یه آموزش بوت سه گانه هم پیدا کردم ولی اون برای وقتی بود که همه رو روی یک هارد نصب کنیم
            آخرین سوالم در مورد تهیه مک بود از کافی نت پرسیدم گفت 15 تومن واست آب میخوره کسی از مشهد اینجا هست که بدونه چطوری میشه مک رو تهیه کرد ببخشید سوال هام زیاد بود

با تشکر
            بابا عجب انجمن فعالی دارید حداقل درباره مین یه راهنمایی کنید و اینکه روی چه هاردی نصب میشه؟

نظر

• دوست من. انجمن واقعا فعاله ولی به چشم نمیاد. فکر کنم مدیران انجمن گروهی رفتن مرخصی.
              به هر حال،
              من روی AMD نسخه iDeneb رو که لئوپارد 10.5.7 هستش رو با کلی سعی و خطا نصب کردم. هاردم ساتا است. گرافیکم هم nVidia 9600 gt. لئوپارد به راحتی همه سخت افزارهام را از جمله صدا و کارت شبکه وایرلس را شناخت.

نظر

• نوشته اصلی توسط emoshiri نمایش پست ها
                دوست من. انجمن واقعا فعاله ولی به چشم نمیاد. فکر کنم مدیران انجمن گروهی رفتن مرخصی.
                به هر حال،
                من روی AMD نسخه iDeneb رو که لئوپارد 10.5.7 هستش رو با کلی سعی و خطا نصب کردم. هاردم ساتا است. گرافیکم هم nVidia 9600 gt. لئوپارد به راحتی همه سخت افزارهام را از جمله صدا و کارت شبکه وایرلس را شناخت.
                بله حق باشماست دسته جمعی رفتند پیک نیک
                آیا مرجعی وجود داره که بدون آزمایش و خطا مطمئن بشم مک با مین برد من سازگاری داره
                این نسخه ی هک شده رو از کجا تهیه کردید؟ خرید یا دانلود؟ چون من تو مشهد، رفتم سعدی که جزو مراکز اصلی فروش نرم افزار هستش و به سختی فقط اسنو لئوپارد پیدا کردم که روش نوشته بود واسه اینتله دیگه نسخه های قدیمی تر رو واقعا نمیدونم از کجا تهیه کنم
                سوال دوم: از این دو نسخه iatkos, ideneb کدومشون بهترند و بیشتر مشابه مک اصلی .

نظر

• سلام
                  سایت hackint0sh.org نسخه Snow Leopard 10.6.2 MacOSX Intel/AMD-Hazard رو گذاشته که روی AMD نصب میشه البته من انگلیسیم در حد صفر مطلقه ولی اینطور فهمیدم که با یه patch روی AMD هم جواب میده؟؟کسی تا حالا اسنو روی AMD نصب کرده ؟ این پچ رو از کجا میشه تهیه کرد؟

توی این سایت www.leohazard.com هم یه ورژن اسنو لئوپارد گذاشته AMD ساپورت 10.6.2 و 10.6.1 ( فکر میکنم این سایت اصلی باشه)
                  ویرایش توسط omid_zendegi : https://i-phone.ir/forums/member/53976-omid_zendegi در ساعت 03-05-2011, 09:11 AM

نظر

• آیا میشود عین قطعات سخت افزاری اپل را تهیه کرد تا در هنگام نصب مشکلی پیش نیاید؟ با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط cherag نمایش پست ها
                      آیا میشود عین قطعات سخت افزاری اپل را تهیه کرد تا در هنگام نصب مشکلی پیش نیاید؟ با تشکر
                      بله هر چی قطعات به سیستم های اپل نزدیکتر باشند در هنگام نصب مشکلات کمتری پیش میاد.
                      این کار باعث میشه قطعات بهتر وبه طور کامل شناسایی بشن.

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_zendegi نمایش پست ها
                        سلام
                        سایت hackint0sh.org نسخه Snow Leopard 10.6.2 MacOSX Intel/AMD-Hazard رو گذاشته که روی AMD نصب میشه البته من انگلیسیم در حد صفر مطلقه ولی اینطور فهمیدم که با یه patch روی AMD هم جواب میده؟؟کسی تا حالا اسنو روی AMD نصب کرده ؟ این پچ رو از کجا میشه تهیه کرد؟

توی این سایت Hazard Leopards - Main page هم یه ورژن اسنو لئوپارد گذاشته AMD ساپورت 10.6.2 و 10.6.1 ( فکر میکنم این سایت اصلی باشه)
                        بله این نسخه قابلیت نصب روی سیستم های amd رو داره.خودم باهاش کار نکردم.
                        ولی از اینجا آموزش نصب رو ببینید.
                        ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 03-05-2011, 09:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                          بله هر چی قطعات به سیستم های اپل نزدیکتر باشند در هنگام نصب مشکلات کمتری پیش میاد.
                          این کار باعث میشه قطعات بهتر وبه طور کامل شناسایی بشن.
                          باتشکر چطور میشه لیست قطعات مک رو از جمله مادربورد رم و... رو فهمید مثلا مادربورد چه مارکیه و چه مدلی؟

نظر

باتشکر چطور میشه لیست قطعات مک رو از جمله مادربورد رم و... رو فهمید مثلا مادربورد چه مارکیه و چه مدلی؟
                            مشخصات انواع مختلف سیستم های Apple
                            MacBook
                            MacBookPro
                            MacBookAir
                            iMac
                            MacPro
                            ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 04-05-2011, 11:54 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                              مشخصات انواع مختلف سیستم های apple
                              macbook
                              macbookpro
                              macbookair
                              imac
                              macpro
                              با تشکر فراوان از شما من نتونستم راجع به مادربورد که مال کدوم شرکته ویا چه مدلی هست بفهمم لطفا راهنمایی فرمایید

نظر

با تشکر فراوان از شما من نتونستم راجع به مادربورد که مال کدوم شرکته ویا چه مدلی هست بفهمم لطفا راهنمایی فرمایید
                                خودم از اینکه مادربردهای محصولات اپل مال کدوم شرکته خبری ندارم.ولی میدونم که تمام قطعات از چیپست .کارت صدا و...... استفاده شده در این مادربردها مال شرکت اینتله.
                                در کل سیستم های اینتل سازگاری بیشتری دارند.

نظر

صبر کنید ..
                                X