اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mavericks بصورت هکینتاش

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این ارور و میگیرم موقع ریستارت کردن

نظر

• از این کزنل هم استفاده کردم متاسفانه بازم بعد لوگوی اپل صفحه مشکی میشه.دیگه نمیدونم چیکار کنم

نظر

• امروز برای بار سوم هست مه میخوام نصب کنم
        دفعه اول خوب بود حتی وایرلس رو شناخت،فقط مشکل تو بوت شدن بود که اون اروری که عکسش رو گذاشتم و میداد،در صورتی که من بوت لودر رو چندین بار نصب کرده بودم آخرین ورژنش رو،برای همین تصمیم گرفتم یک بار دیگه نصب کنم،اینبار بعد از نصب ککست ها وقتی بوت میشد بعد از لوگوی اپل وارد یک صفحه مشکی میشد حتی بعد از درخواست بوت شدن تو حالت سیف مود که فکر میکنم به خاطر درخواست های ریزولوشن کردن کارت گرافیک بود
        و اینبار برای بار سوم میخوام که آخرین بار شانسم و امتحان کنم اگه اساتید کامنتی دارن برای مدل لپتاپ من بگن که خیلی کلافه شدم
        HP probook 4530s

نظر

• سلام به همگی
          من با فلشی که با myhack ساختم تقریبا ۶ بار مک رو روی لپتاپم نصب کردم هر بار با یه مشکل مواجه شدم اما در آخر فهمیدم که برای بوت شدن احتیاجی به هیچ کرنل فلگی نیست نه قبل از نصب و نه برای بوت شدن بار اول ، همه چیو میشناسه حتی کارت گرافیک تنها مشکل نشناختن وای فای بود که مجبور بودم از hp probook installer 6.1.9 نصبش کنم، ولی فقط ککست وای فای به تنهایی کار نمیکرد و منو مجبور میکرد که بقیه ککست های ریکامند شده رو نصب کنم که با این کار بعد از ریستارت و تقریبا ۱ دقیقه لود شدن رو لوگوی اپل گیر میکرد و به هیچ صراطی مستقیم نبود و منو مجبور به نصب دوباره میکرد ...
          در انتها پشیمون شدم از نصب ماوریکس
          موفق باشید دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط koopichi نمایش پست ها
            سلام به همگی
            من با فلشی که با myhack ساختم تقریبا ۶ بار مک رو روی لپتاپم نصب کردم هر بار با یه مشکل مواجه شدم اما در آخر فهمیدم که برای بوت شدن احتیاجی به هیچ کرنل فلگی نیست نه قبل از نصب و نه برای بوت شدن بار اول ، همه چیو میشناسه حتی کارت گرافیک تنها مشکل نشناختن وای فای بود که مجبور بودم از hp probook installer 6.1.9 نصبش کنم، ولی فقط ککست وای فای به تنهایی کار نمیکرد و منو مجبور میکرد که بقیه ککست های ریکامند شده رو نصب کنم که با این کار بعد از ریستارت و تقریبا ۱ دقیقه لود شدن رو لوگوی اپل گیر میکرد و به هیچ صراطی مستقیم نبود و منو مجبور به نصب دوباره میکرد ...
            در انتها پشیمون شدم از نصب ماوریکس
            موفق باشید دوستان
            دوست عزيز اگه كول ديسكتون رو با myhack درست كردين نيازي به وارد كردن هيچگونه كرنل فلاگي نيست، روي لپتاپ hp probook 4530s نصب مك فوق العاده آسان هستش، به اين صورت كه بعد از نصب مك mavericks، به مسير System/Library/Extensions بريد و ككستهاي NullCPUPowerManagement.kext و FakeSMC.kex رو پاك كنيد، اگه پيدا نكرديد اسمشون رو تو سرچ وارد كنيد و بعد حذف كنيد و در نهايت با hp probook installer 6.1.9 درايورهارو نصب كنيد، اگه اين كارو انجام نديد بدليل تداخل ككست ها دچار مشكلاتي چون عدم كاركرد وايفاي، باتري، تاچ پد و... خواهيد شد، براي وايفاي تيك گزينه atheros براي صفحه نمايش، low resolation و براي بوت لودر، گزينه Chameleon رو حتما تيك بزيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              دوست عزيز اگه كول ديسكتون رو با myhack درست كردين نيازي به وارد كردن هيچگونه كرنل فلاگي نيست، روي لپتاپ hp probook 4530s نصب مك فوق العاده آسان هستش، به اين صورت كه بعد از نصب مك mavericks، به مسير System/Library/Extensions بريد و ككستهاي NullCPUPowerManagement.kext و FakeSMC.kex رو پاك كنيد، اگه پيدا نكرديد اسمشون رو تو سرچ وارد كنيد و بعد حذف كنيد و در نهايت با hp probook installer 6.1.9 درايورهارو نصب كنيد، اگه اين كارو انجام نديد بدليل تداخل ككست ها دچار مشكلاتي چون عدم كاركرد وايفاي، باتري، تاچ پد و... خواهيد شد، براي وايفاي تيك گزينه atheros براي صفحه نمايش، low resolation و براي بوت لودر، گزينه Chameleon رو حتما تيك بزيد.
              یعنی میگی یه بار دیگه نصب کنم؟؟؟ میشه یه زحمت بکشی بقیه چیزایی که لازمه رو بگی نصب کنم یا همین سه تا کافیه؟؟ اگه وقت داری اینارو واسم بزار خواهش میکنم

نظر

یعنی میگی یه بار دیگه نصب کنم؟؟؟ میشه یه زحمت بکشی بقیه چیزایی که لازمه رو بگی نصب کنم یا همین سه تا کافیه؟؟ اگه وقت داری اینارو واسم بزار خواهش میکنم
                بعد از پاک کردن ۲ ککستی که گفتم، برای نصب درایورها گزینه هارو دقیقا مثل تصاویر زیر تیک بزنید.

نظر

بعد از پاک کردن ۲ ککستی که گفتم، برای نصب درایورها گزینه هارو دقیقا مثل تصاویر زیر تیک بزنید.

به زودی نصب میکنم و خبرش و میدم خیلی ازت ممنونم که اهمیت دادی

نظر

این ارور و میگیرم موقع ریستارت کردن
                    جواب سئوال شما در این لینک هست دوست عزیز تعجب می کنم چرا در انجمن اشاره ای به این نکته فنی نشده !
                    tonymacx86 - boot0 Error: The Official Guide

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                      جواب سئوال شما در این لینک هست دوست عزیز تعجب می کنم چرا در انجمن اشاره ای به این نکته فنی نشده !
                      دوست عزیز این مشکل بدلیل عدم نصب بوت لودر مناسب یا عدم نصب صحیح ککستهای بوتینگ و در برخی موارد مثل پارتیشن بندی نادرست و عدم انجام تنظیمات مربوطه پیش میاد که برخی از دوستان باهاش مواجه میشن و اموزش مربوطه هم در انجمن هست، سرچ کنید قطعا اموزشش رو پیدا می کنید.

نظر

دوست عزیز این مشکل بدلیل عدم نصب بوت لودر مناسب یا عدم نصب صحیح ککستهای بوتینگ و در برخی موارد مثل پارتیشن بندی نادرست و عدم انجام تنظیمات مربوطه پیش میاد که برخی از دوستان باهاش مواجه میشن و اموزش مربوطه هم در انجمن هست، سرچ کنید قطعا اموزشش رو پیدا می کنید.
                        خوبه طرف خودش هم گفته که
                        چند بار بوت لودر و نصب کردم اما باز فایده نداره!
                        من خودم از کاربران فروم سایت tonymacx86 هستم تجربه نصب مک روی لپ تاب و پی سی رو هم برای چندین بار داشتم . لینکی که دادم دقیقا در حل این مشکل هست وبس ... بی جهت کامنت ندادم می خواید قبول کنید یا نکنید اگر نگاه به لینکی که دادم کرده باشید دقیقا مشکلی که دوستمون مطرح کرده اونجا هم کاربرهای بسیاری باهاش روبرو بودند که مدیریت فروم Macman راه حل اش رو ارائه کرده.
                        این هم لینک که کاربرها اشاره تصویری به راه حل کردند.
                        http://www.tonymacx86.com/25-boot0-e....html#comments
                        ویرایش توسط harika85 : https://i-phone.ir/forums/member/118330-harika85 در ساعت 01-11-2013, 01:58 PM

نظر

• سلام
                          من برای ساخت فلش بوت مک از روش UniBeast به کار گرفتم اما بعد از چند ثانیه توی کپی کردن فایل ها بهم ارور می دهد من درست فلشو فرمت کردم و مک رو از همین سایت دانلود کردم و همه کار ها رو درست انجام دادم Install OS X Mavericks.app رو هم توی فولدر Applications کپی کردم و با دو ورژن UniBeast 3.0.0 و UniBeast 3.0.1 امتحان کردم ولی فرقی نداشت واقعا گیج شدم آخه چه مشکلی می تونه باشه واقعا کسی این کارو کرده؟ من قبلا با روش UniBeast به راحتی OS X Mountain Lion نصب کردم حتی با دو ورژن UniBeast 3.0.0 و UniBeast 3.0.1 هم میشه فلش بوت OS X Mountain Lion ساخت اما نمیدونم Mavericks مشکلش چیه!
                          من روش myHack رو امتحان کردم به راحتی فلش بوت ساختم اما بعد از بوت شدن فلشم توی لودینگ بعد از چند دقیقه علامت ورود ممنوع روی آرم آپل میاد من تنظیمات بایوس رو انجام دادم هاردم رو توی حالت ACHI هست اما نمی دونم مشکلم چیه!

نظر

سلام
                            تصاوير اين تنظيماتي كه گذاشتين مال چه برنامه اي هستش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط harika85 نمایش پست ها
                              خوبه طرف خودش هم گفته که
                              چند بار بوت لودر و نصب کردم اما باز فایده نداره!
                              من خودم از کاربران فروم سایت tonymacx86 هستم تجربه نصب مک روی لپ تاب و پی سی رو هم برای چندین بار داشتم . لینکی که دادم دقیقا در حل این مشکل هست وبس ... بی جهت کامنت ندادم می خواید قبول کنید یا نکنید اگر نگاه به لینکی که دادم کرده باشید دقیقا مشکلی که دوستمون مطرح کرده اونجا هم کاربرهای بسیاری باهاش روبرو بودند که مدیریت فروم Macman راه حل اش رو ارائه کرده.
                              این هم لینک که کاربرها اشاره تصویری به راه حل کردند.
                              متوجه منظورتون نمیشم!!! مگه من گفتم روشی که لینکش رو دادید اشتباهه یا بی جهته؟ سردر نمیارم با خودتون درگیرد شما!!!
                              من گفتم که اموزش رفع boot error در انجمن هم هستش و این مشکل میتونی ناشی از مواردی باشه که در ۲ پست قبل گفتم.

نوشته اصلی توسط mohsen ameri نمایش پست ها
                              سلام
                              تصاوير اين تنظيماتي كه گذاشتين مال چه برنامه اي هستش؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              درود
                              این تنظیمات مربوط به برنامه hp probook installer برای لپتاپ hp سری probook مدل ۴۵۳۰s هستش که توسط تیمی از گروه هکرها منتشر شده، دلیل ساخت این برنامه فقط برای hp سری probook اینه که، این مدل از لپتاپ ها سازگاری کامل با سیستم عامل های مک رو دارند، در واقع میشه گفت یکی از بهترین لپتاپ ها برای نصب سیستم عامل مک هستن.

نظر

نه دوست عزيز همينطور كه دوستمون harika85 اشاره كردن اصلا اين ربطي به بوت لودر نداره و راه حلش دقيقا توي همين لينك بيان شده.من خودم probook 4540 دارم و ديروز mavricks رو نصب كردم و با اون مشكل مواجه شدم كه با همون اموزش حل شد.اون مربوط ميشه به هارد بعضي از لپتاپ هاى جديد كه 4a يا 4k هستن.قصد بي احترامي ندارم ولي خواهشا اگر در مورد موضوعي اطلاع درست نداريد عنوانش نكنيد.
                                در ضمن دوستاني كه probook دارن خيلي راحت ميشه نصب كرد مك رو با probook installer اينو گفتم كه اميدوار باشيد چون خودم بعد از نصب همه ي kext ها توسط اون برنامه خيلي تعجب كردم.الان همه چي كار ميكنه به جز wifi .اميدوارم دوستان تو نصب مك موفق باشن و هر كمكي از دستم بر بياد انجام ميدم

نظر

صبر کنید ..
                                X