اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammadmir472 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من hazard 10.6.6i رو دانلود کردم ولی موقعی که می خوام هاردو انتخاب کنم داخل disk utility هاردو نمیشناسه و اصلا هیچ چیزی نمیاد لطفا کمکم کنید با تشکر.

مشخصات سیستم :
    Mainboard : Asus p5k se/epu

cpu : Intel core 2 duo e4600

grafics : Geforce 8500 gt

ram : 4 gb

hard : Samsung400 gb sata
    دوست عزی٫*شما در تنضیمات بایوس گزینه های مربوط به هارد رو روی ahci بزار٫ مشکلت حل میشه. ( البته الان دقیقا حضور ذهن ندارم که آیا این مادربرد ahci رو ساپورت میکنه یا نه٫ ولی فکر کنم ساپورت میکرد. )

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
      جناب siwa منتظر راهنمایی شما هستم. چه دلیلی داره این صفحه برای من لود بشه که عکسش رو میبینید؟ اما برای اشخاص دیگه لود نشه و جور دیگه ای باشه؟

چی کار باید کرد
      دوست عزیز٫ عکس بوت لودر این DVD بصورت زیر هستش.

این عکسی که شما گذاشتی مربوط به این ورژن نیست.

من در پ.خ به شما میگم چیکار کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
        دوست عزیز٫ عکس بوت لودر این DVD بصورت زیر هستش.

این عکسی که شما گذاشتی مربوط به این ورژن نیست.

من در پ.خ به شما میگم چیکار کنید.
        ممنونم منتظر هستم
        خیلی عجیبه آخه من از همون لینکها استفاده کردم
        مگه این لینکها نیست؟
        http://dl.vivadl.com/saman/bahman89/....com.part1.rar

http://dl.vivadl.com/saman/bahman89/....com.part2.rar

http://dl.vivadl.com/saman/bahman89/....com.part3.rar

http://dl.vivadl.com/saman/bahman89/....com.part4.rar

این همون ورژنیه که شما در اینجا گذاشتید دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
          من از لپ تاپ sony vpccw25fg استفاده میکنم که پرداشگرش هم core i3 330m
          سالار جان منم دریاب!
          من هرکاری میکنم بازم بوت نمیشه و ریستارت میشم اینا رو هم امتحان کردم ولی نشد
          -v -f -x cpus=1 busratio=16

نظر

• سلام
            ممنون بابت آموزش ...
            یک پارتیشن جدید ساختم ولی فرمت نکردم ، در disk utility من فقط 2تا پارتیشن دارم و پارتیشن جدید رو نمی بینم

موفق باشید
            ویرایش توسط farazgh : https://i-phone.ir/forums/member/4153-farazgh در ساعت 23-04-2011, 01:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
              سالار جان منم دریاب!
              من هرکاری میکنم بازم بوت نمیشه و ریستارت میشم اینا رو هم امتحان کردم ولی نشد
              -v -f -x cpus=1 busratio=16
              دوست عزیز، امکانش هست که شما با یه نسخه دیگه مثلا iAtkos یا ورژن های دیگه تست کنی، ببینی همین مشکل رو داری ؟

اگر امکانش رو نداری، تا یه فکر اساسی تر براتون بکنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط farazgh نمایش پست ها
                سلام
                ممنون بابت آموزش ...
                یک پارتیشن جدید ساختم ولی فرمت نکردم ، در disk utility من فقط 2تا پارتیشن دارم و پارتیشن جدید رو نمی بینم

موفق باشید
                دوست عزیز، من کامل متوجه نشدم. شما طبق آموزش درایو رو در ویندوز فرمت کردید یا در Disk Utility ؟

نظر

• ر صفحه انتخاب گزینه install now شما گزینه repair رو بزن که پایین تره.

بعدش در صفحه بعدی دو تا گزینه داری٫ متاسفانه الان یادم نیست دقیقا چی نوشته بودن. گزینه بالایی رو که انتخاب کنی و next رو بزنی٫ به یه صفحه دیگه میری که یکی از گزینه های آخری بابد cmd باشه. اجراش کن و به ترتیب زیر برو جلو :

Diskpart
                  ( اینتر رو بزن. )

list disk
                  ( اینتر رو بزن. )

حالا شماره هاردی که روش ویندوزت هستش رو در نظر بگیر و در دستور بعدی واردش کن.

Sel disk 0
                  ( اینتر رو بزن. )

من در دستور بالا مثلا disk 0 رو که اولین هارد درایو روی کامپوترم هستش رو انتخاب کردم.

List part
                  ( اینتر رو بزن. )

دقیقا مثل دستور بالا که شماره هارد رو بهش توجه کردی٫ اینحا باید به شماره پارتیشنی که مک ات روش نصبه توجه کنی. ( مثلا من مک ام روی پارتیشن دوم هستش. ( مثلا ها )).

Sel part 2
                  ( اینتر رو بزن. ) ( با توجه به این که من مک ام در درایو دوم نصب بود نوشتم sel part . اگر شما مکتون در درایو مثلا اول هست بنویسید sel part 1 و یا اگه در درایو ۳ هست بنویسید sel part 3. )

active
                  ( اینتر رو بزن. )

exit
                  ( اینتر رو بزن. )

exit
                  ( اینتر رو بزن. )

حالا سیستم رو ریستارت کن.
                  سلام بعد از اينكه active رو ميزنم ميگه
                  uirtual disk service error :
                  The specified partition type is not valid for this operation
                  در ضمن من وقتی تو ویندوز تو disk manager میرم اون پارتیشنی که مک توش نصبه رو میزنه active , primary یعنی خودش اکتیوه
                  ویرایش توسط abcdx : https://i-phone.ir/forums/member/5753-abcdx در ساعت 23-04-2011, 04:39 PM

نظر

دوست عزيز، شما ميتوني كل اون هارد رو يكبار فرمت كني ؟ گر ميتوني تا من بهت بگم چيكار كني.
                    دوست عزیز من الان کل اون هارد رو فرمت کردم اما دوباره همونجا گیر میکنه
                    ویرایش توسط pejmanamiri : https://i-phone.ir/forums/member/20608-pejmanamiri در ساعت 23-04-2011, 06:30 PM

نظر

• سلام ، آقا من با هزار زور بالاخره تونستم مك رو ، رو لپتاپم نصب كنم ، ولي به هيچ روشي كارت گرافيكي رو نميشناسه
                      NVEnabler هم اصلا كار نميكنه
                      تو سايت kext هم رفتم سرچ كردن ولي مدل كارت گرافيكي لپتاپم رو نتونستم پيدا كنم
                      nVidia 230M GT واسه لپتاپ Sony Vaio VPCCW14FX
                      يكي خواهشن اينو برام حلش كنه !!!

نظر

دوست عزیز، امکانش هست که شما با یه نسخه دیگه مثلا iatkos یا ورژن های دیگه تست کنی، ببینی همین مشکل رو داری ؟

اگر امکانش رو نداری، تا یه فکر اساسی تر براتون بکنم.
                        فکر کنم باید همون یه فکر اساسی بکنی برا من
                        حتی من رو یه سیستم دیگه هم امتحان کردم که ببینم اونجا بوت میشه یا نه دیدم دقیقا همین چیزا رو میگه و ریستارت میشه اون سیستم هم core 2 due T9550 بود
                        ویرایش توسط weridly_boy : https://i-phone.ir/forums/member/46437-weridly_boy در ساعت 23-04-2011, 07:43 PM

نظر

دوست عزیز، من کامل متوجه نشدم. شما طبق آموزش درایو رو در ویندوز فرمت کردید یا در Disk Utility ؟
                          سلام
                          من در ویندوز یک پارتیشن ساختم ، ولی فرمت نکردم . حالا تو Disk Utility اون پارتیشن نیست .
                          من در ویندوز 4 تا پارتیشن دارم ، اما در Disk Utility فقط 2تا پارتیشن هست ( حجم هارد در Disk Utility درست نشان میده)

موفق باشید

نظر

• ر صفحه انتخاب گزینه install now شما گزینه repair رو بزن که پایین تره.

بعدش در صفحه بعدی دو تا گزینه داری٫ متاسفانه الان یادم نیست دقیقا چی نوشته بودن. گزینه بالایی رو که انتخاب کنی و next رو بزنی٫ به یه صفحه دیگه میری که یکی از گزینه های آخری بابد cmd باشه. اجراش کن و به ترتیب زیر برو جلو :

Diskpart
                            ( اینتر رو بزن. )

list disk
                            ( اینتر رو بزن. )

حالا شماره هاردی که روش ویندوزت هستش رو در نظر بگیر و در دستور بعدی واردش کن.

Sel disk 0
                            ( اینتر رو بزن. )

من در دستور بالا مثلا disk 0 رو که اولین هارد درایو روی کامپوترم هستش رو انتخاب کردم.

List part
                            ( اینتر رو بزن. )

دقیقا مثل دستور بالا که شماره هارد رو بهش توجه کردی٫ اینحا باید به شماره پارتیشنی که مک ات روش نصبه توجه کنی. ( مثلا من مک ام روی پارتیشن دوم هستش. ( مثلا ها )).

Sel part 2
                            ( اینتر رو بزن. ) ( با توجه به این که من مک ام در درایو دوم نصب بود نوشتم sel part . اگر شما مکتون در درایو مثلا اول هست بنویسید sel part 1 و یا اگه در درایو ۳ هست بنویسید sel part 3. )

active
                            ( اینتر رو بزن. )

exit
                            ( اینتر رو بزن. )

exit
                            ( اینتر رو بزن. )
                            در ضمن من وقتی تو ویندوز تو disk manager میرم اون پارتیشنی که مک توش نصبه رو میزنه active , primary یعنی خودش اکتیوه
                            ببینید اولا که همون کاری که گفتیدو کردم و همونطور که گفتم اون ارورو میگیرم
                            دوما اینکه همونطور که تو عکس زیر میبینید درایو مک اکتیو هست
                            الان تنها مشکل من اینه که وقتی کامپیترو روشن میکنم خودش میره تو ویندوز و من میخوام که وقتی روشن بشه مثل توی فیلم اون صفحه سیاهه بیاد و انتخاب کنم بره تو کدوم
                            این پارتیشنای منه

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                              نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                              ببینید اولا که همون کاری که گفتیدو کردم و همونطور که گفتم اون ارورو میگیرم
                              دوما اینکه همونطور که تو عکس زیر میبینید درایو مک اکتیو هست
                              الان تنها مشکل من اینه که وقتی کامپیترو روشن میکنم خودش میره تو ویندوز و من میخوام که وقتی روشن بشه مثل توی فیلم اون صفحه سیاهه بیاد و انتخاب کنم بره تو کدوم
                              این پارتیشنای منه
                              دوست عزیز، شما برنامه زیر رو دانلود کنید :

لینک دانلود

سپس یک گزینه جدید بوت برای سیستمتون ایجاد کنید و در تنظیماتش اونو روی Mac بزارید.

فکر کنم با این کار مشکل شما حل بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                                دوست عزیز من الان کل اون هارد رو فرمت کردم اما دوباره همونجا گیر میکنه
                                دوست عزیز، شما در هنگام فرمت کردن با Disk Utlity در قسمت Option گزینه GUID رو برای اون هارد درایو انتخای کنید. و کل اون هارد رو به تعداد برابر یا کمتر از 3 عدد پارتیشن بندی کنید. ( مهمه که کمتر از 3 یا مساوی با 3 تا باشه. )

بعدش برای فرمت کردن پارتیشن، اون پارتیشن رو با فرمت Mac OSX Journald فرمت کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X