اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات قبل و بعد از نصب Mac OS بر روی PC

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ممنون که جواب نمیدید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tati63 نمایش پست ها
      سلام دوستان سیستم من لب تاپ HP ENVY
      Intel Core i7 720QM
      Mainboard Intel HM55
      Memory 8G DDR3
      Graphics ATI Radeon HD 5800 Series 5850 1G
      و الانم ویندوز 8 را نصب کردم
      به نظر دوستان کدام ورژن را می تونم نصب کنم و همچنین قابلیت اپدیت را داشته باشه
      با تشکر
      توصیه میشه که رو لپ تاپ نصب نکنید. منظورتون اپدیت نرم افزارهاست یا خود هکینتاش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام و ممنون
        چرا روی لب تاپ نصب نشه؟ و اپدیت هر دو را عرض کنم

نظر

سلام و ممنون
          چرا روی لب تاپ نصب نشه؟ و اپدیت هر دو را عرض کنم
          چون باعث میشه CPU خیلی داغ بشه و امکان داره بسوزه. من الان خودم رو سیستم خونگی لاین رو دارم و خیلی کامل عالی هستش و هکینتاش فقط با هکینتاش جدید بعدی اپدیت میشه ولی اپدیت برنامه ها روال معمولی خودشونو دارن.

نظر

• کل ورژنها باعث این مشکل میشن؟

نظر

کل ورژنها باعث این مشکل میشن؟
              بله.

نظر

• یا الله
                دوستان عزیز من مقاله کامل نصب مک روی لپ تاپ رو خوندم.
                و الان یه سری سوال دارم ازتون.
                1- من لپ تاپم FUJITSU SIEMENS هست و مشخصات سخت افزاریش هم اینه :
                Processor
                Intel 1994.9 Mhz

Display Device :ATI Mobility Radeon HD 3400 Series

MEMORY : 3GB
                خوب ایا جواب میده یا نه؟
                2- توی اموزش نوشته بود که شما میتونید در کنار ویندوز 7 فقط این کارو بکنین که من ویندوزم ایکس پی هست.
                3- دیدم که نوشته بود نسخه HAZARD نسخه خوبی برا لپ تاپ هست .ایا لینک دانلودی از اخرین ورژنش هست؟
                ویرایش توسط mohsen.ata : https://i-phone.ir/forums/member/90327-mohsen-ata در ساعت 26-04-2012, 02:10 PM

نظر

• سلام دوستان تورو خدا من رو از گیجی در بیارید.
                  اول مشخصات سیستمم رو بگم و بعدم بگم چه کردم!
                  mainboardus p8p67
                  cpu: corei7 2600k 3.4
                  vga: gtx 550ti 1g
                  ram: 16gb

من تازه جدید فهمیدم که میشه روی پی سی مک رو هم نصب کرد. خیلی راهنما خوندم توی نت. یه ورژن هکینتاش لئوپارد رو هم دانلود کردم و با vmware نصب کردم اما هیچ دوایسیم رو نمی شناخت.
                  توی مطالب خونده بودم که نسخته سیستم عامل هکینتاش با مکینتاش فرق میکنه. و نمیشه مکینتاش رو روی پی سی نصب کرد. و حتما باید نسخه هکینتاش نصب کنید.
                  اما من یه نسخه مک اصلی lion 100.7 پیشم بود. گفتم یه تست بزنم. با vmware نصب کردم. سریع هم نصب شد. کارت صدا بلوتوث شبکه رو هم شناخت.
                  تعجب کردم. گفتم بپرسم داستان چیه؟ وقتی نسخه اصل مک نصب میشه، نسخه هکینتاش چه کارایی داره؟

سوال دومم اینکه من چطور کارت گرافیکم رو بهش معرفی کنم. الان خودش یه چیزی شناخته با 128 رم.
                  اما وقتی میخوام فاینال کات پرو رو روش نصب کنم. خود فاینال کات میگه که حجم رم گرافیکت چون صفره نمیتونی نصب برنامه رو نصب کنی.
                  ممنون میشم راهنمائیم کنید

نظر

• باسلام وخسته نباشيد من يك سؤال داشتم خيلي اورژانسي هست اگه ميشه لطفا سريع جواب بدين ممنون ميشم من آيفون آيپددارم ميخوام ازيه نفريه مك پروبخرم ولي ازمك بوك خيلي سردرنميارم چطوري ميشه فهميد كه مثلان همه چيش سالم هست وبازنشده ميشه فهميدكه چقدركاركرده ؟مثل موبايل كدياراهي خاصي براي فهميدنش هست؟؟؟؟؟؟ممنون

نظر

• با سلام
                      دوستان کارت گرافیک من HD 5450 هست. یکسری iATKOS رو نصب کردم که ظاهرا به علت ساپورت نکردن گرافیک اصلا وارد سیستم عامل نمیشد یکدفعه هم iPC رو نصب کردم که وارد سیستم عامل شد ولی همه تنظیمت گرافیکش غیر فعال بود. یک سرچی کردم و گفته بودن که برای حل این مشکل میشه از aticontroller5000 استفاده کرد. حالا نظر شما چیه؟ چه طوری میتونم مک رو نصب کنم و مشکل گرافیک هم نداشته باشم؟

سپاسگزارم

نظر

• میخوای با ویندوز دوال بوت کنی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                          میخوای با ویندوز دوال بوت کنی؟
                          با سلام

اگر منظور شما من هستم که بله اگر دوال بوت بشه که بهتره ولی خوب مشکل اساسی اینه که کدوم ورژن رو نصب کنم و چطوری کارت گرافیک رو شناسایی کنم؟!

نظر

• سلام دوستان.
                            من یه پی سی با مشخصات زیر دارم و قصد دارم تا چند ماه دیگه اگه مک بوک های سری جدید اپل ارائه بشه یکی بگیرم.ولی تا بحال با مکینتاش کار نکردم(فقط گوشیم آیفونه) و میخوام این چند ماه تابستونو که ایران هستم رو پی سی خونه مک هم داشته باشم تا با محیطش آشنا بشم(در کنار ویندوز 7) الان تو مالزی درس میخونم و برای تابستون میام ایران.
                            مشخصات پی سیم اینه.
                            مادربورد:Asus p8z68 v pro
                            سی پی یو: intel 2500k core i5
                            گرافیک: intel HD3000 آنبرد روی خود سی پی یو
                            هارد: WD 1 TERA
                            بقیه چیز ها هم اگه مهمه بفرمایید بگم.
                            سوالم اینه که آیا من میتونم مک روی سیستمم کنار ویندوز اشته باشم؟اگه میتونم کدوم ورژن مناسبه؟اینجا سرعت دانلودم خوبه میخوام ورژن های لازم رو اینجا دانلود کنم تا ایران مشکلی نداشته باشم.
                            بنظرتون مک رو روی ویندوز نصب کنم یا بصورت جدا؟منظورم استفاده از برنامه هایی شبیه VMWARE هست.
                            بازم ممنون

نظر

• سلام
                              خب بسلامتی چیزی که میخواستم شد
                              یعنی مک بوک های جدید معرفی شدن
                              پس حتماً تا آخر تابستون یکی میگیرم.حالا ممنون میشم راجع به سوال بالا راهنماییم کنید

نظر

• سلام
                                من می خوام یه نسخه از مک رو با ویندوز 7 روی لپ تاپ دوال بوت بکنم!!!
                                کدوم نسخه واسه ی لپ تاپم بهتره؟
                                sony vaio f223fx
                                ram:8G
                                graphic:nvidia GT540M
                                cpu:Core i7 intel

نظر

صبر کنید ..
                                X