اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ولی در قسمت mac about نام ومشخصات کارت گرافیک بصورت صحیح نوشته؟

نظر

• اونو ول کن
      اگه فقط یک رزولوشن داری
      یعنی نصب نشده !

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        اونو ول کن
        اگه فقط یک رزولوشن داری
        یعنی نصب نشده !
        مال من چندين تا رزولوشن نوشته ولي هر چي رو انتخاب ميكنم بازم صفحه ابي ميشه..

نظر

• من به کسی که این دو مشکل من رو برطرف کنه 10 تومن میدم ( حالا یا کارت شارژ یا کارت به کارت میکنم )
          1.من Hazard 10.6.6 رو کامل ریختم و همه چیش هم درسته.. تا وقتی که دی وی دی رو میکشم بیرون و Chameleon RC5 رو نصب میکنم و بعدش که ریستارت میکنم به جای اینکه بوت منو بیاد که بگه میخوای بری تو کدوم سیستم عامل این پیغام میاد :
          boot0:error
          به عبارتی دیگر هر وقت میخوام کامپیوترم رو روشن کنم باید دی وی دی مک تو باشه!؟ این مشکل رو چجوری برطرف کنم!؟ که دیگه نیازی به دی وی دی واسه بوت نباشه.. این رو هم بگم مک توی درایو D من یعنی درایو دوم و ویندوز توی درایو C من نصب هست.
          2.من گرافیکم 9500GT nvidia هست.. وقتی که کسکت هاش رو نصب میکنم مک کامل درایو هاش رو میشناسه و همه رزولوشن ها رو برای انتخاب میاره.. ولی وقتی هر رزولوشنی غیر از پیشفرض خودش که 800 در 600 هست رو انتخاب میکنم صفحه آبی میشه و من هم مجبور به ریست میشم.. مطمئنم که درایور ها رو درست نصب کردم..

مشخصات PC من
          CPU : Intel E2200 Dual Core 2.2GHz
          VGA : Nvidia 9500GT 1GB
          RAM : 3GB

Hazard رو هم طبق آموزش نصب کردم..
          ممنون
          من به کسی که این دو مشکل من رو برطرف کنه 10 تومن میدم ( حالا یا کارت شارژ میدم یا کارت به کارت میکنم )

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            اونو ول کن
            اگه فقط یک رزولوشن داری
            یعنی نصب نشده !
            جناب ارین.
            وقتی با دستور -X از روی دی وی دی بوت میکنم ده بیست نوع رزولوشن در منو Display قابل دستیابیه
            میشه کاری کرد که در حالت غیر Safe Boot هم کارت گرافیک را بشناسه؟

نظر

• می خواستم بدونم که گرافیک 5970 با mac سازگار است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaali_sh نمایش پست ها
                جناب ارین.
                وقتی با دستور -X از روی دی وی دی بوت میکنم ده بیست نوع رزولوشن در منو Display قابل دستیابیه
                میشه کاری کرد که در حالت غیر Safe Boot هم کارت گرافیک را بشناسه؟
                خیر نمیشه !

نظر

• کسی روی dell inspiron 5110 امتحان کرده؟

Sent from my iPad using Tapatalk - 5b3

نظر

• آقا جون هرکس دوست دارین جواب مارو بدین
                    وقتی dvd boot میشه همه چی طبق آموزش پیش میره ولی بعد از f8 زدن ENTER کردن روی هزارد این صفحه میاد
                    که نوشته
                    EBIOS read error:media error
                    block 0*453358 Sectors 0
                    حتی اون کد
                    کد:
                    -v -f cpus=1 busratio=23
                    میزنم ولی صفحه نصب نمیاد بجاش یه چیزای دیگه مینویه ولی آخرش همینو مینویسه
                    مادر بوردم ecs ic55h-A هست
                    CPU:INTEL CORE i3 540 3.07
                    RAM: 4G
                    VGA:ATI 5400 2GB

تو رو خدا کمکم کنید.............................................. ...................

نظر

• با فلگ های دیگه تست کردید ؟
                      کد:
                      -v
                      و ....

نظر

• EBIOS read error:media error مربوط به همون ahci در بایوس هست !

نظر

• من نصب کردم رو سیستم خانگی . صدا . گرافیک و اینترنتم رو نمیشناسه چیکار کنم؟

نظر

• [QUOTE=Arianismmm;436045]EBIOS read error:media error مربوط به همون ahci در بایوس هست ![
                            این یعنی چی؟باید چی کار کنم ؟ لطفا کامل توضیح بدین

در ضمن از سرعت جوابتون تشکر میکنم
                            ویرایش توسط mhc : https://i-phone.ir/forums/member/25353-mhc در ساعت 21-07-2011, 02:12 PM

نظر

• در قسمت بایوس مادر بودر ببینید ahci وجود داره یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h_r_v نمایش پست ها
                                من به کسی که این دو مشکل من رو برطرف کنه 10 تومن میدم ( حالا یا کارت شارژ یا کارت به کارت میکنم )
                                1.من hazard 10.6.6 رو کامل ریختم و همه چیش هم درسته.. تا وقتی که دی وی دی رو میکشم بیرون و chameleon rc5 رو نصب میکنم و بعدش که ریستارت میکنم به جای اینکه بوت منو بیاد که بگه میخوای بری تو کدوم سیستم عامل این پیغام میاد :
                                boot0:error
                                به عبارتی دیگر هر وقت میخوام کامپیوترم رو روشن کنم باید دی وی دی مک تو باشه!؟ این مشکل رو چجوری برطرف کنم!؟ که دیگه نیازی به دی وی دی واسه بوت نباشه.. این رو هم بگم مک توی درایو d من یعنی درایو دوم و ویندوز توی درایو c من نصب هست.
                                2.من گرافیکم 9500gt nvidia هست.. وقتی که کسکت هاش رو نصب میکنم مک کامل درایو هاش رو میشناسه و همه رزولوشن ها رو برای انتخاب میاره.. ولی وقتی هر رزولوشنی غیر از پیشفرض خودش که 800 در 600 هست رو انتخاب میکنم صفحه آبی میشه و من هم مجبور به ریست میشم.. مطمئنم که درایور ها رو درست نصب کردم..

مشخصات pc من
                                cpu : Intel e2200 dual core 2.2ghz
                                vga : Nvidia 9500gt 1gb
                                ram : 3gb

hazard رو هم طبق آموزش نصب کردم..
                                ممنون
                                من به کسی که این دو مشکل من رو برطرف کنه 10 تومن میدم ( حالا یا کارت شارژ میدم یا کارت به کارت میکنم )
                                مشکل دوم حل شد..
                                5 تومن واسه مشکل اول..

نظر

صبر کنید ..
                                X