اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Hazard 10.6.6i بر لپ تاپ و PC + فیلم ویدیویی آموزشی نصب

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داداش kernel رو تیکشو بزنم؟؟

در ضمن کارت شبکه رو کلاً انتخاب کنم؟؟ یا اینکه realtek??
    ویرایش توسط u_frist : https://i-phone.ir/forums/member/43498-u_frist در ساعت 04-05-2011, 12:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط u_frist نمایش پست ها
      داداش kernel رو تیکشو بزنم؟؟

در ضمن کارت شبکه رو کلاً انتخاب کنم؟؟ یا اینکه realtek??
      بله تیک kernel رو بزنید
      خیر وارد :
      sound/realtalk و نوع کارت شبکتون رو انتخاب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        بله تیک kernel رو بزنید
        خیر وارد :
        sound/realtalk و نوع کارت شبکتون رو انتخاب کنید
        جداًً؟؟

اخه یه قسمتی داره به اسم lan من فکر کردم از اونجا باید انتخاب کنی.

نظر

جداًً؟؟

اخه یه قسمتی داره به اسم lan من فکر کردم از اونجا باید انتخاب کنی.
          کارت شبکه رو با توجه به مدل از قسمت Lan انتخاب کنید.

نظر

• من وقتی درایور گرافیک رو انتخاب میکنم به مشکلی که گفتم بر میخورم.

نظر

من وقتی درایور گرافیک رو انتخاب میکنم به مشکلی که گفتم بر میخورم.
              ممنون میشم یه بار دیگه مشکلتون رو بگید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                ممنون میشم یه بار دیگه مشکلتون رو بگید
                ببین داداشم. من همین ورژن رو نصب که میکنم بدون هیچ مشکلی نصب میشه ولی وقتی ریست میشه میاد بالا بعد از علامت سیب لودینگ که تموم شد دیگه هیچ صفحه ای نمیاد (وقتی میخوای لاگین کنی) که آخرین مراحل رو هم انجام بدم.

همه چیز رو تست کردم توی قسمت cutomize فهمیدم وقتی من درایور کارت گرافیک ati رو انتخاب میکنم این مشکل برام پیش میاد.

در صورتی که کارت گرافیک لپتاپ من Ati هست. نمیدونم برای نصب کارت گرافیک باید چه کرد.

الان مک رو به راحتی آب خوردن نصبیدم ولی گرافیک رو نمی دونم چه کنم.( هنوز کلی تست نکردم که چیا کار میکنه یا نه ولی چیزی که مطمئنم اینه که گرافیک رو اگه اون گزینه هایی که ihackintosh گفت رو انتخاب کنم سیستم چیزی نشون نمیده و صفحه خاکستری میمونه.)

فقط وقتی میخوام لود بشه بعد از علامت سیب فقط صفحه خاکستری هست. چه کنم؟؟

اینم عکساش

اول اینطوریه و عادیه

بعدش این صفحه میاد که یکم صبر کنی مثلاً 3 4 دقیقه یه تیکه های سیاه رنگی وقتی موس رو تکون میدی باهاش تکون میخوره.

ویرایش توسط u_frist : https://i-phone.ir/forums/member/43498-u_frist در ساعت 04-05-2011, 02:53 PM

نظر

• خب دوست عزیز یه راه به ذهنم میرسه
                  شما مک رو بدون انکه گرافیک رو انتخاب کنی نصب کن
                  بعد از نصب از طریق اموزش در پست1 اپدیت کنید
                  هنگام انتخاب کردم درایور ها در برنامه multibeast درایور گرافیکتون رو انتخاب کنید
                  به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

نظر

من وقتی درایور گرافیک رو انتخاب میکنم به مشکلی که گفتم بر میخورم.
                    درایور های دیگه رو هم برای ATI امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه.
                    یا بعد از نصب از این ککست استفاده کنید.
                    برای این کار مک رو بدون انتخاب گرافیک نصب کنید.
                    بعد از نصب مک این ککست رو در مسیر
                    کد:
                    /system/liberary/Extentions
                    کپی کنید.سیستم رو ری استارت کنید و با f- سیستم رو بوت کنید.
                    ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 04-05-2011, 03:08 PM

نظر

• در ضمن من وقتی chameleon رو نصب میکنم و ریست میکنم بوت نمیکنه و boot1=eror میده.

ولی توی این قسمت هست.

(من این chameleon رو نصب کردم و ارور داد. دوباره مک رو ریختم دیدم این هست. هست یا به طور پیشورز نصب میشه؟؟)

در ضمن این ارور چیه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
                        درایور های دیگه رو هم برای ati امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه.
                        یا بعد از نصب از این ککست استفاده کنید.
                        برای این کار مک رو بدون انتخاب گرافیک نصب کنید.
                        بعد از نصب مک این ککست رو در مسیر
                        کد:
                        /system/liberary/extentions
                        کپی کنید.سیستم رو ری استارت کنید و با f- سیستم رو بوت کنید.
                        داداش میتونی دانلود کنی برام بعد آپلود کنی توی یه آپلود سنتر؟؟

من هرچی میرم دانلود کنم هی قطع میشه

نظر

• با سلام
                          من هکینتاش hazzard 10.6.1 رو نصب کردم و customize هم درست تیک زدم.ارور boot0 داد.با CD Recovery Windows درستش کردم.بعد EasyBCD رو نصب کردم و در Boot گزینه Mac رو اضافه کردم.حالا وقتی بوت میشه و Mac رو انتخاب میکنم
                          ارور "Hibernate Image Too Old" میده و پیغامی میاد که میگه سیستم رو باید ری استارت کنید.
                          ممنون میشم راهنماییم کنید.
                          ویرایش توسط farzad_tinati : https://i-phone.ir/forums/member/41306-farzad_tinati در ساعت 05-05-2011, 08:41 PM

نظر

در ضمن من وقتی chameleon رو نصب میکنم و ریست میکنم بوت نمیکنه و boot1=eror میده.

ولی توی این قسمت هست.

(من این chameleon رو نصب کردم و ارور داد. دوباره مک رو ریختم دیدم این هست. هست یا به طور پیشورز نصب میشه؟؟)

در ضمن این ارور چیه؟؟

دوست عزیز، سوال اولتون :

این اررور برای وقتی هست که فایل بوت نمیتونه فایل Boot رو در درایو Active ( درایوی که قراره بوت بشه ) پیدا کنه. احیانا شما با فرمت Case-Sensetive فرمت نکردید ؟

برای حل این مشکل اول مطمئن بشید که با Case-Sensetive فرمت نکردید ... و همچنین مطمئن شید که درایو که مک توش نصبه Active هستش.

در رابطه با سوال دومتون باید بگم که این پیغام در رابطه با این هست که یکی از درایور ها کامل کار نمیکنه.

شما Disk Utility رو باز کنید. در سمت چپ روی درایو مکتون کلیک کنید و در سمت راست روی گزینه repair permissions کلیک کنید. اگر حل نشد، بگید تا یه روش دیگه بتون پیشنهاد بدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_tinati نمایش پست ها
                              با سلام
                              من هکینتاش hazzard 10.6.1 رو نصب کردم و customize هم درست تیک زدم.ارور boot0 داد.با CD Recovery Windows درستش کردم.بعد EasyBCD رو نصب کردم و در Boot گزینه Mac رو اضافه کردم.حالا وقتی بوت میشه و Mac رو انتخاب میکنم
                              ارور "Hibernate Image Too Old" میده و پیغامی میاد که میگه سیستم رو باید ری استارت کنید.
                              ممنون میشم راهنماییم کنید.
                              دوست عزیز، با عبارت های زیر از طریق خود Chameleon مک رو بالا بیارید :

کد HTML:
                              -x -v -f
                              در ضمن خود Chameleon باید بتونه دوال بوت کنه. لزومی به استفاده از EasyBCd نیست.

نظر

• سلام
                                من بالاخره HAZARD نصب كردم ولي الان يكسري مشكل دارم
                                1- بدون DVD HAZARD هيچ كدوم از سيستم عاملها رو نميشناسه يعني هيچي بالا نمياد
                                2- چه جوري درايورهاي صدا و تصوير نصب كنم؟ بايد از كجا بگيرم و چه جوري تو مك نصب كنم؟
                                CPU : INTEL CORE2 DUE E-7400 2.80GHZ
                                GIGABYTE P43 ES3G
                                ATI RADEON HD-4850

راستي اينم بگم تو CUSTOMIZE هيچي انتخاب نكردم كه بعد 10 بار تلاش نصب شد به جز DSST
                                ویرایش توسط miladrock : https://i-phone.ir/forums/member/15205-miladrock در ساعت 07-05-2011, 07:09 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X