اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aidins70 نمایش پست ها
    سلام ، آقا من با هزار زور بالاخره تونستم مك رو ، رو لپتاپم نصب كنم ، ولي به هيچ روشي كارت گرافيكي رو نميشناسه
    NVEnabler هم اصلا كار نميكنه
    تو سايت kext هم رفتم سرچ كردن ولي مدل كارت گرافيكي لپتاپم رو نتونستم پيدا كنم
    nVidia 230M GT واسه لپتاپ Sony Vaio VPCCW14FX
    يكي خواهشن اينو برام حلش كنه !!!
    شما در Chameleon آپشن زیر رو قرار بدید :

کد HTML:
    GraphicsEnabler=Y
    و از kext زیر استفاده کنید :

نظر

• نوشته اصلی توسط farazgh نمایش پست ها
      سلام
      من در ویندوز یک پارتیشن ساختم ، ولی فرمت نکردم . حالا تو Disk Utility اون پارتیشن نیست .
      من در ویندوز 4 تا پارتیشن دارم ، اما در Disk Utility فقط 2تا پارتیشن هست ( حجم هارد در Disk Utility درست نشان میده)

موفق باشید
      دوست عزیز، شما یه بار درایو رو با هر فرمتی که دوست دارید، مثلا با NFTS هرمت کنید، ببینید در Disk Utlity نشون داده میشه یا نه ؟

نظر

• سلام
        من برای مشگلم چه کار کنم؟

نظر

• سلام، مشكل تو نصب اينه كه بعد نصب كامل كه ريست ميشه آرم اپل مياد يه چيزي هم همش ميچرخه و همش همينطوريه، فكر كنم إز گرافيك باشه شايد نميتونم تو قسمت كاتومايز درايور مناسبي رو چك كنم كمكم كنيد لطفا.
          گرافيكم asus ati 4670 قابل ذكر هستش كه بگم تو قسمت كاستومايز يبار تيك گزينه ايي كه براي گرافيك ati ومخصوصا ati hd4000 هستش رو زدم و نصب كردم بازم به همين مشكل برخوردم و نكته جالبش اينه كه آرم سيب كه بعد نصب و ريست شدن مياد تو اين مرحله كلي صبر كردم چندتا آهنگ خفن ميزنه بعدش يه آقاهه مياد يه سري توضيحات ميده و وقتي تموم ميشه هر دكمه اي رو إز روي كيبرد ميزنم يه صداي مخصوص كي بوتون شبيه صدايي كه تو محيط win 7 هستش رو ميده البته نه همون صدا رو و توتمام اين مده آرم سيب هم هست و اون لوگوي لود شدن هم داره پايينش مذكرته.
          Main board: asus p5kpl 1600
          Ram:4ddr2 800
          CPU:dual core e5200 &busraite:12.0
          ممنون ميشم كمكم كنيد كه بالاخره Mac os رو نصب كنم در ضمن ويديو آموزش نصب هم دان كردم و اينكه ببخشيد طولاني شد. 

نظر

• نوشته اصلی توسط rezacpu07 نمایش پست ها
            سلام، مشكل تو نصب اينه كه بعد نصب كامل كه ريست ميشه آرم اپل مياد يه چيزي هم همش ميچرخه و همش همينطوريه، فكر كنم إز گرافيك باشه شايد نميتونم تو قسمت كاتومايز درايور مناسبي رو چك كنم كمكم كنيد لطفا.
            گرافيكم asus ati 4670 قابل ذكر هستش كه بگم تو قسمت كاستومايز يبار تيك گزينه ايي كه براي گرافيك ati ومخصوصا ati hd4000 هستش رو زدم و نصب كردم بازم به همين مشكل برخوردم و نكته جالبش اينه كه آرم سيب كه بعد نصب و ريست شدن مياد تو اين مرحله كلي صبر كردم چندتا آهنگ خفن ميزنه بعدش يه آقاهه مياد يه سري توضيحات ميده و وقتي تموم ميشه هر دكمه اي رو إز روي كيبرد ميزنم يه صداي مخصوص كي بوتون شبيه صدايي كه تو محيط win 7 هستش رو ميده البته نه همون صدا رو و توتمام اين مده آرم سيب هم هست و اون لوگوي لود شدن هم داره پايينش مذكرته.
            Main board: asus p5kpl 1600
            Ram:4ddr2 800
            CPU:dual core e5200 &busraite:12.0
            ممنون ميشم كمكم كنيد كه بالاخره Mac os رو نصب كنم در ضمن ويديو آموزش نصب هم دان كردم و اينكه ببخشيد طولاني شد. 
            دوست عزیز، شما با کرنل فلگ v- بوت کن و از صفحه ایی که گیر میکنه یه عکس برام بزار.

در ضمن کرنل فلک x- رو هم یکبار تست کن، ببین مک بالا میاد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
              دوست عزیز، شما با کرنل فلگ v- بوت کن و از صفحه ایی که گیر میکنه یه عکس برام بزار.

در ضمن کرنل فلک x- رو هم یکبار تست کن، ببین مک بالا میاد ؟
              بازم همون آش و همون کاسه در ضمن خبری هم از خطا نیست.بازم درایور های مختلف کارت گرافیکو تیک میزنم و با کرنل فلگ v- میرم برای نصب ببینم چی میشه
              ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
                فکر کنم باید همون یه فکر اساسی بکنی برا من
                حتی من رو یه سیستم دیگه هم امتحان کردم که ببینم اونجا بوت میشه یا نه دیدم دقیقا همین چیزا رو میگه و ریستارت میشه اون سیستم هم core 2 due t9550 بود
                داش سالار فک کنم دوباره منو یادت رفت

نظر

دوست عزیز، شما یه بار درایو رو با هر فرمتی که دوست دارید، مثلا با nfts هرمت کنید، ببینید در disk utlity نشون داده میشه یا نه ؟
                  سلام
                  متاسفانه نه با فرمت ntfs نشون میده ، نه با فرمت معمولی . عجیبه!!
                  روی هارد اکسترنال نصب کردم ولی بعد از نصب وقتی ریستارت میشه ، روی لوگوی اپل گیر میکنه و آهنگ شروع میشه ...

موفق باشید

نظر

• siwa جان
                    لطفا"پ.خ تون رو چک میکنید!
                    ممنون

نظر

• سلام دوستان من دانلود کردم ولی رویه آرم اپل گیر میکنه و دیگه بوت نمیشه! یه آرم ورود ممنوع هم میاد بالای آرم سیب گاز خورده !
                      چیکار کنم! 4 گیگ دانلود کردم هیچ!؟
                      چیکار کنم؟
                      دوستان اگه میشه منو در نصبه درایور ها در هکینتاش راهنمایی کنید!
                      من کارت گرافیک asus hd5570 1G دارم !
                      کسی درایورش رو داره بهم بده؟

نظر

• ahci نداره چیکار کنم با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
                          داش سالار فک کنم دوباره منو یادت رفت
                          دوست عزیز، متاسفانه من خیلی تو نت هم دنبال مشکل شما گشتم، راه حلی ندیدم که بهتون نگفته باشم.

نوشته اصلی توسط farazgh نمایش پست ها
                          سلام
                          متاسفانه نه با فرمت ntfs نشون میده ، نه با فرمت معمولی . عجیبه!!
                          روی هارد اکسترنال نصب کردم ولی بعد از نصب وقتی ریستارت میشه ، روی لوگوی اپل گیر میکنه و آهنگ شروع میشه ...

موفق باشید
                          در هنگام بوت، با زدن دکمه Enter به صفحه انتخاب بوت برید و عبارت زیر را با گیومه ها ( " ) تایپ کنید ؛

"Graphics Mode"="WIDTHxHEIGHTxDEPTH"

مثال : من روی یه لپ تاپ با رزولوشن 1280*800 با عمق تصویر 32 بیت قصد بوت کردن مک با این رزولوشن رو دارم، پس :

"Graphics Mode"="1280x800x32"

دوست عزیز حتما ( " ) را نیز تایپ کنید.

=========

خب اگر برای شما با این بوت، مشکل گرافیکی پیش اومد، با یه ریستارت، به حالت عادی بر میگردید.

ولی مشکل این کار اینه که هر بار باید این عبارت رو تایپ کنید.

برای همیشگی کردنش، اگر بعد از امتحان، دید که مشکلی پیش نیومد، در درایو مکتون به مسیر :

کد HTML:
                          /Extra
                          برید و فایل زیر رو برای ویرایش باز کنید :

کد HTML:
                          com.apple.Boot.plist
                          حالا طبق شکل این دو خط رو اضافه کنید، تا برای همیشه با این رزولوشن به محیط مک وارد بشید.

البته توضیح فوق، برای وقتی هستش که شما درایور کارت گرافیک رو نداشته باشه.

وقتی درایور رو نصب کردی، مشکلی پیش نمیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                            سلام دوستان من دانلود کردم ولی رویه آرم اپل گیر میکنه و دیگه بوت نمیشه! یه آرم ورود ممنوع هم میاد بالای آرم سیب گاز خورده !
                            چیکار کنم! 4 گیگ دانلود کردم هیچ!؟
                            چیکار کنم؟
                            دوستان اگه میشه منو در نصبه درایور ها در هکینتاش راهنمایی کنید!
                            من کارت گرافیک asus hd5570 1G دارم !
                            کسی درایورش رو داره بهم بده؟
                            دوست عزیز، شما احتمالا قطعه IDE دارید که در هنگام بوت نمیزاره بوت کامل انجام شه و با هاردها تون تداخل ایجاد میکنه.

شما باید دستگاه های IDE تون رو با Jumper بصورت Master و Slave تنطیم کنید تا مشکل تون حل بشه.
                            ( برای تهیه Jumper میتونید به اولین مغازه خدمات سخت افزاری نزدیک محل سکوننتون برید و بگید Jumper میخواید. )

(*اگر نتونستید خودتون تنظیم کنید، کل سیستم رو پیششون ببرید و بهشون بگید این کار رو برای شما انجام بدن. )

(*تنظیم Jumper هم خیلی ساده است. یکبار از رو دستشون نگاه کنید، خودتون یاد میگیرید. )

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadmir472 نمایش پست ها
                              ahci نداره چیکار کنم با تشکر.
                              دوست عزیز، اگر با این آ»وزش قصد نصب دارید، مهم نیست که این گزینه وجود داشته باشد، یا وجود نداشته باشد.

من در فیلم آموزش از لپ تاپی استفاده کردم که این گزینه را نداشت.

نظر

دوست عزیز، شما در هنگام فرمت کردن با Disk Utlity در قسمت Option گزینه GUID رو برای اون هارد درایو انتخای کنید. و کل اون هارد رو به تعداد برابر یا کمتر از 3 عدد پارتیشن بندی کنید. ( مهمه که کمتر از 3 یا مساوی با 3 تا باشه. )

بعدش برای فرمت کردن پارتیشن، اون پارتیشن رو با فرمت Mac OSX Journald فرمت کنید.
                                توی option گزینه ای به نام guid نسیت

نظر

صبر کنید ..
                                X