اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط FARHAD_AHMADIAN نمایش پست ها
    سالار جان من با کد v- زدم و توی این صفحه گیر کرد
    عکس رو برات میزارم
    البته فکر میکنم dvd-rw هم مشکل داشته باشه..

فکر کنم اوضاع DVD درایو خوب نیست.

هرچی DVD میخواد لود کنه٫*DVD Drive نمیزاره.

با زور تونسته چند تا فایل رو لود کنه٫*ولی در کل اینقدر مشکلات زیاده نمیتونه جلوتر بره.

دوست عزیز٫*شما دسترسی به مک دارید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
      فکر کنم اوضاع DVD درایو خوب نیست.

هرچی DVD میخواد لود کنه٫*DVD Drive نمیزاره.

با زور تونسته چند تا فایل رو لود کنه٫*ولی در کل اینقدر مشکلات زیاده نمیتونه جلوتر بره.

دوست عزیز٫*شما دسترسی به مک دارید ؟
      بله دارم روی pc نصب کردم این لپ تاپمه...
      سالار عزیز میتونم با یه dvd drive دیگه نصب کنم به نظرت مشکله دیگه ای نیست؟اینجوری که گفتی مشکلات زیاده نا امید شدم
      ویرایش توسط FARHAD_AHMADIAN : https://i-phone.ir/forums/member/53259-farhad_ahmadian در ساعت 22-04-2011, 12:16 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed-pc نمایش پست ها
        سلام
        ممنونم از پاسختان
        نخیر از جای دیگه دانلود کردم .
        از اینجا
        نسخه جدید سیستم عامل مکینتاش هک شده mac os x snow leopard 10.6.6
        حالا به نظر شما چی کار کنم؟ راهی داره؟
        یا حتما حتما باید نسخه این انجمن رو دانلود کنم؟

اگر cpu تون amd نیست٫*۱۰۰٪ پیشنهاد میکنم که از همین ورژنی که من هم در آموزش استفاده کردم٫ شما هم استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mkhorram نمایش پست ها
          دوستان ببخشيد اگر جاي اين سوال اينجا نيست! ولي ميخواستم ببينم من يک دي وي دي iatkos_s3 خريدم ولي هر کاري ميکنم روي لب تاپ سوني ران نميشه همون اول مينويسه :
          Memory allocation error (0xdeadbeef, 0x0

اینم محتویات dvd :
          دوست عزیز٫* وسیله جانبی اضافه ایی در هنگام نصب به سیستموتون وصل نیست ؟

نظر

بله دارم روی pc نصب کردم این لپ تاپمه...
            سالار عزیز میتونم با یه dvd drive دیگه نصب کنم به نظرت مشکله دیگه ای نیست؟اینجوری که گفتی مشکلات زیاده نا امید شدم
            دوست عزیز٫* اگر دسترسی به مک و یه فلش مموری بالاتر از ۴ گیگ دارید٫ میتونم بهتون بگم که چطور با فلش مموری به جای DVD Drive استفاده کنید. ولی زمان نصب تون خیلی خیلی بالاتر میره.

نظر

اگر cpu تون amd نیست٫*۱۰۰٪ پیشنهاد میکنم که از همین ورژنی که من هم در آموزش استفاده کردم٫ شما هم استفاده کنید.
              ممنونم
              منظورتان دقیقا کدام نسخه است؟

نظر

ممنونم
                منظورتان دقیقا کدام نسخه است؟
                دانلود hazard 10.6.6i جدیدترین نسخه هکینتاش

نظر

• دوست عزیز این نسخه که من گرفتم دقیقا از همان لینکهایی است که شما معرفی میکنید

نظر

دوست عزیز٫ این نوشته ها پیغامی مبنی بر مشکل خاصی نیست.

اگر شما قادر به بوت کردن نیستید٫ احتمالا ورژن chameleon استفاده شده٫ با cpu شما سازگاری نداره.

شما از ورژنی که در پست آموزش معررفی شده استفاده کنید.
                    من از همون ورژنی که شما معرفی کردین استفاده کردم
                    ببینید من hazard 10.6.6i را از ادرسی که دادید دانلود کردم چه جوری باید ورژن chameleon رو تغییر بدم؟
                    ویرایش توسط weridly_boy : https://i-phone.ir/forums/member/46437-weridly_boy در ساعت 22-04-2011, 01:34 AM

نظر

دوست عزیز٫* اگر دسترسی به مک و یه فلش مموری بالاتر از ۴ گیگ دارید٫ میتونم بهتون بگم که چطور با فلش مموری به جای dvd drive استفاده کنید. ولی زمان نصب تون خیلی خیلی بالاتر میره.
                      بله هم به مک هم فلش مموری بالای 4 دسترسی دارم ،زمانش اصلا مهم نیست،خیلی ممنون اگه میشه این راه رو بهم بگید.

نظر

دوست عزیز این نسخه که من گرفتم دقیقا از همان لینکهایی است که شما معرفی میکنید
                        نوشته اصلی توسط weridly_boy نمایش پست ها
                        من از همون ورژنی که شما معرفی کردین استفاده کردم
                        ببینید من hazard 10.6.6i را از ادرسی که دادید دانلود کردم چه جوری باید ورژن chameleon رو تغییر بدم؟
                        دوستان عزیز٫ شما مشخصات مادربرد و پردازشگر خودتون رو بنویسید و سپس بگیید٫ چه Kernel Flagz هایی رو تایپ میکنید ؟

نظر

• من از لپ تاپ sony vpccw25fg استفاده میکنم که پرداشگرش هم core i3 330m

نظر

بله هم به مک هم فلش مموری بالای 4 دسترسی دارم ،زمانش اصلا مهم نیست،خیلی ممنون اگه میشه این راه رو بهم بگید.
                            دوست عزیز٫ مطابق شکل DVD رو روی فلش مموریتون Restore کنید. حالا ار هنگام بوت شدن سیستمتون فلش مموری رو برای نصب شدن انتخاب کنبد.

نظر

دوستان عزیز٫ شما مشخصات مادربرد و پردازشگر خودتون رو بنویسید و سپس بگیید٫ چه Kernel Flagz هایی رو تایپ میکنید ؟
                              motherboard = intel965LT
                              CPU= Intel E4300
                              VGA= Leadtek 7300GT 256Mb
                              . همون فایل دانلود شده را رایت کردم ذوی دی وی دی و سیستم را در حالت بوت که میزارم . این صفحه لود میشه.( شما با این صفحه آشنایی ندارید؟ مگه نباید برای همه این صفحه لود بشه؟

نظر

motherboard = intel965LT
                                CPU= Intel E4300
                                VGA= Leadtek 7300GT 256Mb
                                . همون فایل دانلود شده را رایت کردم ذوی دی وی دی و سیستم را در حالت بوت که میزارم . این صفحه لود میشه.( شما با این صفحه آشنایی ندارید؟ مگه نباید برای همه این صفحه لود بشه؟
                                دوست عزیز٫ من میخواستم مطمئن بشم که شما هم همین ورژن رو دارید.

دوست عزیز٫ شما عبارت زیر رو تست کنید :

کد HTML:
                                -v -f -x cpus=1 busratio=9

نظر

صبر کنید ..
                                X